Студопедия
Случайная страница | ТОМ-1 | ТОМ-2 | ТОМ-3
АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

Project Work 2. Робота над проектом. Впр. 1 (с. 136).

Читайте также:
  1. A telephone projecting from the wall. The inspector sat down at his desk.
  2. Burton’s reanimated pet project, By Nigel Andrews
  3. D.2.1 - Project management
  4. DESCRIPTION OF THE PROJECT
  5. DESCRIPTION OF THE PROJECT
  6. DESCRIPTION OF THE PROJECT
  7. E.1. Why does the consortium wish to undertake this project?

 

Учні поділяються на групи по четверо-п’ятеро і готують проекти за завданням впра-ви. По закінченні роботи представники від кожної групи презентують проекти кла-су. Учитель разом з учнями обирає найкращий.

 

 

III. Заключна частина уроку

Homework 1. Домашнє завдання.

 

РЗ, впр. 1 (с. 67), 2, 3 (с. 68), письмово.

 

Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.

 

Заключна бесіда з учнями.

 

T: Did you like our lesson today? What new information have you learned? Did youenjoy working on the project? Why? Did the work on the project help to broaden your knowledge of Great Britain?


 

 


Тема 5: Чарівна Британія

Урок 60 (9)

Підтема: Перевір себе.

 

Мета: Повторити й закріпити лексику теми.

 

Тренувати у вживанні герундія та речень з прямою мовою. Тренувати у написанні неофіційних листів.

 

Практикувати учнів в аудіюванні. Продовжувати вдосконалювати техніку читання.

 

Вдосконалювати навички діалогічного та монологічного мовлення. Виховувати прагнення пізнавати навколишній світ.

 

Обладнання: Підручник,робочий зошит,картки для роботи у групах(НО1),для роботи в парах(НО2), (НО3), (НО4).

 

ХІД УРОКУ

 

 

І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення

Greeting 1. Привітання.

 

T: Good morning, pupils.

 

Ps: Good morning, teacher.

 

T: It’s so nice to see you today. How are you?

 

Ps: We are fine, thank you.

 

Aim 2. Повідомлення теми та мети уроку.

 

T: We are continuing to discover Great Britain and today you’ll know more about somefamous British cities. You’ll also do some exercises to practise your grammar, speaking, listening, reading and writing skills.

 

Check on 3. Перевірка домашнього завдання.

Homework

1) РЗ, впр. 1 (с. 67).

 

Учні ланцюжком читають доповнені речення тексту вправи.

 

2) РЗ, впр. 2 (с. 68).

 

Учні ланцюжком читають складені за завданням вправи запитання та відповідають на них. Учитель стежить за правильністю виконання завдань.

 

3) РЗ, впр. 3 (с. 68).

 

Двоє-троє учнів зачитують тексти своїх листів. Ще три-чотири зошити учитель бере на перевірку вибірково.

 

Warming up 4. Уведення в іншомовну атмосферу.

 

Гра «Guess the Word».

 

Клас поділяється на дві команди. Учитель розкладає картки (НО1) на столі текстом донизу. Члени команд по черзі підходять до столу, беруть одну з карток і вголос читають визначення слова. Суперники мають назвати його. Якщо вони не можуть, право відповіді переходить до другої команди. За кожну правильну відповідь нада-ється один бал. Перемагає команда, яка отримає більше балів.

 

T: Read the definitions and guess the words.


 

 


Unit 5. Amazing Britain


 

 

HO1:


 

A stone structure above or below the ground where a dead person is buried.

(a tomb)

"

A pile of earth or stones that looks like a small hill. (a mound)

"

To feel or express great surprise or admiration at something. (to marvel)

"

A creature that people think may exist on another planet. (extra-terrestrial)

"

To start an activity, especially an organized one. (to launch)

"

Something connected with the Middle Ages. (medieval)

"

A place where an organized meeting, concert, etc. takes place. (a venue)

"

A place where a river is not deep, so that you can walk or drive across it. (a ford)

"

 

When you guess about the possible causes or effects of something without knowing all the facts, or the guesses that you make. (a speculation)


 

" a) A large number of people or things; b) someone at a party, meal, etc. who has invited the guests and who provides the food, drink, etc. (a host)


Дата добавления: 2015-10-26; просмотров: 248 | Нарушение авторских прав


Читайте в этой же книге: Comprehension | Основна частина уроку | Подання тексту для читання. Впр. 2 (с. 131). | II. Основна частина уроку | Writing 5. Розвиток навичок писемного мовлення. Впр. 10 (с. 133). | Reading 2. Подання тексту для читання. Впр. 2 (с. 134). | Writing 4. Розвиток навичок писемного мовлення. Впр. 7 (с. 136). | Comprehension | Основна частина уроку | Reading 3. Подання тексту для читання. Впр. 3 (с. 146). |
<== предыдущая страница | следующая страница ==>
II. Основна частина уроку| II. Основна частина уроку

mybiblioteka.su - 2015-2024 год. (0.015 сек.)