Читайте также:
|
|
Учитель пропонує учням написати оголошення відповідно до плану, записаного на
дошці. Учні самостійно письмово виконують завдання. По закінченні роботи двоє-
троє з них зачитують свої оголошення. Ще три-чотири зошити вчитель вибірково
бере на перевірку.
T: You have lost your mobile phone. Write a notice including the following informa-
tion:
— where and when you lost your mobile phone;
— describe your mobile phone;
— write how to contact you.
III. Заключна частина уроку
Homework 1. Домашнє завдання.
РЗ, впр. 1 (с. 47), 2, 3 (с. 48), письмово.
Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.
Заключна бесіда з учнями.
T: Did you enjoy the lesson today? Was the topic ofіt interesting for you? Why? Whatnew things have you learned? What еlsе would you like to know about mobile phones?
Урок 44 (4)
Підтема: Мобільні телефони—дорогі іграшки?
Мета: Повторити й активізувати лексику теми.
Закріпити лексику в усному та писемному мовленні. Практикувати у вживанні прямої та непрямої мови.
Навчати учнів писати статті, формулюючи аргументи «за» та «проти». Розвивати комунікативні вміння учнів.
Тренувати в аудіюванні. Виховувати культуру мовлення.
Обладнання: Підручник,робочий зошит,картки для роботи в парах(НО1), (НО3),для самостійної роботи(НО2).
ХІД УРОКУ
І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення
Greeting 1. Привітання.
T: Good morning, everyone. How are you getting on?
Ps: Good morning, teacher. We’re fine, thank you.
Unit 4. Science Magic
Aim 2. Повідомлення теми та мети уроку.
Check on Homework
Warming up
T: We are continuing speaking about mobile phones. During our lesson today you’lllisten to and act out a lot of dialogues, discuss reasons for having mobile phones and learn to write an article expressing the advantages and disadvantages of having an expensive mobile phone.
3. Перевірка домашнього завдання.
1) РЗ, впр. 1 (с. 47).
Учні ланцюжком читають доповнені речення тексту вправи.
2) РЗ, впр. 2 (с. 48).
Учні по черзі зачитують визначення та підібрані до них слова за завданням вправи.
3) РЗ, впр. 3 (с. 48).
Двоє-троє учнів читають складені за завданням вправи запитання. Учитель стежить за правильністю виконання завдань.
4. Уведення в іншомовну атмосферу.
Робота в парах.
Учні отримують картки (НО1) (кожна пара отримує дві різні картки), самостійно відповідають на запитання, потім опитують партнерів та записують їх відповіді. По закінченні роботи троє-четверо учнів оголошують результати опитування, порівню-ючи відповіді співрозмовників з власними. Учитель стежить за правильністю гра-матичної будови речень.
HO1:
А. Answer the questions and ask your partner.
You | Your partner |
1) Do you often use your mobile phone?
2) Whom do you usually call?
3) Why do you usually phone your parents/ friends?
В. Answer the questions and ask your partner.
You | Your partner |
1) Do you use your mobile phones only to call somebody?
2) How many mobile phones have you had?
3) What were the reasons for changing your mobile phones?
Тема 4: Магія науки
Дата добавления: 2015-10-26; просмотров: 180 | Нарушение авторских прав
<== предыдущая страница | | | следующая страница ==> |
Reading 1. Подання тексту для читання. Впр. 3 (с. 98). | | | II. Основна частина уроку |