Читайте также: |
|
Homework 1. Домашнє завдання.
РЗ, впр. 1, 2 (с. 44), письмово.
Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.
Учитель пропонує учням уважно прочитати таблицю, подану у підручнику на с. 90, та визначити свій рівень умінь та навичок, поставивши собі оцінки за 4-бальною шкалою. По закінченні роботи учні ланцюжком відповідають на запитання.
T: What marks did you give yourself for speaking/listening/reading/writing skills? Whichkind of activity is especially difficult for you? What skills would you like to improve?
Урок 38.
Підтема: Проблеми довкілля.Контрольна робота.
Мета: Перевірити рівень мовної та мовленнєвої компетенцій учнів за темою. Обладнання: Робочий зошит,зошит для контролю знань, Test 3.
ХІД УРОКУ
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНќОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
Greeting 1. Привітання.
T: Good morning, pupils. How are you today?
Ps: Good morning, teacher. We are fine, thank you.
Aim
Check on Homework
ІІ.
Instructions
2. Повідомлення теми та мети уроку.
T: Today we are going to writeаtest to check your skills and knowledge on thetopic.
3. Перевірка домашнього завдання.
1) РЗ, впр. 1 (с. 44).
Учні ланцюжком зачитують доповнені речення вправи.
2) РЗ, впр. 2 (с. 44).
Два учні читають доповнений діалог вправи за ролями. Учитель стежить за пра-вильністю виконання завдань.
ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
1. Інструкція щодо виконання контрольної роботи та її оцінювання за 12-бальною шкалою.
T:Контрольна робота складається з чотирьох завдань.За кожне правильно викона-не ви отримуєте три бали.
Test 2. Виконання контрольної роботи. Тест 3.
Текст контрольної роботи див. на с. 268.
ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
Homework 1. Домашнє завдання.
РЗ, впр. 3 (с. 45), письмово.
Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.
Заключна бесіда з учнями.
T: Was the test difficult for you? Did you do all the tasks well? What questions do youhave? What weren’t you able to do?
Урок 39.
Підтема: «Вступ.Ми в дев’ятому класі», «Родина та друзі», «Павутина життя», «Проблеми довкілля».Семестрова контрольна робота з аудіювання й говоріння.
Мета: Провести контроль навичок аудіювання та говоріння.
Обладнання: Робочий зошит,зошит для контролю знань, Tests: Listening Comprehension (The First Term), Speaking(The First Term).
ХІД УРОКУ
І. | ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНќОМОВНОГО МОВЛЕННЯ | |||
Greeting | 1. | Привітання. | ||
T: Good morning, pupils. How are you today? | ||||
Ps: Good morning, teacher. We are fine, thank you. | ||||
Aim | 2. | Повідомлення теми та мети уроку. | ||
T: Today we are going to writeаtest to check your skills in listening comprehension | ||||
and speaking. | ||||
Check on | 3. | Перевірка домашнього завдання. | ||
Homework | РЗ, впр. 3 (c. 45). | |||
Двоє-троє учнів по черзі читають свої міні-твори перед класом. Ще два-три зошити | ||||
учитель перевіряє вибірково. | ||||
ІІ. | ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ | |||
Instructions 1. Інструкція щодо виконання контрольної роботи та її оцінювання за 12-бальною
Шкалою.
T:Контрольна робота складається з двох тестів.Тест з аудіювання містить чотири
завдання. За кожне правильно виконане ви отримуєте три бали. Тест з говоріння
містить п’ять завдань. За кожне правильно виконане ви отримуєте 2, 4 бали.
Test 2. Виконання контрольної роботи.
Текст контрольної роботи див. на с. 270, 276.
ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
Homework 1. Домашнє завдання.
Підготуватися до семестрової контрольної роботи з читання та письма.
Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.
Заключна бесіда з учнями.
T: Was the test difficult for you? Did you do all the tasks well? What questions do youhave? What weren’t you able to do?
Урок 40.
Підтема: «Вступ.Ми в дев’ятому класі», «Родина та друзі», «Павутина життя», «Проблеми довкілля».Семестрова контрольна робота з читання та письма.
Мета: Провести контроль навичок читання та письма.
Обладнання: Робочий зошит,зошит для контролю знань, Tests: Reading (The First Term), Writing (The First Term).
ХІД УРОКУ
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНќОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
Greeting 1. Привітання.
T: Good morning, pupils. How are you today?
Ps: Good morning, teacher. We are fine, thank you.
Aim 2. Повідомлення теми та мети уроку.
T: Today we are going to writeаtest to check your skills in reading and writing.
ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
Instructions 1. Інструкція щодо виконання контрольної роботи та її оцінювання за 12-бальною шкалою.
T:Контрольна робота складається з двох тестів.Тест з читання містить три завдан-ня. За кожне правильно виконане ви отримуєте чотири бали. Тест з письма містить чотири завдання. За кожне правильно виконане ви отримуєте три бали.
Test 2. Виконання контрольної роботи.
Текст контрольної роботи див. на с. 272, 274.
ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
Summarizing Підведення підсумків уроку.
Заключна бесіда з учнями.
T: Was the test difficult for you? Did you do all the tasks well? What questions do youhave? What weren’t you able to do?
Unit 4. Science Magic
Тема 4: Магія науки
Дата добавления: 2015-10-26; просмотров: 155 | Нарушение авторских прав
<== предыдущая страница | | | следующая страница ==> |
Reading 3. Подання тексту для читання. Впр. 4 (с. 88). | | | Unit 4. Science Magic |