Читайте также: |
|
Зараз нашим друзям треба повертатися додому. Давайте з ними попрощаємося. Англійською це буде Goodbye.
Pingu по колу кожній дитині каже Goodbye, на що вони теж кажуть Goodbye.
Співають пісню.
Пісня (Tune: Goodbye Ladies)
Goodbye. Pingu! (3 times)
Goodbye, Goodbye, Goodbye.
Goodbye. Robby (3 limes)
Goodbye, Goodbye, Goodbye.
NUMBERS 1 - 5. ЦИФРИ 1 - 5
Цілі:
Освітня: навчити рахувати від 1 до 5. Ознайомити з новою лексикою (fish, ball, bird). Продовжувати формувати в дітей навички привітання один одного, учити розуміти й використовувати у мовленні мовні зразки: What's this? How many?
Розвивальна: розвиток уваги, уяви, мовної здогадки й художньо-мистецьких здібностей.
Виховна: виховувати співчуття до тварин.
Матеріал: малюнки із зображенням птахів, пінгвіна; картки із цифрами; картки із зображенням декількох предметів, аудіо-касета.
Хід заняття
ПОЧАТОК ЗАНЯТТЯ
Сьогодні на наше заняття знову завітав... Хто? Так, це Pingu. Давайте з ним привітаємося (ланцюжком проходить діалог-вітання), а прийшов він не один, а зі своєю молодшою сестрою Pingulina, вона хоче з вами познайомитися. Давайте пригадаємо запитання «Як тебе звуть?» — «What's your name?» і відповідаємо ми Гт... (Ланцюжком проходить діалог-знайомство.)
ФОНЕТИЧНА ВПРАВА. ЗНАЙОМСТВО З ЦИФРАМИ
Вимова цифр від 1 до 5. Спочатку діти слухають правильну вимову на касеті, а потім повторюють.
3. РОЗВИТОК ДІАЛОГІЧНОГО МОВЛЕННЯ. УВЕДЕННЯ ЗАПИТАННЯ "HOW MANY?"
Учні слухають зразок діалогу, а потім складають власні, використовуючи картки із малюнками.
Dialogue
One, two, three, four, five (3 times) Five fish. How many? Five. Five fish.
4. ГРА "STOP"
Гравці стають у коло й передають одне одному м'ячик зі словами: One, two, three, four, five, stop! Вибуває з гри той, у кого м'яч опинився в руках на слові stop.
5. РОЗУЧУВАННЯ РИМІВОК З ОПОРОЮ НА НАОЧНІСТЬ
Діти слухають римівку, дивляться на вчителя та разом із ним виконують рухи.
CHANT
One, two, three, four, five (3 times)
Clap, clap, clap, clap, clap.
One, two, three, four, five (3 times)
Stamp, stamp, stamp, stamp, stamp
6. РОЗВИТОК НАВИЧОК АУДІЮВАННЯ
Діти розглядають малюнки. Обговорюють разом з учителем історію рідною мовою.
Уведення нових слів за допомогою римівок.
Римівки
Каждый из ребят поймет: Птица — по-английски bird.
Говорю я кошке: «Кыш!» Приплыла к нам рыбка fish.
Учні прослуховують історію. Повторюють за касетою. Обговорюють разом з учителем вчинок Pingu та Bird.
Історія
1. Mmm! Fish! One, two, three, four.
2. Four fish!
3. A bird! Grrr!
4. Ooh! Three birds. Aaah!
7. ТВОРЧА РОБОТА «ВИГОТОВЛЕННЯ АКВАРІУМІВ ІЗ РИБКАМИ»
Дітей ділимо на дві груп. Кожна дитина робить із пластиліну кольорову fish, прив'язує до неї нитку. У спеціальну посудину наливаємо воду, робимо з пластиліну водорості, до кришки прищеплюємо Fish.
8. ПРЕЗЕНТАЦІЯ РОБОТИ
Коли все готово, діти разом з учителем рахують кількість риб в акваріумі й передають їх Pingu і Bird.
9. ПІДСУМКОВА ЧАСТИНА ЗАНЯТТЯ
Pingu дякує дітям і прощається з ними (Pingu по колу кожній дитині каже Goodbye, на що вони теж кажуть Goodbye.)
Співають пісню.
Пісня (Tune: Goodbye Ladies)
Goodbye. Pingu! (3 times)
Goodbye, Goodbye, Goodbye.
Goodbye, Robby (3 times)
Goodbye, Goodbye, Goodbye.
Дата добавления: 2015-10-16; просмотров: 135 | Нарушение авторских прав
<== предыдущая страница | | | следующая страница ==> |
ПОЧАТОК ЗАНЯТТЯ | | | ТВОРЧИЙ КОЛЕКТИВНИЙ ПРОЕКТ |