Студопедия
Случайная страница | ТОМ-1 | ТОМ-2 | ТОМ-3
АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

Урок 7. Плямографія «Хитра пляма».

Мета. Формувати вміння оперувати відомими образами під час створення нових, розвивати образне мислення, фантазію, уяву, виховувати бережне ставлення до природи.

Обладнання. Кольорова туш, піпетка, білий папір, демонстраційний матеріал, дитячі малюнки, грамзапис, казковий герой.

Хід уроку.

І. Організація класу.

Дзвоник всім нам дав наказ –

До роботи швидше в клас.

Попрацюємо старанно,

Щоб урок минув не марно.

ІІ. Мотивація навчальної діяльності.

Звучить пісня розбійників і в класі з'являється пляма.

Ляпка:

- Добрий день, діти! А ви знаєте, я у вас вкрала всі фарби, пензлики. І ви більше не будете малювати. Тому, що ви мене не любите і ніколи ще мене не малювали.

Вчитель:

- Ляпко,не турбуйся. Ти така красива. З ляпки теж можна щось намалювати.

Ляпка:

- Так що з мене можна намалювати. Я - звичайнісінька пляма. Я люблю все бруднити, щоб були тільки темні плями.

ІІІ. Робота над темою уроку.

1. Оголошення теми й мети уроку.

Вчитель: Ось і не правда.

- Діти давайте намалюємо пляму і покажемо їй, хто в ній ховається.

Подивіться, як я це зроблю.

2. Поетапне виконання роботи вчителем.

- Потрібно набрати туш у паличку, трубочку чи піпетку і капнути на чистий аркуш паперу.

- Ось у мене висохла ляпка і тепер я дізнаюся, хто ховається в ній.

- Ой, дивіться - черепаха Тортилла. Та яка вона красива весела, добра. От і зовсім не страшна ляпка.

Ляпка:

- Ой як цікаво, а можна я теж спробую, (ляпка пробує). Як цікаво.

3. Перегляд демонстраційного матеріалу.

Щоб не бачили нас очі

І ніхто не впізнавав,

Чарівник одної ночі

Нас усіх зачарував!

Чи впізнають діти в класі,

Хто захований у плямці?

- Так само можна малювати і на зволоженому папері.

4. Самостійна робота дітей.

- Діти, а тепер ви все самостійно будете малювати. Для цього зволожте папір і поставте пляму. Коли пляма висохне, придивіться, на що або кого вона схожа. Спробуйте побачити якусь картинку, вигадати казку. Тепер лишається тільки додати деякі деталі ручкою, фломастером чи пензликом.

ІV. Підсумок уроку.

- Діти покажіть Ляпці, що у вас вийшло.

(Діти розповідають і показують, що у них вийшло.)

Ляпка:

- Як мені цікаво на уроці, я стільки багато дізналася. Виявляється, я теж можу бути корисною.

- За це, що ви мені показали цікаві роботи і багато чого мене навчили, я вам принесла подарунки. Ляпка дарує вам цукерки.

 


Дата добавления: 2015-07-11; просмотров: 627 | Нарушение авторских прав


Читайте в этой же книге: Організація колективної роботи учнів на уроках образотворчого мистецтва. Вікові особливості організації. | Пояснювальна записка | III. Заключна частина. | Годин (1 година на тиждень) | годин (1 година на тиждень) | Урок 1. Засоби виразності в різних видах мистецтва. Уявна подорож по місту. Бесіда «Мистецтво навколо нас». | Урок 2. Малювання композиції «Сонячні барви золотої осені». | Композиція «Лиш айстра у саду цвіте». | Урок 4. Малювання з натури. «Осінь усім багата». | Урок 5. Малювання композиції «Осінній дощ». |
<== предыдущая страница | следующая страница ==>
Урок 6. Малювання композиції «Кольорові хатки».| Урок 8. Хто живе у ставку?

mybiblioteka.su - 2015-2024 год. (0.005 сек.)