Студопедия
Случайная страница | ТОМ-1 | ТОМ-2 | ТОМ-3
АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

Хід уроку. І. Організаційна частина.

Читайте также:
  1. Задание к уроку "Форматирование текста".
  2. Методика проведення уроку малювання з натури
  3. Структура та специфіка інтегрованої навчальної програми «Мистецтво». Запропонувати фрагмент уроку за темою: Краса навколо нас (1клас) .
  4. Фрагмент уроку 5 клас.
  5. Фрагмент уроку 6 клас .
  6. Фрагмент уроку 7 клас.
  7. Хід уроку

І. Організаційна частина.

- Доброго дня вам, любі малята,

Хлопчики милі мої і дівчата.

Усмішкою щирою всіх вас вітаю,

Бадьорого настрою нині бажаю!

Учні. Доброго ранку, доброго дня!

Ми вам бажаєм здоров’я й добра!

ІІ. Повідомлення теми і завдань уроку.

ІІІ.Робота над темою уроку.

Сьогодні листоноша нам у клас приніс телеграму від відомого казкаря Ганса Крістіана Андерсена. Він просить нас допомогти змайструвати стільчик для малесенької дівчинки. Вона героїня його улюбленої казки. А що це за дівчинка, ми дізнаємося, коли прослухаємо уривок цієї казки?

1. Прослуховування уривка із казки Ганса Крістіана Андерсена «Дюймовочка».

«Жила на світі одна жінка. В неї не було дітей, а їй дуже хотілося мати дитину. От пішла вона до старої чаклунки і каже:

- Мені так хочеться, щоб у мене була дочка – бодай маніпусінька!...

- Це просто! – відповіла чаклунка.

- Ось тобі зернятко. Посади у квітковий горщик.

Не встигла вона його полити, як зернятко проросло. Із землі прорізалися два тендітні листочки й ніжна стеблинка, на якій з’явилася велика чудова квітка, схожа на тюльпан. Але пелюстки квітки були щільно стиснуті: вона ще не розпускалася.

- Яка чарівна квітка! – мовила жінка і поцілувала гарні барвисті пелюстки. Тієї ж хвилини в осердячку квітки щось клацнуло, і вона розпустилася. Це справді був великий тюльпан, а в його чашечці сиділа жива дівчинка. Вона була малесенька – малесенька всього з дюйм на зріст…»

2. Бесіда вчителя.

- Як звали цю маленьку дівчинку?

- Чому її так назвали?

- Звідки з’явилася ця маленька дівчинка?

- Правильно, діти, цю дівчинку звали Дюймовочкою через те, що вона була зовсім маленька (зростом з дюйм). Вона, навіть, могла поміститися в осердячку квітки. І стільчик для неї повинен бути також маленьким.

3. Перегляд демонстраційного матеріалу.

Відкрийте альбоми і подивіться на малюнок на с.56. Для того, щоб сконструювати стілець для цієї дівчинки ми скористаємося шаблоном.

ІІІ. Послідовне виконання виробу вчителем.

1) Виберіть кольоровий папір для свого стільчика. Подивіться на шаблон моделі, який лежить перед вами. Попробуйте накреслити такий самий у себе на папері.

2) Проведіть правильні лінії для згину. Зігніть папір у тих місцях де позначено штрихпунктирною лінією.

3) Склейте стільчик у зазначених місцях.

4) Виріжте спинку (дивіться малюнок) і приклейте до готового стільця.

Ось наш стільчик і готовий. І Дюймовочка усім нам щиро дякує за наше старання.

ІV. Бесіда про техніку безпеки під час користування ножицями.

V. Перегляд зразків.

VІ. Практична діяльність учнів.

VІІ. Підсумок уроку.

- Що навчилися робити на сьогоднішньому уроці?

- Героєм якої казки є ця дівчинка?

- Хто написав цю казку?

1. Перегляд і виправлення помилок.

2. Демонстрування дитячих виробів.

 


Урок 35. Малювання ілюстрації до казки І. Франка «Заєць та їжак»

Мета. Формувати в учнів уміння створювати ілюстрації на основі творчої уяви і фантазії; удосконалювати навички роботи з фарбами; вчити глибоко відчувати казку, її добрих героїв, засуджувати жадібність, хитрість, жорстокість, зло, боротися з ними у повсякденному житті4 виховувати у дітей повагу до традицій українського народу; розвивати творчі здібності дітей.

Обладнання. Ілюстрації, зразки дитячих робіт із зображенням персонажів казок, виставка книжок з казками.


Дата добавления: 2015-07-11; просмотров: 110 | Нарушение авторских прав


Читайте в этой же книге: Урок 16. Створення декоративно – художнього образу птаха методом | Урок 17. Малювання графічними матеріалами композиції | Урок 20 Ліплення з пластиліну ( снігу) фортеці. | По вертикалі | Урок 24 Знайомство з народними традиціями писанкарства. Малювання писанок. | Хід уроку | Хід уроку | Хід уроку. | Хід уроку | Квіткові сни. |
<== предыдущая страница | следующая страница ==>
Хід уроку| Хід уроку

mybiblioteka.su - 2015-2024 год. (0.006 сек.)