Читайте также: |
|
1) Етап підготовки до виконання проекту. Впр. 1 (с. 57).
Клас поділяється на групи по четверо-п’ятеро учнів. Учасники обговорюють завдан-ня проекту та розподіляють обов’язки.
2) Етап виконання проекту. Впр. 2 (с. 57).
Учні в групах виконують проекти, використовуючи план та рекомендації, подані у вправі.
3) Етап презентації проектів.
Представники від кожної групи презентують підготовлені проекти. Учитель разом з класом обирає найкращий. (Можна також доручити визначення найкращого про-екту експертній групі з двох-трьох учнів, яка має оцінити оригінальність та пра-вильність подачі інформації.)
III. Заключна частина уроку
Homework 1. Домашнє завдання.
1) Впр. 15 (с. 203), письмово.
2) РЗ, впр. 1—3 (с. 29), письмово.
Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.
Заключна бесіда з учнями.
T: Did you like our lesson today? Was the information of the text interesting for you?What new information have you learned from the projects? Which project did you like most of all? Why?
Урок 25
Підтема: Перевір себе.
Мета: Повторити й активізувати лексику теми.
Тренувати у вживанні сполучних слів у підрядних реченнях та в утворенні питальних речень. Продовжувати удосконалювати техніку читання.
Розвивати комунікативні вміння учнів. Навчати учнів аудіювання. Практикувати у письмі.
Виховувати соціально активних членів суспільства. Обладнання: Підручник,робочий зошит,картки для самостійної роботи(НО).
ХІД УРОКУ
І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення
Greeting 1. Привітання.
T: Good morning, everyone. I’m glad to see you.
Ps: Good morning, teacher. We are glad to see you, too.
Aim 2. Повідомлення теми та мети уроку.
Check on Homework
Warming up
T: Today we are going to do a lot of exercises to practise your grammar, speaking,listening and writing skills. You’ll listen to and read a text about the Lake District National Park, discuss the problems people have nowadays as a result of their activity and at the end of the lesson you’ll be expected to write a short essay about the beauty of the Lake District.
3. Перевірка домашнього завдання.
1) РЗ, впр. 1 (с. 29).
Учні ланцюжком читають доповнені речення вправи.
2) РЗ, впр. 2 (с. 29).
Учні по черзі зачитують речення вправи, доповнені прийменниками.
3) РЗ, впр. 3 (с. 29).
Учні ланцюжком читають речення з прямою мовою. Учитель контролює правиль-ність відповідей.
4) Впр. 15 (с. 203).
Двоє-троє учнів зачитують складені за завданням вправи речення. Ще два-три зо-шити учитель перевіряє вибірково.
4. Уведення в іншомовну атмосферу.
Робота з картками.
Учні отримують картки (НО) і самостійно виконують завдання протягом 3—4 хви-лин. По закінченні роботи четверо з них зачитують виписані слова. Учитель стежить за правильністю виконання завдання.
HO:
II.
Grammar
Practice
Complete the table with the words from the box.
nature environment refer graceful usually natural shelter occupy protection rare quickly breathtaking pollute seldom litter picturesque warmth hardly discover lonely
Noun | Verb | Adjective | Adverb |
Дата добавления: 2015-10-26; просмотров: 214 | Нарушение авторских прав
<== предыдущая страница | | | следующая страница ==> |
Reading 1. Подання тексту для читання. Впр. 1 (с. 198). | | | Reading 2. Подання тексту для читання. Впр. 4 (с. 59). |