Читайте также:
|
|
Учні самостійно пишуть листи за планом, поданим у вправі. По закінченні роботи один-два учні читають свої твори перед класом. Ще чотири-п’ять зошитів учитель бере на перевірку вибірково.
Тема 5: Чарівна Британія
III. Заключна частина уроку
Homework 1. Домашнє завдання.
РЗ, впр. 1, 2 (с. 66), 3 (с. 67), письмово.
Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.
Заключна бесіда з учнями.
T: Did you like our lesson today? What new information have you learned? Would youlike to find out the real purpose of Stonehenge? What do you think about its purpose?
Урок 59 (8)
Підтема: Дива Великої Британії.
Мета: Повторити й активізувати лексику теми.
Навчати систематизувати та аналізувати інформацію. Навчати готувати проекти.
Тренувати учнів у читанні.
Удосконалювати навички монологічного мовлення. Практикувати учнів у письмі.
Виховувати вміння співпрацювати та повагу до інших.
Обладнання: Підручник,робочий зошит,картки для роботи у парах(НО1),для самостійної роботи(НО2),аркушіватману, олівці.
ХІД УРОКУ
І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення
Greeting 1. Привітання.
T: Good morning, everyone. It’s nice to see you.
Ps: Good morning, teacher. We’re glad to see you, too.
T: How are you?
Ps: We are very well, thank you.
Aim 2. Повідомлення теми та мети уроку.
T: Today we are going to collect and analyse information about the wonders of GreatBritain. During our lesson you’ll learn more about the landmarks of Great Britain and make a project about some of these landmarks. I hope that this lesson will be interesting and informative for you.
Check on 3. Перевірка домашнього завдання.
Homework
1) РЗ, впр. 1 (с. 66).
Учні ланцюжком читають доповнені речення тексту вправи.
Unit 5. Amazing Britain
2) РЗ, впр. 2 (с. 66).
Учні ланцюжком зачитують речення вправи та визначають, чи відповідають вони змісту тексту.
3) РЗ, впр. 3 (с. 66).
Двоє-троє учнів по черзі читають свої електронні листи. Ще три-чотири зошити учи-тель вибірково бере на перевірку.
Warming up 4. Уведення в іншомовну атмосферу.
Робота в парах.
Учні отримують картки (НО1) і в парах обговорюють подані запитання впродовж 5 хвилин. По закінченні роботи троє-четверо з них повідомляють результати обго-ворення, порівнюючи свої відповіді з відповідями співрозмовників. Учитель контро-лює правильність граматичної будови речень.
HO1: | Discuss the following questions with your partner. | |
1) What landmarks have you learned about in Unit 5 of the textbook?
2) What facts about these landmarks do you remember?
3) Which landmark would you like to visit more? Why?
4) What lesson did you like most of all? Why?
5) What do you think about the use of studying about the World Heritage?
Дата добавления: 2015-10-26; просмотров: 160 | Нарушение авторских прав
<== предыдущая страница | | | следующая страница ==> |
Reading 2. Подання тексту для читання. Впр. 2 (с. 134). | | | II. Основна частина уроку |