Студопедия
Случайная страница | ТОМ-1 | ТОМ-2 | ТОМ-3
АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

Writing 5. Розвиток навичок писемного мовлення. Впр. 10 (с. 133).

Читайте также:
  1. Academic Writing IELTS preparation
  2. Answer these questions in writing
  3. Argument-led approach to writing IELTS essays
  4. AS OLD AS WRITING
  5. At-home / In-class Writing
  6. B) Your teacher will offer you one of the variants given below. Translate the sentences into English in writing.
  7. B) Your teacher will offer you one of the variants given below. Translate the sentences into English in writing.

 

Учні самостійно пишуть твори за планом, поданим у вправі. По закінченні роботи один-два учні читають свої твори перед класом. Ще чотири-п’ять зошитів учитель бере на перевірку вибірково.

 

III. Заключна частина уроку

Homework 1. Домашнє завдання.

 

РЗ, впр. 1—3 (с. 65), письмово.


 


Unit 5. Amazing Britain

Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.

 

Заключна бесіда з учнями.

 

T: Did you like our lesson today? What new information have you learned? Whichactivity did you enjoy? Which activity was too difficult for you?

 

Урок 58 (7)

Підтема: Стоунхендж—довічна загадка.

 

Мета: Ознайомити учнів з новими ЛО.

 

Продовжувати вдосконалювати техніку читання. Розвивати комунікативні вміння учнів. Тренувати у написанні неофіційних листів. Виховувати культуру спілкування.

 

Обладнання: Підручник,робочий зошит,картки для роботи у парах(НО1), (НО2).

 

ХІД УРОКУ

 

 

І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення

Greeting 1. Привітання.

 

T: Good morning, pupils.

 

Ps: Good morning, teacher.

 

T: It’s so nice to see you today. How are you?

 

Ps: We are fine, thank you.

 

Aim 2. Повідомлення теми та мети уроку.

 

T: Today we are going to discover one of the most mysterious places in Great Britain —Stonehenge. You’ll also learn some new words and at the end of the lesson you’ll have the task to write «a thank you» letter.


 

Check on Homework

 

Warming up


 

3. Перевірка домашнього завдання.

 

1) РЗ, впр. 1 (с. 65).

 

Двоє учнів читають доповнений діалог вправи за ролями.

 

2) РЗ, впр. 2 (с. 65).

 

Один з учнів зачитує переданий непрямою мовою діалог.

 

3) РЗ, впр. 3 (с. 65).

 

Учні ланцюжком читають доповнені речення тексту вправи. Учитель стежить за правильністю відповідей.

 

4. Уведення в іншомовну атмосферу.

Робота в парах.

Учні отримують картки (НО1) і в парах трансформують текст у діалог. По закінчен-ні роботи дві-три пари по черзі інсценують діалоги. Учитель стежить за правильніс-тю граматичної будови речень.


 

 


Тема 5: Чарівна Британія


 

 

HO1:

 

II.

Presenting

 

Vocabulary


 

Write the following text in direct speech and act out the dialogue.

Martha asked her friend Liz what she was going to do during the holidays. Liz answered that she was going on a tour to Scotland. Martha wondered how long Liz would be in Scotland and Liz said she would be in Scotland for five days. Martha wanted to know where Liz was going to stay and Liz answered that she had already booked a room in a hotel.

 


Дата добавления: 2015-10-26; просмотров: 150 | Нарушение авторских прав


Читайте в этой же книге: Unit 5. Amazing Britain | Основна частина уроку | III. Заключна частина уроку | Comprehension | Основна частина уроку | Подання тексту для читання. Впр. 2 (с. 131). | Writing 4. Розвиток навичок писемного мовлення. Впр. 7 (с. 136). | II. Основна частина уроку | Project Work 2. Робота над проектом. Впр. 1 (с. 136). | II. Основна частина уроку |
<== предыдущая страница | следующая страница ==>
II. Основна частина уроку| Reading 2. Подання тексту для читання. Впр. 2 (с. 134).

mybiblioteka.su - 2015-2024 год. (0.007 сек.)