Читайте также:
|
|
Учні самостійно письмово виконують завдання вправи. По закінченні роботи двоє-троє з них ланцюжком читають складені речення. Ще два-три зошити учитель ви-бірково бере на перевірку.
III. Заключна частина уроку
Homework 1. Домашнє завдання.
РЗ, впр. 1 (с. 22), 2, 3 (с. 23), письмово.
Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.
Заключна бесіда з учнями.
T: Was today’s lesson useful for you? What new things have you learned? What doyou think about the place of a human in an ecosystem? How do people influence the life of an ecosystem? What can we do to solve the problems of the environment in our place?
Урок 20
Підтема: Ласкаво просимо до заповідника«Асканія-Нова».
Мета: Ознайомити учнів з новою лексикою.Удосконалювати техніку читання.
Продовжувати формувати навички діалогічного та монологічного мовлення.
Виховувати любов до природи та прагнення захистити і зберегти її для наступних поколінь. Обладнання: Підручник,робочий зошит,картки для роботи у групах(НО1), (НО2),для роботи в парах(НО3).
ХІД УРОКУ
І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення
Greeting 1. Привітання.
T: Good morning, pupils.
Ps: Good morning, teacher.
T: It’s so nice to see you today. How are you?
Ps: We are fine, thank you.
Aim
Check on Homework
Warming up
2. Повідомлення теми та мети уроку.
T: We are continuing speaking about the beauty of nature and the environment we livein. Today you are going to learn about a famous Ukrainian National Nature Reserve Ascania-Nova.
3. Перевірка домашнього завдання.
1) РЗ, впр. 1 (с. 22).
Учні ланцюжком читають доповнені речення вправи.
2) РЗ, впр. 2 (с. 23).
Учні ланцюжком читають визначення та дібрані до них слова.
3) РЗ, впр. 3 (с. 23).
Учні ланцюжком читають перекладені англійською речення вправи. Учитель сте-жить за правильністю відповідей.
4. Уведення в іншомовну атмосферу.
Гра «Guess the Word».
Клас поділяється на три команди. Учитель розкладає картки (НО1) на столі текстом донизу. Представник однієї з команд виходить до столу та бере одну з карток, не показуючи її учням з інших команд та не читаючи вголос, що на ній написано. Учні
з його команди мають пояснити значення слова, поданого на картці, не називаючи його. Інші команди мають відгадати це слово. Команда, яка першою відгадала, отри-мує один бал і право взяти наступну картку. Перемагає команда, яка отримає най-більше балів. Наприклад, на картці слово litter.
Т: Explain the meaning of the words and guess them.
Team 1: Paper, cans, bottles and other things that people leave on the ground or throwinto the water.
Team 2: Is it pollution? Team 1: No, it isn’t. Team 3: Is it litter? Team 1: Yes, it is.
HO1: | " | " | " | " | |||||||
ecosystem | nature | litter | shortage | ||||||||
to endanger | |||||||||||
" | |||||||||||
to comprise | to influence | to concern | pollution | wildlife | |||||||
" | |||||||||||
flora | fauna | destruction | environment | to refer | |||||||
Дата добавления: 2015-10-26; просмотров: 182 | Нарушение авторских прав
<== предыдущая страница | | | следующая страница ==> |
Reading 1. Подання тексту для читання. | | | Reading 1. Подання тексту для читання. Впр. 3 (с. 44). |