Читайте также: |
|
1. Інструкція щодо виконання контрольної роботи та її оцінювання за 12-бальною шкалою.
T:Контрольна робота складається з чотирьох завдань.За кожне правильно викона-не ви отримуєте три бали.
Test 2. Виконання контрольної роботи. Тест 1.
Текст контрольної роботи див. на с. 264.
ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
Homework 1. Домашнє завдання.
РЗ, впр. 3 (с. 21), письмово.
Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.
Заключна бесіда з учнями.
T: Was the test difficult for you? Did you do all the tasks well? What questions do youhave? What weren’t you able to do
Тема 2: Павутина життя
Unit 2. Nature Magic: Web of Life
Урок 18
Підтема: Це наша Земля.
Мета: Ознайомити учнів з новою лексикою.Удосконалювати техніку читання.
Формувати навички діалогічного та монологічного мовлення. Тренувати учнів в аудіюванні.
Виховувати любов до природи.
Обладнання: Підручник,робочий зошит,картки для роботи в парах(НО).
ХІД УРОКУ
І.
Greeting
Aim
Discussing
The Results
Of the Test
Check on Homework
Warming up
Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення
1. Привітання.
T: Good morning, pupils. Ps: Good morning, teacher.
T: It’s so nice to see you today. How are you? Ps: We are fine, thank you.
2. Повідомлення теми та мети уроку.
T: Today we are going to speak about our planet and nature. You are going to learnnew words, read a text about the environment, listen to a poem about nature and discuss some questions connected with the topic of our today’s lesson.
3. Обговорення результатів контрольної роботи.
Учитель підводить підсумки контрольної роботи: повідомляє, які завдання були ви-конані успішно, а які — неправильно, пояснює складні моменти, відповідає на за-питання учнів.
4. Перевірка домашнього завдання. РЗ, впр. 3 (с. 21).
Двоє-троє учнів по черзі читають складені за завданням вправи речення. Учитель контролює правильність відповідей.
5. Уведення в іншомовну атмосферу.
1) Робота в парах.
Учні отримують картки (НО) (кожна пара отримує по дві різні картки), самостійно відповідають на подані запитання, потім опитують співрозмовників та записують їх відповіді. По закінченні роботи троє-четверо учнів розповідають про результати опи-тування, порівнюючи відповіді співрозмовників з власними. Учитель стежить за правильністю граматичної будови речень.
HO:
А. Answer the questions and ask your partner.
You | Your partner |
1) How often do you pay attention to the beauty of nature?
2) What season of the year is nature the most beautiful?
3) How does the beauty of nature influence your mood?
В. Answer the questions and ask your partner.
You | Your partner |
1) How often do you spend your free time in the countryside?
2) What outdoor activities do you like?
3) How do outdoor activities influence your mood?
2) Робота в групах.
Клас поділяється на чотири групи. Члени кожної групи обговорюють одну з цитат, поданих на с. 40 підручника, протягом 3—5 хвилин. По закінченні роботи пред-ставники від кожної групи повідомляють результати обговорення. Учитель стежить за правильністю граматичної будови речень.
Дата добавления: 2015-10-26; просмотров: 190 | Нарушение авторских прав
<== предыдущая страница | | | следующая страница ==> |
Comprehension | | | II. Основна частина уроку |