Студопедия
Случайная страница | ТОМ-1 | ТОМ-2 | ТОМ-3
АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

Writing 4. Розвиток навичок писемного мовлення. Впр. 6 (с. 114).

Читайте также:
  1. Academic Writing IELTS preparation
  2. Answer these questions in writing
  3. Argument-led approach to writing IELTS essays
  4. AS OLD AS WRITING
  5. At-home / In-class Writing
  6. B) Your teacher will offer you one of the variants given below. Translate the sentences into English in writing.
  7. B) Your teacher will offer you one of the variants given below. Translate the sentences into English in writing.

 

Учні самостійно пишуть статтю за завданням вправи. По закінченні роботи один-двоє з них зачитують свої статті перед класом. Ще чотири-п’ять зошитів учитель збирає на перевірку вибірково.

 

 

III. Заключна частина уроку

Homework 1. Домашнє завдання.

 

РЗ, впр. 1 (с. 56), 2 (с. 57), письмово.

 

Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.

 

Учитель пропонує учням уважно розглянути таблицю, подану на с. 114 підручни-ка, і визначити свій рівень умінь та навичок, поставивши собі оцінки за 4-баль-ною шкалою. По закінченні роботи учні ланцюжком відповідають на запитання.

 

T: What marks did you give yourself for your speaking/listening/reading/writing skills?Which kind of activity is especially difficult for you? What skills would you like to improve?

 

Урок 51. Контрольний

Підтема: Магія науки.Контрольна робота.

 

Мета: Перевірити рівень мовної та мовленнєвої компетенції учнів за темою. Обладнання: Робочий зошит,зошит для контролю знань, Test 4.

 

ХІД УРОКУ

 

 

І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНќОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

Greeting 1. Привітання.

 

T: Good morning, pupils. How are you today?

 

Ps: Good morning, teacher. We are fine, thank you.

 

Aim 2. Повідомлення теми та мети уроку.

 

T: Today we are going to writeаtest to check your skills and knowledge on thetopic.


 


Тема 4: Магія науки

Check on 3. Перевірка домашнього завдання.

Homework

1) РЗ, впр. 1 (с. 56).

 

Учні ланцюжком читають виписані слова.

 

2) РЗ, впр. 2 (с. 57).

 

Учні ланцюжком читають перекладені англійською мовою речення вправи. Учитель стежить за правильністю відповідей.

 

 

ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

Instructions 1. Інструкція щодо виконання контрольної роботи та її оцінювання за 12-бальною шкалою.

 

T:Контрольна робота складається з чотирьох завдань.За кожне правильно викона-не ви отримуєте три бали.

 

Test 2. Виконання контрольної роботи. Тест 4.

 

Текст контрольної роботи див. на с. 277.

 

ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

Homework 1. Домашнє завдання.

 

РЗ, впр. 3 (с. 57), письмово.

 

Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.

 

Заключна бесіда з учнями.

 

T: Was the test difficult for you? Did you do all the tasks well? What questions do youhave? What weren’t you able to do?


 


Unit 5. Amazing Britain

Тема 5: Чарівна Британія

 


Дата добавления: 2015-10-26; просмотров: 147 | Нарушение авторских прав


Читайте в этой же книге: Writing 4. Розвиток навичок писемного мовлення. Впр. 9 (с. 102). | II. Основна частина уроку | Writing 4. Розвиток навичок писемного мовлення. Впр. 10 (с. 106). | Основна частина уроку | Reading 1. Подання тексту для читання. Впр. 1 (с. 203). | Check on Homework | Project Work 3. Робота над проектом. Впр. 4 (с. 111). | Основна частина уроку | III. Заключна частина уроку | Comprehension |
<== предыдущая страница | следующая страница ==>
Reading 2. Подання тексту для читання. Впр. 4 (с. 113).| Unit 5. Amazing Britain

mybiblioteka.su - 2015-2024 год. (0.01 сек.)