Читайте также: |
|
Урок 41 (1)
Підтема: Технології впливають на наше життя!
Мета: Ознайомити учнів з новими ЛО.Удосконалювати техніку читання. Практикувати учнів в аудіюванні. Формувати комунікативні навички. Тренувати учнів у письмі. Виховувати прагнення до знань.
Обладнання: Підручник,робочий зошит,картки для самостійної роботи(НО).
ХІД УРОКУ
І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення
Greeting 1. Привітання.
T: Good morning, pupils.
Ps: Good morning, teacher.
T: It’s so nice to see you today. How are you?
Ps: We are fine, thank you.
Aim 2. Повідомлення теми та мети уроку.
Discussing
The Results
Of the Test
Warming up
T: Today we are going to speak about science and technology and the way they affectour life. During our lesson you’ll learn new words, read about some top world inventions, talk about the electric appliances we use in our everyday life. I’m sure this lesson will be interesting and informative for you.
3. Обговорення результатів контрольної роботи.
Учитель підводить підсумки контрольної роботи: повідомляє, які завдання були ви-конані успішно, а які — неправильно, пояснює складні моменти, відповідає на за-питання учнів.
4. Уведення в іншомовну атмосферу.
1) Гра «Check Your Memory».
Учитель читає визначення десяти приладів, не називаючи їх. Учні уважно слуха-ють та намагаються запам’ятати (не роблячи жодних записів). Після цього один з учнів, який вважає, що знає та пам’ятає назви всіх згаданих приладів, вголос перерахо-вує їх. Решта доповнюють, якщо необхідно. Учитель стежить за правильністю від-повідей.
T: 1) A piece of electronic equipment which you use to listen to programmes that arebroadcast, such as music and news. (a radio)
2) A piece of equipment used to take photographs or make films or television programmes. (a camera)
Тема 4: Магія науки
II.
Vocabulary
Practice
Speaking
3) A type of oven that cooks food very quickly using very short electric waves instead of heat. (a microwave oven)
4) The system of communication that you use to have a conversation with someone in another place. (a telephone)
5) A machine for stitching cloth or clothes together. (a sewing machine)
6) An electronic machine that stores information and uses programs to help you find, organize, or change the information. (a computer)
7) A machine for washing clothes. (a washing machine)
8) A large piece of electrical kitchen equipment, shaped like a cupboard, used for keeping food and drink cool. (refrigerator)
9) The glass part of an electric light that the light shines from. (a bulb)
A vehicle that flies in the air and has wings and at least one engine. (a plane)
2) Робота у групах.
Клас поділяється на шість груп (пар). Учні обговорюють одну з цитат, поданих на с. 92 підручника, протягом 3—5 хвилин. По закінченні роботи представник від кож-ної групи повідомляє результати обговорення. Решта доповнюють, якщо необхідно. Учитель стежить за правильністю граматичної будови речень.
Дата добавления: 2015-10-26; просмотров: 234 | Нарушение авторских прав
<== предыдущая страница | | | следующая страница ==> |
III. Заключна частина уроку | | | Reading 3. Подання тексту для читання. Впр. 5 (с. 95). |