Студопедия
Случайная страница | ТОМ-1 | ТОМ-2 | ТОМ-3
АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

Хід уроку.

І. Організаційна частина.

ІІ. Повідомлення теми і мети уроку.

Ми з вами продовжуємо знайомитися із світом казок. Світ казок дуже великий, різноманітний і чарівний. Він таїть в собі чимало незвіданого, загадкового, таємного. Героями цього казкового царства будемо і ми з вами. Сьогодні ми з вами відправляємось на екскурсію до казкового чарівного лісу. А, зараз послухайте вірш, який допоможе нам уявити цю казкову подорож.

Чудо, чудо – дерево, дерево казок….

Нумо, намалюємо чарівний лісок.

Там у кожнім дереві чудеса живуть,

і листки чарівні на гілках ростуть.

- Чи уявили ви собі такий чарівний ліс із дивовижними казковими деревами, який описано у вірші? Пофантазуйте, поміркуйте, чим саме відрізняється цей ліс від звичайного, завдяки яким засобам можна створити відчуття незвичності, фантастичності зображеного на малюнку. Мабуть, одним із таких засобів буде колір.

ІІІ. Робота з підручником.

- А зараз відкрийте підручник на ст. 70 і подивіться, як виконав малюнок чарівного лісу ваш ровесник.

- На дуже темному тлі нічного неба казкові дерева виглядають контрастно, ніби світяться.

ІV. Перегляд репродукцій творів живопису і графіки.

- А тепер подивіться, як художники передають композиції на своїх полотнах. Порівняйте ці картини. Зверніть увагу: малюнок можна передати не лише за допомогою кольору, а й за допомогою ліній, штрихів.

V. Знайомство з технікою гравюри на вощеному папері.

- Раніше на уроках образотворчого мистецтва ви свої враження передавали за допомогою фарб, кольорових олівців, фломастерів. Сьогодні спробуємо виконати композицію на вощеному папері «Чарівний ліс уночі».

Натріть усю поверхню цупкого паперу чи тонкого картону звичайною парафіновою свічкою. Нанесіть зверху фарбу чи туш синього або чорного кольорів. Аби туш чи фарба пристали до парафіну, пензлик з тушшю чи фарбою слід потерти об шматочок мила, а потім наносити на папір.

Коли туш добре висохне, гострим предметом видряпайте свою композицію. У такій техніці можна досягти переходу від найтонших ліній і штрихів – до широких чорно – білих плям.

V. Самостійна робота учнів.

VІ. Підсумок уроку.

- Де ми з вами сьогодні побували?

- Чому цей ліс такий незвичайний?

- Хто може жити у такому лісі?

Перегляд і виставка дитячих робіт.

 

Урок 31. Рвана аплікація «Дивний флот на сонці сяє»

Мета. Удосконалювати навички роботи в техніці аплікації; вчити учнів виконувати тематичну композицію із застосуванням паперових моделей кораблів; розвивати спостережливість, творчу уяву, зорову пам'ять, образне мислення, фантазію, технічні навички роботи з матеріалами.

Обладнання. Таблиці, малюнки, ілюстрації із зображенням різних видів суден, зразки дитячих аплікацій.


Дата добавления: 2015-07-11; просмотров: 190 | Нарушение авторских прав


Читайте в этой же книге: Урок 7. Плямографія «Хитра пляма». | Урок 8. Хто живе у ставку? | Урок 12. Паперопластика. Конструювання з кольорового паперу | Урок 15. Навички малювання фігури людини. Виконання композиції | Урок 16. Створення декоративно – художнього образу птаха методом | Урок 17. Малювання графічними матеріалами композиції | Урок 20 Ліплення з пластиліну ( снігу) фортеці. | По вертикалі | Урок 24 Знайомство з народними традиціями писанкарства. Малювання писанок. | Хід уроку |
<== предыдущая страница | следующая страница ==>
Хід уроку| Хід уроку

mybiblioteka.su - 2015-2024 год. (0.006 сек.)