Читайте также:
|
|
Учні самостійно пишуть твори за планом, поданим у вправі. По закінченні роботи один-два учні читають свої твори класу. Ще чотири-п’ять зошитів учитель бере на перевірку вибірково.
III. Заключна частина уроку
Homework 1. Домашнє завдання.
РЗ, впр. 1 (с. 71), 2, 3 (с. 72), письмово.
Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.
Заключна бесіда з учнями.
T: Did you enjoy our lesson today? What new things about the mass media have youlearned? Have you changed your mind about the place of the mass media in our life? Do you think the mass media influence your life? In what ways?
Тема 6: Магічна інформація: радіо та телебачення
Урок 64 (3)
Підтема: Телебачення та радіо.
Мета: Ознайомити учнів з новими ЛО.
Тренувати у визначенні підрядних означальних речень. Продовжувати вдосконалювати техніку читання.
Формувати навички діалогічного та монологічного мовлення. Розвивати вміння аргументовано висловлювати власну точку зору. Практикувати у письмі.
Виховувати естетичні смаки учнів.
Обладнання: Підручник,робочий зошит,картки для роботи в парах(НО1), (НО3),для самостійної роботи(НО2).
ХІД УРОКУ
І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення
Greeting 1. Привітання.
Aim
Check on Homework
Warming up
T: Good morning, pupils.
Ps: Good morning, teacher.
T: I’m glad to see you today.
Ps: We are glad to see you, too.
2. Повідомлення теми та мети уроку.
T: Today we are going to speak about television and radio. You will learn about nationalradio and TV channels in Great Britain, know more about different types of TV programmes and have an opportunity to compare British and Ukrainian TV channels.
3. Перевірка домашнього завдання.
1) РЗ, впр. 1 (с. 71).
Учні ланцюжком читають визначення до поданих слів.
2) РЗ, впр. 2 (с. 72).
Учні ланцюжком читають доповнені речення вправи. Учитель стежить за правиль-ністю відповідей.
3) РЗ, впр. 3 (с. 72).
Двоє-троє учнів читають складені за завданням вправи речення. Ще два-три зоши-ти учитель бере на перевірку вибірково.
4. Уведення в іншомовну атмосферу.
Робота в парах.
Учні отримують картки (НО1) (кожна пара отримує дві різні картки), самостійно відповідають на подані запитання, потім опитують партнерів та записують їх від-повіді. По закінченні роботи троє-четверо учнів розповідають про результати опи-тування, порівнюючи відповіді співрозмовників з власними. Учитель стежить за правильністю граматичної будови речень.
Unit 6. Magic Information: Radio and TV
HO1: | А. Answer the questions and ask your partner. | |
You | Your partner |
1) What kinds of TV programmes do you know?
2) What kinds of TV programmes do you like to watch?
3) What TV programmes do the members of your family enjoy watching?
4) Are there any TV programmes which all the members of your family enjoy watching? What are they?
В. Answer the questions and ask your partner.
You | Your partner |
1) What kinds of radio programmes do you know?
2) Do you like listening to the radio?
3) What kinds of radio programmes do you like to listen to?
4) Which of the members of your family enjoys listening to the radio?
5) What kinds of radio programmes do they like to listen to?
Дата добавления: 2015-10-26; просмотров: 140 | Нарушение авторских прав
<== предыдущая страница | | | следующая страница ==> |
Comprehension | | | Reading 1. Подання тексту для читання. |