Студопедия
Случайная страница | ТОМ-1 | ТОМ-2 | ТОМ-3
АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

I. Жаңа сабақты түсіндіру.

Читайте также:
  1. A) Жаңа тұтыну құны
  2. Жұмыс үстелінде жаңа бума құру.
  3. ІҮ. Жаңа тақырыпты меңгеру.
  4. ІІ. Жаңа сабақты түсіндіру.
  5. ІІ. Жаңа сабақты түсіндіру.
  6. Ы өнімдерін өлшеудің жаңа әдістері

1. Оптика тарауы туралы түсінік.

2. Жарыққа түсінік.

3. Жарықтың толқындық теориясын ұғындыру.

4. Толқындық қозғалыс жайлы түсінік.

5. Электромагниттік толқындар.

6. Қума толқын теңдеуі.

7. Толқындық бет және толқын шебі.

IІ.Сабақты бекіту:

№ 1 есеп.

Бер: 𝜈 = 5 Гц Шешуі: 0

υ = 3 м/с

l = 20 см

φ -?

IІІ.Жеке оқушылармен жұмыс. Өз деңгейлеріне сай тапсырмалар беру. Дарынды және үлгерімі төмен оқушылармен жұмыс. Дидактикалық материалдардан есептерді шығарту.

 

Дарынды оқушылармен жұмыс Үлгерімі төмен оқушылармен жұмыс
     
     
     
     
     

ІV.Қорытынды: Оқушыларға деңгейлік тарсырмалар беру арқылы қорытындылау, бағалау.

V.Үйге тапсырма: §4.1. Толқындық қозғалыс жайлы түсінік. № 4.1.3.; 4.1.4.; 4.1.5. есептер.

 

Сабақ Күні, айы_______________

I. Сабақтың тақырыбы: Есептер шығару.

ІІ. Сабақтың мақсаты:

1. Білімділік. Есептер шығаруды үйрету, оқушылардың білім – білік дағдысын қалыптастыру.

2. Дамытушылық. Оқушылардың өз бетінше есеп шығаруын қалыптастыру, логикалық ойлау жүйесін дамыту.

3. Тәрбиелілік. Оқушыларға кәсіптік бағдар беру.

ІІІ. Сабақтың көрнекілігі: Плакаттар, анықтама материалдар.

IV. Сабақтың түрі: Есеп шығару.

V. Әдіс-тәсілдер: Есептерді геометриямен байланыстыра отырып шығарту.

VI. Сабақтың барысы:

1.Ұйымдастыру кезеңі.

2.Үй тапсырмасын сұрау.

3.Сабақты қорытындылау, үйге тапсырма.

I. Үй тапсырмасын сұрау.

1. Толқындық қозғалыс деген не?

2. Толқын дегеніміз не?

3. Толқындық көздердің негізгі ерекшелігі.

4. Қума толқын.

5. Толқындық бет.

IІ. Есептер шығару.

№ 4.1.1. есеп.

Бер: υ = 340 м/с Шешуі: 𝜆 = υ/𝜈 = 340/440 = 77см.

𝜈 = 440 Гц


𝜆 -?

№ 2 есеп.

Бер: L = 10-6 Гн Шешуі: мкс.

C = 10-6 Ф


Т -?

IІІ.Жеке оқушылармен жұмыс. Өз деңгейлеріне сай тапсырмалар беру. Дарынды және үлгерімі төмен оқушылармен жұмыс. Дидактикалық материалдардан есептерді шығарту.

 

Дарынды оқушылармен жұмыс Үлгерімі төмен оқушылармен жұмыс
     
     
     
     
     

ІV.Қорытынды: Оқушыларға деңгейлік тарсырмалар беру арқылы қорытындылау, бағалау.

V.Үйге тапсырма: № 4.1.6.; 4.1.7.; 4.1.8.; 4.1.9.; 4.1.10. есептер.

 

Сабақ Күні, айы_______________

I. Сабақтың тақырыбы: Толқындардың интерференция және дифракция құбылыстары.

ІІ. Сабақтың мақсаты:

1. Білімділік. Толқындардың интерференция және дифракция құбылыстарын түсіндіру, талдау.

2. Дамытушылық. Толқындардың қасиеттерін интерактивті тақтада көрсете отырып, табиғат жағдайларымен байланыстыру.

3. Тәрбиелілік. Есептер шығарта отырып оқушыларды ұжымшылдыққа, топпен жұмыс істеуге үйрету.

ІІІ. Сабақтың көрнекілігі: Электронды оқулық, интерактивті тақта.

IV. Сабақтың түрі: Аралас сабақ.

V. Әдіс-тәсілдер: Топтау, жеке жұмыс.

VI. Сабақтың барысы:

1.Ұйымдастыру кезеңі.

2.Үй тапсырмасын сұрау.

3.Жаңа сабақты түсіндіру.

4.Жаңа сабақты бекіту.

5.Сабақты қорытындылау, үйге тапсырма.


Дата добавления: 2015-10-28; просмотров: 285 | Нарушение авторских прав


Читайте в этой же книге: Сабақ Күні, айы________________ | Сабақ Күні, айы________________ | Сабақ Күні, айы________________ | І. Үй тапсырмасын тексеру. | Сабақ Күні, айы_______________ | ІІ. Жаңа сабақты түсіндіру. | ІІ. Жаңа сабақты түсіндіру. | Сабақ Күні, айы_______________ | Сабақ Күні, айы_______________ | Сабақ Күні, айы_______________ |
<== предыдущая страница | следующая страница ==>
Бекіту үшін есептер шығару.| I. Жұмыстың барысы.

mybiblioteka.su - 2015-2024 год. (0.01 сек.)