Читайте также:
|
|
1) Етап підготовки до написання огляду телепередачі.
а) Впр. 5 (с. 158).
Учні ланцюжком зачитують правила написання огляду телепередачі по частинах та перекладають рідною мовою.
Тема 6: Магічна інформація: радіо та телебачення
б) Впр. 6 (с. 158).
Учні самостійно письмово виконують завдання протягом 2—3 хвилин. Той, хто пер-шим упорався, зачитує доповнені запитання вправи. Учитель разом з класом контро-лює правильність виконання завдання.
в) Впр. 7 (с. 159).
Учні в парах обговорюють завдання вправи впродовж 2—3 хвилин. По закінченні роботи двоє-троє з них відповідають на запитання. Учитель разом з класом стежить за правильністю відповідей.
2) Етап написання огляду телепередачі.
Учні самостійно пишуть огляд будь-якої телепередачі відповідно до правил та за-вдання вправи.
3) Етап перевірки.
По закінченні роботи один-два учні читають свої твори перед класом. Ще чотири-п’ять зошитів учитель вибірково бере на перевірку.
III. Заключна частина уроку
Homework 1. Домашнє завдання.
1) Впр. 1 (с. 217).
2) РЗ, впр. 1 (с. 76), 2, 3 (с. 77), письмово.
Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.
Заключна бесіда з учнями.
T: What new facts have you learned today? Would you like to take part in the OprahWinfrey Show? Why? Why not? What kinds of problems would you like to discuss in a talk show?
Урок 67 (6)
Підтема: Корисне чи шкідливе телебачення для дітей?Урок домашнього читання.
Мета: Ознайомити учнів з новими ЛО.
Продовжувати удосконалювати техніку читання.
Формувати навички діалогічного та монологічного мовлення. Тренувати учнів у письмі.
Виховувати здатність відстоювати власну думку та не піддаватись чужому впливу. Обладнання: Підручник,робочий зошит,картки для роботи в парах(НО).
ХІД УРОКУ
І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення
Greeting 1. Привітання.
T: Good morning, everyone. It’s nice to see you.
Ps: Good morning, teacher. We’re glad to see you, too.
T: How are you?
Ps: We are very well, thank you.
Unit 6. Magic Information: Radio and TV
Aim 2. Повідомлення теми та мети уроку.
T: We are continuing speaking about television and today you’ll read and discuss a textabout the ways television influences children. You’ll also learn new words and do a lot of exercises to improve your reading, speaking and writing skills.
Check on 3. Перевірка домашнього завдання.
Homework
1) РЗ, впр. 1 (с. 76).
Двоє учнів читають доповнений діалог вправи за ролями.
2) РЗ, впр. 2 (с. 77).
Двоє-троє учнів зачитують складені за завданням вправи запитання.
3) РЗ, впр. 3 (с. 77).
Учні ланцюжком читають перекладені англійською мовою речення вправи. Учитель стежить за правильністю відповідей.
Warming up 4. Уведення в іншомовну атмосферу.
Робота в парах.
Учні отримують картки (НО) і в парах обговорюють запитання, подані в них, про-тягом 5 хвилин. По закінченні роботи троє-четверо з них повідомляють результати обговорення, порівнюючи відповіді співрозмовників з власними. Учитель контролює правильність граматичної будови речень.
HO:
Discuss the following questions with your partner.
1) Do you have а little brother/sister/cousin?
2) Does your little brother/sister/cousin enjoy watching TV?
3) What kinds of TV programmes does your little brother/sister/cousin enjoy watching?
4) What kinds of TV programmes should/shouldn’t children watch: cartoons, films, educational programmes? Why do you think so?
5) Is television useful or harmful for children? Why do you think so?
6) Have you noticed any positive/harmful impact of the television on your little brother/sister/cousin?
Дата добавления: 2015-10-26; просмотров: 200 | Нарушение авторских прав
<== предыдущая страница | | | следующая страница ==> |
Practice Впр. 9 (с. 153). | | | II. Основна частина уроку |