Читайте также:
|
Учні самостійно пишуть невеличкі твори. По закінченні роботи двоє-троє з них читають свої твори перед класом. Ще чотири-п’ять зошитів учитель перевіряє ви-бірково.
III. Заключна частина уроку

Homework 1. Домашнє завдання.
РЗ, впр. 1, 2 (с. 12), 3 (с. 13), письмово.
Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.
Заключна бесіда з учнями.
T: Did you like our lesson today? What new facts have you learned? Which task wasinteresting for you? What conclusions have you made after our lesson?
Урок 11

Підтема: Молодь сьогодні.
Мета: Повторити й активізувати лексику теми.
Продовжувати формувати навички діалогічного та монологічного мовлення. Розвивати вміння логічно та послідовно висловлювати свої думки. Тренувати у читанні та письмі.
Практикувати учнів у вживанні речень з непрямою мовою. Виховувати інтерес та повагу до вподобань інших.
Обладнання: Підручник,робочий зошит,картки для роботи у групах(НО1), (НО3),для самостійної роботи(НО2).
ХІД УРОКУ
І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення

Greeting 1. Привітання.
T: Good morning, pupils.
Ps: Good morning, teacher.
T: It’s so nice to see you today. How are you?
Ps: We are fine, thank you.
Aim 2. Повідомлення теми та мети уроку.
T: Today we are going to speak about activities which are popular among teenagers.During our lesson you’ll read а dialogue, do exercises, and discuss different questions. I hope that today’s lesson will be very useful and interesting for you.
Check on 3. Перевірка домашнього завдання.
Homework
1) РЗ, впр. 1 (с. 12).
Учні ланцюжком читають складені словосполучення та речення.
2) РЗ, впр. 2 (с. 12).
Один з учнів читає виправлений текст вправи.
3) РЗ, впр. 3 (с. 13).
Двоє-троє учнів читають свої міні-твори. Ще три-чотири зошити учитель перевіряє вибірково.
Warming up 4. Уведення в іншомовну атмосферу.
Гра «In My Opinion».
Клас поділяється на дві групи: оптимістів та песимістів. Член однієї з груп бере картку (НО1) і вголос читає твердження, написане у ній. Групи обговорюють це твер-дження протягом 1 хвилини, а по закінченні представники від кожної групи ви-словлюють аргументи на користь чи проти даного твердження (щодо одного й того ж питання висловлюються оптиміст та песиміст). Під час відповідей учитель про-понує користуватись фразами, поданими у підручнику на с. 258—259 у розділах
«Disagreeing», «Justifying Your Opinion» та ін. Для оцінювання якості аргументів учитель обирає групу експертів (двоє учнів), які мають оцінити переконливість від-повідей обох команд. Кожний експерт оцінює переконливу та граматично правиль-ну відповідь у два бали, переконливу відповідь, але з певною кількістю помилок — в один бал. Перемагає команда, яка наприкінці гри отримає більше балів.
Наприклад:
Team 1: It’s good that teenagers prefer to spend their free time with their friendsbecause they have a lot of common interests and hobbies and it helps them to solve their problems, make new friends, get experience of different kinds.
Team 2: But on the other hand, teenagers spending too much time with their friendscan have a negative effect on their education and understanding their parents. Moreover, it can lead to conflicts with their parents.
T: Express your opinion as an optimist and a pessimist.
HO1:
II.

Reading
| " | " | " | |||||||
| Teenagers prefer | Young people of | The life of | Teenagers have to | ||||||
| to spend their free | different countries | ||||||||
| teenagers is full of | spend a lot of time | ||||||||
| time with their | have a lot in | challenges. | studying. | ||||||
| friends. | common. | ||||||||
| " | |||||||||
| The Internet helps | Teenagers aren’t | Young people | It’s a problem for | ||||||
| often satisfied | |||||||||
| young people to | with their | enjoy going to | a teenager to find | ||||||
| communicate. | a disco. | a job. | |||||||
| appearance. | |||||||||
Дата добавления: 2015-10-26; просмотров: 138 | Нарушение авторских прав
| <== предыдущая страница | | | следующая страница ==> |
| Reading 2. Подання тексту для читання. | | | Основна частина уроку |