Читайте также:
|
|
Учні самостійно письмово виконують завдання вправи. По закінченні роботи вони ланцюжком читають доповнені речення, вживаючи дієслова у дужках у відповід-ному часі та стані. Учитель контролює правильність виконання завдання.
Unit 6. Magic Information: Radio and TV
Writing 5. Розвиток навичок писемного мовлення. Впр. 10 (с. 154).
Учні самостійно пишуть твори за планом, поданим у вправі. По закінченні роботи один-два учні зачитують свої твори. Ще чотири-п’ять зошитів учитель бере на пере-вірку вибірково.
III. Заключна частина уроку
Homework 1. Домашнє завдання.
РЗ, впр. 1 (с. 74), 2 (с. 75), 3 (с. 76), письмово.
Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.
Заключна бесіда з учнями.
T: Have you changed your opinion about the influence of television on our life? In whatway? What should we do so as not to let television take over our lives?
Урок 66 (5)
Підтема: Моя улюблена телепередача.
Мета: Повторити й активізувати лексику теми.Навчати учнів писати огляд телепередачі. Продовжувати вдосконалювати техніку читання. Тренувати учнів в аудіюванні.
Розвивати комунікативні вміння. Виховувати естетичні смаки учнів.
Обладнання: Підручник,робочий зошит,картки для роботи в парах(НО).
ХІД УРОКУ
І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення
Greeting 1. Привітання.
T: Good morning, everyone. I’m glad to see you.
Ps: Good morning, teacher. We’re glad to see you, too.
T: How are you today?
Ps: We are fine, thank you.
Aim 2. Повідомлення теми та мети уроку.
T: Today we are going to speak about your favourite TV programmes. You’ll also learnabout the first TV programmes for children in the USA and one of the most popular shows in the United States and the person who hosts and produces it. You’ll also learn how to write a review of a TV programme.
Check on 3. Перевірка домашнього завдання.
Homework
1) РЗ, впр. 1 (с. 74).
Учні ланцюжком зачитують трансформовані речення вправи.
Тема 6: Магічна інформація: радіо та телебачення
2) РЗ, впр. 2 (с. 75).
Учні ланцюжком читають доповнені речення тексту вправи. Учитель стежить за правильністю відповідей.
3) РЗ, впр. 3 (с. 76).
Двоє-троє учнів зачитують складені за завданням вправи речення. Ще два-три зо-шити учитель бере на перевірку вибірково.
Warming up 4. Уведення в іншомовну атмосферу.
Робота в парах.
Учні отримують картки (НО) (кожна пара отримує дві різні картки), самостійно від-повідають на запитання, потім опитують партнерів та записують їх відповіді. По закінченні роботи троє-четверо з них розповідають про результати опитування, по-рівнюючи відповіді співрозмовників з власними. Учитель стежить за правильністю граматичної будови речень.
HO:
А. Answer the questions and ask your partner.
You | Your partner |
1) What is your favourite TV programme?
2) How often is it broadcast?
3) What kind of TV programme is it?
4) What is this TV programme about?
5) Why do you like watching it?
В. Answer the questions and ask your partner.
You | Your partner |
1) Would you like to take part in any TV programme?
2) What kind of TV programme would you like to participate in?
3) What is this TV programme about?
4) Who hosts it?
5) Why are you interested in participating in this programme?
Unit 6. Magic Information: Radio and TV
Дата добавления: 2015-10-26; просмотров: 127 | Нарушение авторских прав
<== предыдущая страница | | | следующая страница ==> |
Reading 2. Подання тексту для читання. Впр. 6 (с. 152). | | | Writing 3. Розвиток навичок писемного мовлення. Впр. 8 (с. 159). |