Читайте также:
|
|
Учні самостійно пишуть невеличкі твори за завданням вправи. По закінченні роботи двоє-троє з них читають свої твори. Ще 4—5 зошитів учитель перевіряє вибірково.
III. Заключна частина уроку
Homework 1. Домашнє завдання.
РЗ, впр. 1—3 (с. 7), письмово.
Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.
Заключна бесіда з учнями.
T: Did you like our lesson today? Were the questions for discussing interesting foryou? What other questions would you like to discuss? Which tasks were difficult for you?
Урок 7
Підтема: Як це відбувається?
Мета: Повторити і закріпити лексику теми.
Ознайомити учнів з правилами передачі питальних речень непрямою мовою. Практикувати в аудіюванні.
Продовжувати розвивати комунікативні вміння учнів. Тренувати учнів у читанні та письмі.
Виховувати прагнення до самореалізації та самовиховання.
Обладнання: Підручник,робочий зошит,картки для роботи у групах(НО1),для самостійної роботи(НО2).
ХІД УРОКУ
І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення
Greeting 1. Привітання.
T: Good morning, everyone. How are you today?
Ps: Good morning, teacher. We are fine, thank you.
Aim
Check on Homework
Warming up
2. Повідомлення теми та мети уроку.
T: During our lesson today you’ll learn a lot of new information. First, you’ll read anddiscuss one philosophical poem, then you’re going to listen to the interview of a famous sportsman and after that we’ll learn some grammar rules. So let’s start our lesson.
3. Перевірка домашнього завдання.
1) РЗ, впр. 1 (с. 7).
Учні ланцюжком читають доповнені речення вправи.
2) РЗ, впр. 2 (с. 7).
Двоє-троє учнів зачитують складені речення.
3) РЗ, впр. 3 (с. 7).
Учні ланцюжком читають трансформовані у непряму мову речення вправи. Учитель стежить за правильністю виконання завдань.
4. Уведення в іншомовну атмосферу.
Гра «The Latest News».
Клас поділяється на дві групи. Учитель розкладає на столі картки (НО1) текстом донизу. Учні з кожної команди по черзі виходять до дошки, беруть одну з карток
і складають речення з поданими словами, правильно вживаючи граматичний час. Суперники мають передати це речення непрямою мовою, застосовуючи правила узго-дження часів. За кожне правильно утворене та трансформоване речення надається один бал. Якщо одна з команд робить помилку, право відповіді переходить до дру-гої команди. Перемагає та, яка отримає більше балів.
T: Create news and report them.
HO1:
" | " | |||||
The/weather/to change/ | I/just/to meet/Johnny | My/elder/brother/to | ||||
return/from/his/trip/to/ | ||||||
in/two/days. | Depp! | |||||
India/three/days/ago. | ||||||
" | ||||||
A/journalist/of/our/ | ||||||
My/parents/to buy/me/a/ | I/never/to hear/about | local/magazine/to | ||||
new/computer/yesterday. | this singer. | interview/Ani Lorak/in/ | ||||
" | the/hotel/now. | |||||
A/famous/rock/group/ | Michael Schumacher/to | My/best/friend/to be/ | ||||
just/to arrive/at/our/ | take/part/in/the/car/ | |||||
sixteen/next/week. | ||||||
town. | race/next/week. | |||||
" | ||||||
The/teacher/to check up/ | My/favourite/pop/singer/ | My/cousin/to win/the/ | ||||
to give/me/autograph/ | cup/at/the/competitions/ | |||||
our/tests/now. | last/Saturday. | a/week/ago. | ||||
" | ||||||
My/sister/to quarrel/ | Mary/to start/computer/ | Sam/to look/for/a/ | ||||
with/her/boyfriend/ | part-time/job/at/the/ | |||||
courses/in/a/week. | ||||||
yesterday. | moment. | |||||
Наприклад:
P1: The weather will change in two days.
P2:Р1said that the weather would change in two days. My parents bought me a newcomputer yesterday.
P3: P2said that his parents had bought him a new computer the day before…
Дата добавления: 2015-10-26; просмотров: 147 | Нарушение авторских прав
<== предыдущая страница | | | следующая страница ==> |
Основна частина уроку | | | II. Основна частина уроку |