Студопедия
Случайная страница | ТОМ-1 | ТОМ-2 | ТОМ-3
АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

Фронтальне опитування

Читайте также:
  1. Еталони відповідей на картки письмового опитування.
  2. Фронтальне опитування
  3. Фронтальне опитування
  4. Фронтальне опитування

1. Що означає назва програми Tux Paint?

2. Які дії треба виконати, щоб відкрилася програма Tux Paint?

3. Для чого призначене поле для рисування?

4. Для чого призначена палітра кольорів?

5. Як завершити роботу з програмою Tux Paint?

ІХ. ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ

2. Додаткове завдання

Відгадайте ребус. У ребусі зашифровано загальну назву деяких програм.


 

УРОК № 23. ОБ'ЄКТИ

ТЕМА. ОБ'ЄКТИ

Цілі:

навчальна: сформувати поняття об'єкта; формувати навички рисування за

допомогою графічного редактора;

розвивальна: формувати вміння міркувати за аналогією; розвивати увагу;

виховна: виховувати естетичний смак.

Тип уроку: засвоєння нових знань, формування вмінь та навичок.

Програмне забезпечення: графічний редактор Tux Paint; презентація «Об'єкти».

Вимоги до учнів: знати, що таке об'єкт; уміти працювати з панеллю інстру­ментів графічного редактора.

ХІД УРОКУ

І. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ ЕТАП

ІІ. АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ

1. Опишіть алгоритм запуску програми Tux Paint.

2. Опишіть алгоритм завершення роботи з програмою Tux Paint.

ІІІ. МОТИВАЦІЯ НАВЧАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ Розгадайте ребус

Учитель. Слово, яке зашифроване в ребусі, і є темою нашого сьогоднішнього уроку.

IV. ВИВЧЕННЯ НОВОГО МАТЕРІАЛУ

Розповідь учителя

— На запитання «Як це робиться?» можна відповісти за допомо­гою покрокового плану дії. Такий план, як ви пам'ятаєте, називають алгоритмом.

— Діючи за алгоритмом, можна показати, як правильно з'їсти банан, закип'ятити воду в чайнику, наловити риби, зібрати яблука в саду...

— А тепер уявіть, що людина, інопланетянин або робот, яким ви це пояснювали, ніколи не бачили чайника, банана, риби або яблуні... Чи зможуть вони зрозуміти й виконати алгоритм, якщо не знають, що таке чайник, банан, риба або яблуня?

— Отже, потрібно вміти відповідати не тільки на запитання «Як це робиться?», але й на запитання «Що це таке? Хто це такий?». Щоб відповісти на ці запитання, потрібно повідомити про об'єкт най­важливіше. Насамперед, розповісти, із чого об'єкт складається, що з ним можна робити (що має істота, що вона може робити), описати його властивості.

— Наприклад, олівець. Він складається з оболонки, грифеля, можливо, гумки. Олівцем можна малювати, його можна тримати в руці, точити тощо. Велосипед складається з коліс, керма, педалей, сідла. На ньому можна їздити, його можна ремонтувати.

— А тепер, навпаки, спробуй визначити предмет за його описом. Складається з корпуса, слухавки, диска; можна знімати слухавку, набирати номер... (телефон). У неї є пелюстки, стебло, корінь, листя; можна саджати, поливати, нюхати, зрізати... (квітка).

— Складові об'єкта або дії зручно записувати в таблицю. Розглянемо чайник.

Чайник
Складові Дії
Носик Наливати воду
Ручка Кип'ятити
Кришка Мити
Дно Ставити на плиту

— У стовпчику Складові ми запишемо відповідь на запитання «Із чого складається?», а в стовпчику Дії — відповідь на запитання «Що з ним можна робити?».


Дата добавления: 2015-07-20; просмотров: 152 | Нарушение авторских прав


Читайте в этой же книге: Розповідь учителя | Розповідь учителя | Додаткова інформація | Види робочого часу визначені законодавством України. | Фронтальна бесіда | Розповідь учителя | КОНСПЕКТ УРОКУ-ПРОЕКТУ (2 клас) | Учитель. | Тестові завдання | ТЕМА. НЕЗВИЧАЙНИЙ УРОК (УРОК РИСУВАННЯ) |
<== предыдущая страница | следующая страница ==>
V. ЗАСТОСУВАННЯ НАБУТИХ ЗНАНЬ| Фронтальне опитування

mybiblioteka.su - 2015-2024 год. (0.008 сек.)