Читайте также:
|
|
Урок 52 (1)
Підтема: Культурна спадщина Великої Британії.
Мета: Ознайомити учнів з новими ЛО.Удосконалювати техніку читання. Формувати навички діалогічного мовлення. Тренувати в аудіюванні.
Практикувати у письмі. Виховувати пізнавальний інтерес.
Обладнання: Підручник,робочий зошит,картки для роботи у групах(НО1),для роботи в парах(НО2).
ХІД УРОКУ
І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення
Greeting 1. Привітання.
Aim
Check on Homework
Discussing
The Results
Of the Test
Warming up
T: Good morning, everyone. It’s nice to see you.
Ps: Good morning, teacher. We’re glad to see you, too.
T: How are you?
Ps: We are very well, thank you.
2. Повідомлення теми та мети уроку.
T: Today we are going to speak about Great Britain and its culture. You’ll learn somenew words, know about the World Heritage Convention, British and Ukrainian landmarks included in the list of the World Heritage Convention and some other interesting facts.
3. Перевірка домашнього завдання. РЗ, впр. 3 (с. 57).
Двоє-троє учнів зачитують складені за завданням вправи речення. Учитель стежить за їх правильністю.
4. Обговорення результатів контрольної роботи.
Учитель підводить підсумки контрольної роботи: повідомляє, які завдання були ви-конані успішно, а які — неправильно, пояснює складні моменти, відповідає на за-питання учнів.
5. Уведення в іншомовну атмосферу.
1) Гра «Do You Know Great Britain?».
Клас поділяється на дві команди. Учитель розкладає картки (НО1) на столі текстом донизу. Член однієї з команд підходить до столу, бере одну з карток і читає вголос запитання. Команда суперників має відповісти на нього. У разі надання правильної відповіді представник цієї команди бере наступну картку та читає запитання. Як-що команда не може відповісти, право відповіді переходить до суперників. За кож-ну правильну відповідь надається один бал. Перемагає команда, яка отримає біль-ше балів.
T: Answer the questions about Great Britain.
Which cathedral is the most famous in London? |
2) Робота у групах. |
Клас поділяється на п’ять груп, члени яких обговорюють одну з цитат, поданих на с. 116 підручника, протягом 3—4 хвилин. По закінченні роботи представники від кожної групи повідомляють результати обговорення. Учитель контролює правиль-ність виконання завдання. |
Основна частина уроку |
1. Розвиток умінь мовлення. Впр. 1 (с. 117). |
1) Учні самостійно обмірковують завдання вправи протягом 1—2 хвилин, а потім четверо-п’ятеро з них називають місця, зображені на фотографіях на с. 117 підруч-ника. Решта доповнюють, якщо необхідно. Учитель стежить за правильністю гра-матичної будови речень. |
2) Робота в парах. |
Учні отримують картки (НО2) і в парах складають діалоги за поданим завданням. По закінченні роботи три-чотири пари інсценують свої діалоги перед класом. Учи-тель контролює правильність граматичної будови речень. |
What is the name of the British Monarch? |
What is the official residence of the British Monarch? |
What is Westminster Abbey famous for? |
What historical places of London do you know? |
How many Houses does the British Parliament consist of? What are these Houses? |
What is the capital of Northern Ireland? |
What is the capital of Wales? |
What is the capital of the United Kingdom? |
What does the UK mean? What is the full name of the country? |
" |
Where is the UK situated? |
" |
How many countries does the UK consist of? Name these countries. |
" |
" |
Who is the official head of the country? |
" |
" |
What is the capital of Scotland? |
" |
" |
" |
" |
" |
" |
" |
Тема 5: Чарівна Британія |
HO1:
II.
Speaking
Unit 5. Amazing Britain
HO2:
А. Make up a dialogue.
You are going to visit Great Britain.
— Tell your friend about your future trip (what means of transport you are going to travel by; for how many days you are going to stay there; where you are going to stay; what places you want to visit and why).
— Ask your friend what places he/she would recommend you to visit.
— Ask your friend what souvenir he/she would like to get from you.
В. Make up a dialogue.
Your friend is going to visit Great Britain.
— Аsk your friend about his/her future trip (what means of transport he/she is going to travel by; for how many days he/she is going to stay there; where he/she is going to stay; what places he/she wants to visit and why).
— Give your friend recommendations about places to visit and explain your point of view.
— Ask your friend to bring you some souvenir.
Presenting | 2. Подання нового лексичного матеріалу. Впр. 2 (с. 118). | |
Vocabulary | 1) Впр. 2а (с. 118). | |
Учні самостійно за допомогою словника з’ясовують значення слів, потім той, хто | ||
першим упорався, вголос читає англійські слова та перекладає їх рідною мовою. | ||
Учитель контролює правильність виконання завдання. | ||
2) Впр. 2b (с. 118). | ||
Учні самостійно виконують завдання вправи впродовж 2—3 хвилин. По закінченні | ||
роботи вони ланцюжком зачитують слова та дібрані до них визначення. Учитель | ||
стежить за правильністю відповідей. | ||
3) Впр. 2с (с. 118). | ||
Учні самостійно письмово виконують завдання вправи протягом 3—4 хвилин. По | ||
закінченні роботи вони ланцюжком читають доповнені речення. Учитель контролює | ||
правильність виконання завдання. | ||
4) Учні самостійно письмово складають речення з новими словами протягом 5 хви- | ||
лин. По закінченні роботи троє учнів, що склали більше за всіх речень, зачитують | ||
їх. Учитель контролює правильність граматичної будови речень. |
Listening 3. Аудіювання. Впр. 3 (с. 118).
Comprehension Учні двічі уважно слухають текст та письмово доповнюють речення, подані у впра-ві. По закінченні роботи вони ланцюжком читають доповнені речення. Учитель контролює правильність виконання завдання.
Reading 4. Подання діалогу для читання. Впр. 4 (с. 119).
1) Pre-Reading Activity. Етап підготовки до читання.
Бесіда з учнями.
T: Have you ever heard about such organization as UNESCO? What does this abbreviationmean? What does this organization promote? Would you like to participate in this organization? Why? Why not?
Учні ланцюжком відповідають на запитання вчителя.
Тема 5: Чарівна Британія
2) Reading. Етап читання.
Дві-три пари учнів по черзі читають діалог вправи за ролями. Учитель стежить за правильністю вимови слів.
3) Post-Reading Activity. Етап перевірки розуміння змісту діалогу. Впр. 5 (с. 120). Учні ланцюжком читають речення вправи та визначають, чи відповідають вони зміс-ту діалогу. Учитель контролює правильність відповідей.
Дата добавления: 2015-10-26; просмотров: 338 | Нарушение авторских прав
<== предыдущая страница | | | следующая страница ==> |
Writing 4. Розвиток навичок писемного мовлення. Впр. 6 (с. 114). | | | Основна частина уроку |