Читайте также:
|
|
Учні самостійно письмово виконують завдання вправи протягом 5—8 хвилин. По закінченні роботи четверо-п’ятеро з них зачитують складені речення. Учитель сте-жить за правильністю їх граматичної будови.
Unit 7. Career Magic
III. Заключна частина уроку
Homework 1. Домашнє завдання.
РЗ, впр. 1, 2 (с. 84), 3 (с. 85), 4 (с. 86), письмово.
Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.
Заключна бесіда з учнями.
T: What interesting facts have you learned during our today’s lesson? What professionswould you recommend to your classmates according to their personal qualities? Why do you think so?
Урок 73 (3)
Підтема: Один день у житті…
Мета: Ознайомити учнів з новими ЛО.
Продовжувати вдосконалювати техніку читання. Формувати навички діалогічного мовлення. Тренувати в аудіюванні.
Практикувати учнів у письмі.
Виховувати цілеспрямованість та наполегливість у досягненні мети.
Обладнання: Підручник,робочий зошит,картки для роботи у групах(НО1),для самостійної роботи(НО2).
ХІД УРОКУ
І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення
Greeting 1. Привітання.
T: Good morning, everyone. I’m glad to see you.
Ps: Good morning, teacher. We are glad to see you, too.
Aim 2. Повідомлення теми та мети уроку.
T: We are continuing studying the world of professions. Today we are going to speakabout a day in the life of representatives of some professions. We’re also continuing to speak about the personal qualities which are required for some professions.
Check on 3. Перевірка домашнього завдання.
Homework
1) РЗ, впр. 1 (с. 84).
Один з учнів зачитує складені за завданням вправи словосполучення.
2) РЗ, впр. 2 (с. 84).
Два-три учні читають складені за завданням вправи речення.
3) РЗ, впр. 3 (с. 85).
Четверо учнів ланцюжком читають підібрані за завданням вправи тексти.
Тема 7: Магія кар’єри
4) РЗ, впр. 4 (с. 86).
Двоє-троє учнів читають складені за завданням вправи речення. Учитель стежить за правильністю відповідей.
Warming up 4. Уведення в іншомовну атмосферу.
Гра «Advantages оr Disadvantages?».
Клас поділяється на дві групи. Учитель розкладає картки (НО1) на столі текстом донизу. Учень з однієї з груп бере картку та читає, що на ній написано. Після швид-кого обговорення одна група має висловити свої аргументи щодо почутих тверджень як переваг, друга група — як недоліків. Переконливість аргументів кожної коман-ди оцінює вчитель чи експертна група (два учні). За переконливі аргументи без гра-матичних помилок надається два бали. За менш переконливі аргументи чи за на-явні граматичні помилки — один або нуль балів. Перемагає команда, яка отримає більше балів.
Наприклад, на картці написано A farmer: working day starts early; work outdoors.
P1: It’s good that the working day of a farmer starts early because it’s the best timefor productive work and you have enough time to do a lot of things. Working outdoors is also an advantage because you can enjoy fresh air and the beauty of nature.
P2: One of the disadvantages of this profession is that the working day starts very early.Everybody knows that farmers have to begin their work at six or seven o’clock in the morning when other people just wake up or have breakfast. Another disadvantage is working outdoors because the weather isn’t always good and sunny. Farmers have to work in boiling hot weather and in a heavy rain which is not good for health.
T: Are the following statements the advantages or disadvantages of the followingprofessions?
HO1:
" | " | " | |||||||
A farmer: | A doctor: work | A shop assistant: be | |||||||
A journalist: | long hours; be | always polite and | |||||||
working day | |||||||||
travel a lot; meet | responsible for | helpful; know | |||||||
starts early; work | |||||||||
different people. | other people’s | everything about the | |||||||
outdoors. | lives. | goods in the shop. | |||||||
" | |||||||||
A vet: help | A driver: work | A cook: be creative | A politician: be | ||||||
different animals; | not only in the | and organized; be | responsible for | ||||||
daytime; be able | able to study | ||||||||
be ready to work | to repair a | something new | decisions; always be | ||||||
any time. | on the public eye. | ||||||||
vehicle. | about food. | ||||||||
\emdash Основна частина уроку
Presenting | 1. Подання нового лексичного матеріалу. Впр. 4 (с. 171). | |
Vocabulary | 1) Учні самостійно за допомогою словника з’ясовують значення слів, потім той, хто | |
першим упорався із завданням, вголос читає англійські слова та перекладає їх рід- | ||
ною мовою. Учитель контролює правильність виконання завдання. |
Unit 7. Career Magic
2) Гра «Make up Sentences».
Учитель пропонує учням скласти якомога більше речень зі словами та словоспо-лученнями, поданими у рамочці, протягом 5 хвилин. Учні самостійно письмово виконують завдання. По закінченні роботи троє учнів, які склали більше за всіх речень, вголос читають їх. За кожне граматично правильне речення надається один бал. Перемагає учень, який отримає більше балів. (Можна надавати додаткові ба-ли за найбільш цікаві речення.) Учитель контролює правильність їх граматичної будови.
Дата добавления: 2015-10-26; просмотров: 180 | Нарушение авторских прав
<== предыдущая страница | | | следующая страница ==> |
Подання тексту для читання. Впр. 4 (с. 167). | | | Comprehension |