Студопедия
Случайная страница | ТОМ-1 | ТОМ-2 | ТОМ-3
АрхитектураБиологияГеографияДругоеИностранные языки
ИнформатикаИсторияКультураЛитератураМатематика
МедицинаМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогика
ПолитикаПравоПрограммированиеПсихологияРелигия
СоциологияСпортСтроительствоФизикаФилософия
ФинансыХимияЭкологияЭкономикаЭлектроника

Бөлім.Балалалрдыңмузыкалық қызметін ұйымдастыру формалары.

Н үйрету әдістемесін сараптау, талдау жасау | Жалпы сипаттама | Музыкалық-ырғақтық қимылдарға үйретудің оқыту тәсілдері | Кіші жастағы балаларды музыкалық- ырғақтық қимылдарға қатыстыру әдісі | Мектеп жасына дейінгі балаларды музыкалық-ырғақтық қимылдарға үйрету әдісі | Орта топта балаларды музыкалық - ырғақтық қимылдарға үйрету әдісі | Ересек топтағы балаларды музыкалық ырғақтық қимылдарға үйретудің әдістері | Имылдарға үйрету әдісі. | Балалар аспаптарында ойнау – қызмет түрі | Музыка аспаптары |


Читайте также:
  1. Балабақшада музыкалық сабақтың өтілуін, ұйымдастыруын, безендірілуін бақылау және анализ жасау.
  2. ВВГ, ДВГ және СВГ кезінде дезинфекциялауды ұйымдастыруға және жүргізуге қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар
  3. Дәріс. Қоғамдық шаруашылықтың формалары. Тауарлық өндіріс. Ақша.
  4. ЕурАзЭҚ қызметінің маңызы.
  5. Мектепке дейінгі балалардың музыкалық қызметінің мазмұны
  6. Сабақтың ұйымдастыру кезеңі

Сабақтың тақырыбы:1. Музыкалық сабақ-негізгі оқыту формалары.Құрымылы.Сабақ түрі. Музыкалық сабақтың шығармашылық түрінің құрылымының ерекшелігі дәстүрлі емес доминантты, және т. б элементтерімен.

Сабақтың мақсаты: Оқыту әуездік қабілеттерді дамытудың және игерудің тиімді жолдары,музыкалық сабақтарды ұйымдастыру.

Білімділігі: Әуездік сабақтар- оқытудың негізгі ұйымдастырылған формасы. Оның түрлері;жалпы, жеке ұйымдастырылған топтар.

Дамытушылығы. мөлшерлену және күн тәртібінің орны.Сабақты құрастыру,әртүрлі тақырыптылық, кешендік, шығармашылық.

Тәрбиелігі: Сабақ процесінде әр түрліәуездік қызметтердің қарым-қатынасы..Әуездік сабақтың шығармашылық құрылымының ерекшеліктері доминантты,дауыс қозғалысы, ТРИЗ элементтері мен және т. б,

Теориялық сабақ

Дәстүрлі

Көрнекілігі:Видео мәлімет.

Сабақ барысы:

1. Ұйымдастыру

2.Жаңа тақырып:. Музыкалық сабақ-негізгі оқыту формалары.Құрымылы.Сабақ түрі. Музыкалық сабақтың шығармашылық түрінің құрылымының ерекшелігі дәстүрлі емес доминантты, және т. б элементтерімен.

3.Музыкалық сабақтың өткізілүін бақылау.

4.Пысықтау.

5.Уйге тапсырма.

33.Сабақтың тақырыбы: Кешенді және тақырыптық сабақ,оның ұзақтығы және бөлігі. Аралас топтардағы музыкалық сабақ. Музыкалық сабақты жоспарлау.Әр түрлі жастағы топтарға музыкалық сабақтың әр түрін конспекті құрау.

Сабақтың мақсаты: Кешенді және тақырыптық сабақты өткізудің маңызымен таныстыру. Аралас топтардағы музыкалық сабақтарды бақылау. Музыкалық сабақты жоспарлаумен таныстыру.

Білімділігі: Музыкалық сабақтарды өткізудегі алдын-ала дйындықтарын, жоспарын қаншалықты игеруі музыкалық сабақтың нақтылы өтуіне тиімділік маңыздылығын оқыту.

Дамытушылығы: Балалардың жас ерекшеліктерін ескере отырып топтарға жоспар құру.

Тәрбиелігі: Топтарға өткізілген кешендік және тақырып тық сабақтарды бақылау, соларға конспекті құру.

Теориялық сабақ

Дәстүлі

Көрнекілігі: Конспекті, жоспар

Сабақ барысы.

1.Ұйымдастыру

2.Жаңа тақырып: Кешенді және тақырыптық сабақ,оның ұзақтығы және бөлігі. Аралас топтардағы музыкалық сабақ. Музыкалық сабақты жоспарлау.Әр түрлі жастағы топтарға музыкалық сабақтың әр түрін конспекті құрау.

3.Пысықтау, қорытындылау.

4.Уй тапсырмасын сұрау.

5.Бағалау.

6.Уйге тапсырма.

 

33.Сабақтың тақырыбы: Кешенді және тақырыптық сабақ,оның ұзақтығы және бөлігі. Аралас топтардағы музыкалық сабақ. Музыкалық сабақты жоспарлау.Әр түрлі жастағы топтарға музыкалық сабақтың әр түрін конспекті құрау.

Сабақтың мақсаты: Практикалық іс-жүзінде қолдана білуге дайындау.

Білімділігі: Музыкалық сабақтарды әр топқа бөле отыра жоспарлау.

Тәрбиелігі:Әуездік қызметтің барлық түрін қамти отырып жасалған жоспармен өткізілген топ сабақтарына конспекті құрау.

Практикалық сабақ.


Дата добавления: 2015-11-04; просмотров: 769 | Нарушение авторских прав


<== предыдущая страница | следующая страница ==>
Дәстүрлі| Дәстүрлі.

mybiblioteka.su - 2015-2024 год. (0.013 сек.)