Студопедия
Случайная страница | ТОМ-1 | ТОМ-2 | ТОМ-3
АрхитектураБиологияГеографияДругоеИностранные языки
ИнформатикаИсторияКультураЛитератураМатематика
МедицинаМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогика
ПолитикаПравоПрограммированиеПсихологияРелигия
СоциологияСпортСтроительствоФизикаФилософия
ФинансыХимияЭкологияЭкономикаЭлектроника

Дәстүрлі.

Жалпы сипаттама | Музыкалық-ырғақтық қимылдарға үйретудің оқыту тәсілдері | Кіші жастағы балаларды музыкалық- ырғақтық қимылдарға қатыстыру әдісі | Мектеп жасына дейінгі балаларды музыкалық-ырғақтық қимылдарға үйрету әдісі | Орта топта балаларды музыкалық - ырғақтық қимылдарға үйрету әдісі | Ересек топтағы балаларды музыкалық ырғақтық қимылдарға үйретудің әдістері | Имылдарға үйрету әдісі. | Балалар аспаптарында ойнау – қызмет түрі | Музыка аспаптары | Дәстүрлі |


Көрнекілігі: Аспап,үнтаспа.

Сабақ барысы:

1. Ұйымдастыру.

2.Уй тапсырмасын тексеру.

3.Бағалау.

4.Қорытындылау.

5.Уйге тапсырма.

 

34.Сабақтың тақырыбы: Доминантты музыкалық сабақтың және басқа новаторлық сабақтардың конспектілерін жасау.

Сабақтың мақсаты; Конспекті құру арқылы оқушылар өздерін әр түрлі авторлардың әдістерімен танысу барысында практикалық іс-тәжірбиелері дамиды.

Білімділігі: Бірнеше нұсқада әуездік сабақтардың конспектісін құрау:»Жаңа би»,»Жаңа ойын»,»Тыңдау».

Дамытушылығы: Барлық қызметке(әндету, сүйене отырып конспекті құрау, тыңдау,әуезді-ырғақты қозғалыс, балалар әуезді аспаптарда ойнау.

Тәрбиелігі:Балалардымузыкалық қызметтің барлық түріне тәрбиелеуде оқушылар сол тақырыптардың бәрінде эстетикалық көзқарастарын дамытуда, музыкалық талғамын дамытуда басты шарттарымен танысады.

Практикалық сабақ

Дәстүрлі.

Көрнекілігі: Суреттер.Конспекті.

Сабақ барысы:

1. Ұйымдастыру

2.Жаңа тақырып: Доминантты музыкалық сабақтың және басқа новаторлық сабақтардың конспектілерін жасау.

3.Пысықтау.

4.Уй тапсырмасын тексеру.

5.Бағалау.

 

35.Сабақтың тақырыбы: Бүлдіршіндерге(мерекеге)тақырыптық және кешендік сабақ құрау.

Сабақтың мақсаты: Кіші топтағы балаларға тақырыптық сабақ құрау арқылы кіші топтардағы балалардың мерекеге дайындауда іскерлік дағдыларымен танысады.

Білімділігі: Кіші топтарда балалармен жұмыс істеуде біліктілігін дамытады.

Дамытушылығы: Тақырыптық кешендік мерекелік кіші балалар сабақтарын құрастыруда тәжірбиелерін толықтырады.

Тәрбиелігі: Кіші топтардағы бүлдіршіндермен сабақ өткізу барысында балалармен өте түсінікті мағыналы қарым қатынаста сөйлеп сабақ өткізілүін дамыту.

Практикалық сабақ

Дәстүрлі

Көрнекілігі: Аспап. Үн таспа.

Сабақ барысы:

1. Ұйымдастыру

2.Жаңа тақырып: Бүлдіршіндерге(мерекеге)тақырыптық және кешендік сабақ құрау.

3.Уй тапсырмасын тексеру.

4.Бағалау.

5. Қорытындылау.

Сабақтың тақырыбы:Балабақшада музыкалық сабақтың өтілүін, ұйымдастырылуын, безендірілуін бақылау және анализ

Жасау.

Сабақтың мақсаты: Балаларға балабақшада музыклық сабақ тың өтілуімен, музыкалық залдың безендірілуі,залдың жарық әрі тұстардың ашық өңді болуы сияқты мәселелерімен таныстыру.

Білімділігі: Музыка жетекшісінің музыка сабағын өткізуімен бақылау арқылы білімдерін толықтыру.

Дамытушылығы: Өткізілген музыка сабағына анализ жасай алуға дағдлану.

Тәрбиелігі: Сабақтың ұйымдастырылуын балалардың музыка сабағында қалай өздерін ұстауы,музыка жетекші арасында орналасқан байланыстың тәрбиелік маңызы қандай дәрежеде болуын бақылау, нәтиже жасау.

Практикалық сабақ

Дәстүрлі

Көрнекілігі: Музыка залында өткізілетін сабақ.Бақылау.

Сабақ барысы:

1.Ұйымдастыру

2.Бақылау.

3.Анализ жасау.

4.Залдың безендірілуімен танысу.

5.Конспекті құрау.


Дата добавления: 2015-11-04; просмотров: 151 | Нарушение авторских прав


<== предыдущая страница | следующая страница ==>
Бөлім.Балалалрдыңмузыкалық қызметін ұйымдастыру формалары.| Балабақшада музыкалық сабақтың өтілуін, ұйымдастыруын, безендірілуін бақылау және анализ жасау.

mybiblioteka.su - 2015-2024 год. (0.006 сек.)