Студопедия
Случайная страница | ТОМ-1 | ТОМ-2 | ТОМ-3
АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

Of the Textbook

Урок 1

Підтема: Магія навколо нас.

 

Мета: Повторити й активізувати лексику теми.

 

Повторити граматичний матеріал: граматичні часи дієслів. Розвивати комунікативні вміння учнів.

 

Тренувати учнів у читанні та письмі.

 

Формувати навички діалогічного та монологічного мовлення. Навчати учнів працювати у групах.

 

Виховувати інтерес до вивчення іноземної мови та почуття відповідальності.

 

 

ХІД УРОКУ

 

 

І.Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення

Greeting 1. Привітання. Поздоровлення з початком навчального року.

 

T: I’m happy to see you at school again, in the ninth form this year! You have changedso much since May. I hope all of you had a wonderful rest during summer and now you are ready for studying. This year will differ from your previous ones because at the end of this academic year you’ll take your first exams. You have to be hardworking and diligent to prepare for the exams and pass them successfully. So let’s start our first lesson.

 

 

Introduction 2. Знайомство з метою та завданнями навчання у 9 класі.

 

T: This year we’ll continue studying the English language with the help of the textbook«English» by Alla Nesvit. During this academic year we are going to learn new words and grammar, listen and read different texts, discuss the topics which grown-ups are interested in, do exercises and projects and certainly we are going to pay great attention to the preparations for your English exam. I hope this academic year will be very productive for you and you’ll know lots of interesting and useful things and improve your knowledge of the English language.


 

Presentation

 

of the Textbook


 

3. Ознайомлення з підручником.

T: Now let’s have a look at the contents of the textbook. How many units are there inthe textbook? What are they? What kind of information does every unit include from your point of view? What new things will you have known by the end of this academic year? What sections can you find at the end of the book? What kind of information can you find in the appendices? How can the Grammar Reference Section help you in your study? Why is the Social English Section necessary in the textbook? What page are the irregular verbs on? What page are Pairwork Activities on?

Учні ланцюжком відповідають на запитання вчителя, користуючись підручником.



 

Aim 4. Повідомлення теми та мети уроку.

 

T: Today we are going to speak about your rest in summer to refresh your speaking,reading and listening skills. We’re also going to discuss your plans and expectations for this academic year.

 

Warming up 5. Уведення в іншомовну атмосферу.

 

1) Гра «What Is Magic?».

 

Клас поділяється на групи по чотири учні, кожна з яких отримує набір карток (НО1). Кожний учень бере одну картку й ознайомлюється із завданням, а потім члени груп по черзі ставлять один одному запитання і записують відповіді. Закінчивши робо-ту, учні ланцюжком повідомляють найцікавіші результати опитування. Для усклад-нення можна обмежити час роботи до 4—5 хвилин. Учитель слідкує за правильніс-тю виконання завдання.

 

HO1: А. Find out which of your friends believed/believes in magic.  
   

Name

 

Answer

 

В. Find out what things your friends consider to be «magic» in our everyday life.

Name

 

Answer

 

С. Find out which professions your friends consider to be magic.

Name

 

Answer

 

D. Find out what magic things happened in the lives of your friends.

Name

 

Answer

 

2) Вивчення вірша «Finding Magic» (c. 4).

 

Учитель уголос читає вірш, потім двоє-троє учнів читають його по черзі перед кла-сом. Учитель слідкує за правильністю вимови слів та пропонує двом-трьом учням висловити свою думку щодо головної ідеї вірша, решта доповнюють їх відповіді, якщо необхідно. Учитель слідкує за правильністю граматичної будови речень.


 


 

ІІ. Основна частина уроку


Дата добавления: 2015-10-26; просмотров: 142 | Нарушение авторских прав


Читайте в этой же книге: III. Заключна частина уроку | III. Заключна частина уроку | Reading 2. Подання тексту для читання. Впр. 2 (с. 10). | Revision стану у реченнях. | Основна частина уроку | Writing 4. Розвиток навичок писемного мовлення. Впр. 11 (с. 19). | II. Основна частина уроку |
<== предыдущая страница | следующая страница ==>
I. Organization moment| Reading 1. Подання тексту для читання. Впр. 2 (с. 7).

mybiblioteka.su - 2015-2024 год. (0.016 сек.)