Студопедия
Случайная страница | ТОМ-1 | ТОМ-2 | ТОМ-3
АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

Хід уроку. І. Організаційна частина.

Читайте также:
  1. Задание к уроку "Форматирование текста".
  2. Методика проведення уроку малювання з натури
  3. Структура та специфіка інтегрованої навчальної програми «Мистецтво». Запропонувати фрагмент уроку за темою: Краса навколо нас (1клас) .
  4. Фрагмент уроку 5 клас.
  5. Фрагмент уроку 6 клас .
  6. Фрагмент уроку 7 клас.
  7. Хід уроку

І. Організаційна частина.

Повідомлення теми і завдань уроку.

ІІ. Робота над новою темою.

1. Вступна бесіда вчителя.

- Чи доводилось, діти, вам спостерігати, як плавають по морю невеликі човни, красені кораблі або легкі вітрильники? Якщо ні, то, певно бачили по телевізору.

Проте не завжди по морях і океанах плавали такі великі і чудові кораблі. Колись дуже давно люди мріяли плавати. Водні простори вабили їх у мандри, щоб відкривати нові землі, продавати свої і купувати чужі товари.

Але це було неможливо, без кораблів, човнів та плотів. Проте з часом люди навчились будувати спочатку маленькі плоти, човники, а згодом і потужні лайнери, що легко перепливають океани. Корабель став геніальним винаходом людства, що упродовж своєї історії вірно служить людям. За допомогою кораблів не тільки подорожують та перевозять вантажі, а й досліджують космос.

2. Перегляд ілюстрацій, із зображенням різних видів суден.

Перед вами багато різних суден. Спочатку полічіть їх, поміркуйте і вкажіть де між ними пасажирські кораблі, а де військові, а де – ті, що перевозять різні вантажі.

3.Словникова робота.

Я хочу познайомити вас із новими словами, які відносяться до роботи, яку ми з вами сьогодні виконуватимемо на цьому уроці.

Марина – картина, на якій зображено морський краєвид. Мариніст – художник, що малює марини.

4. Продовження бесіди.

– А чи мріє хто з вас стати моряком чи капітаном?

– А чи доводилося вам пускати по невеликому струмочку паперового кораблика?

Сьогодні ми з вами будемо виконувати рвану аплікацію «Дивний флот на сонці сяє».

5. Робота у зошиті.

Можливо, ви звертали увагу на те, що морські судна – кораблі або вітрильники, які знаходяться дуже далеко, здаються маленькими і пливуть ніби аж на горизонті, а ті, що наближаються до берега, наче більшають у розмірі й пливуть усе нижче. Відкрийте зошит на с. 18 і розгляньте аплікацію, яку ми робитимемо на сьогоднішньому уроці.

ІІІ. Правила по техніці безпеки під час роботи з ножицями і клеєм.

ІV. Порядок виконання дій.

1. Акуратно відірвіть від кольорового паперу клаптики у формі хвильок. По краях клаптиків утвориться біла смужка, яка відділятиме колір зображуваного предмета від тла.

2. Спочатку на аркуш паперу наклейте хвилі. Потім виріжте два різних за розмірами кораблики. Розмістіть їх на аркуші паперу так, щоб менший кораблик знаходився вище, а більший – нижче.

3. Ще можна вирізати сонечко і хмаринки і наклеїти зверху даної аплікації.

V. Практична діяльність учнів.

VІ. Підсумок уроку.

- Що нового дізналися на сьогоднішньому уроці?

- Чому аплікацію назвали «рвана аплікація»

- Чому одні кораблики потрібно малювати більшими, а інші меншими?

 

Урок 32. Малювання композиції «Квітуча галявина»

Мета. Звертати увагу учнів на особливості будови квітів, уміння передавати їх форму і колір на малюнку, продовжити закріплення поняття про межу зламу (земля – небо); вчити передавати просторові явища; удосконалювати навички роботи олівцями і фарбами; виховувати цікавість і любов до мистецтва.

Обладнання. ілюстрації із зображенням квітів, таблиці, ваза з квітами, малюнки (зразки дитячих робіт).


Дата добавления: 2015-07-11; просмотров: 116 | Нарушение авторских прав


Читайте в этой же книге: Урок 8. Хто живе у ставку? | Урок 12. Паперопластика. Конструювання з кольорового паперу | Урок 15. Навички малювання фігури людини. Виконання композиції | Урок 16. Створення декоративно – художнього образу птаха методом | Урок 17. Малювання графічними матеріалами композиції | Урок 20 Ліплення з пластиліну ( снігу) фортеці. | По вертикалі | Урок 24 Знайомство з народними традиціями писанкарства. Малювання писанок. | Хід уроку | Хід уроку |
<== предыдущая страница | следующая страница ==>
Хід уроку.| Квіткові сни.

mybiblioteka.su - 2015-2024 год. (0.009 сек.)