Читайте также: |
|
Homework 1. Домашнє завдання.
РЗ, впр. 1 (с. 59), 2, 3 (с. 60), письмово.
Тема 5: Чарівна Британія
Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.
Заключна бесіда з учнями.
T: What new facts have you learned during our today’s lesson? Which castle would youlike to visit? Why?
Урок 54 (3)
Підтема: Старе та нове місто Единбург.
Мета: Ознайомити учнів з новою лексикою та закріпити її вживання в усному і писемному мовленні.
Тренувати у вживанні питальних речень.
Продовжувати вдосконалювати техніку читання. Формувати навички монологічного мовлення. Практикувати в аудіюванні та письмі.
Виховувати інтерес до культурних традицій народів інших країн. Обладнання: Підручник,робочий зошит,картки для самостійної роботи(НО1), (НО2), (НО3).
ХІД УРОКУ
І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення
Greeting 1. Привітання.
Aim
Check on Homework
Warming up
T: Good morning, everyone. It’s nice to see you.
Ps: Good morning, teacher. It’s nice to see you, too.
T: How are you?
Ps: We are very well, thank you.
2. Повідомлення теми та мети уроку.
T: We are continuing speaking about the British cultural heritage and today you’llknow more about Edinburgh, the capital of Scotland.
3. Перевірка домашнього завдання.
1) РЗ, впр. 1 (с. 59).
Учні ланцюжком читають складені за завданням вправи словосполучення.
2) РЗ, впр. 2 (с. 60).
Учні ланцюжком читають правильно розташовані речення тексту вправи. Учитель стежить за правильністю відповідей.
3) РЗ, впр. 3 (с. 60).
Двоє-троє учнів по черзі читають написані за завданням вправи листівки. Ще два-три зошити учитель бере на перевірку вибірково.
5. Уведення в іншомовну атмосферу.
Робота з картками.
Учні отримують картки (НО1) і самостійно виконують завдання. Той, хто першим упорався, вголос зачитує дібрані пояснення до слів. Учитель разом з класом контро-лює правильність виконання завдання.
Unit 5. Amazing Britain
HO1: | ||||||
Do you know these famous symbols of Scotland? Match the words with their | ||||||
explanations. | ||||||
1) the kilt | a) traditional Scottish dish of meat and cereal which is cooked | |||||
inside a sheep’s stomach | ||||||
2) bagpipes | b) | traditional Scottish clothes worn by Scottish tribes because it | ||||
allowed them to move easily, it was warm and it could also | ||||||
be used as a blanket | ||||||
3) the haggis | c) | traditional Scottish drink which was made accidentally | ||||
in medieval times when wet cereal was left to ferment | ||||||
4) whisky | d) traditional Scottish musical instrument used to frighten | |||||
enemies with its terrible wailing sound | ||||||
II.
Presenting
Vocabulary
HO2:
Дата добавления: 2015-10-26; просмотров: 135 | Нарушение авторских прав
<== предыдущая страница | | | следующая страница ==> |
Основна частина уроку | | | Comprehension |