Студопедия
Случайная страница | ТОМ-1 | ТОМ-2 | ТОМ-3
АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

І. Організаційний момент

Читайте также:
  1. I. Организационный момент
  2. I. Организационный момент П. Проверка домашнего задания
  3. I. Организационный момент. Постановка цели урока
  4. I. Организационный момент. Постановка цели урока
  5. Арендная плата начисляется с момента подписания сторонами договора.
  6. Билет 28. Магнитное поле в веществе. Магнитные моменты атомов и молекул (орбитальный, спиновый и прецессионный). Типы магнетиков. Теорема Лармора
  7. В сегодняшний момент времени разум подсказывает: без промедления начать применять в жизни Вечный Закон.

Математика 5 клас

Урок № Дата:

Тема уроку: Квадрат і куб числа.

Навчальна мета: ознайомити учнів з поняттям степеня числа з натуральним по­-

казником та термінологією (основа степеня, показник степеня,

степінь); навчити записувати добуток рівних множників у вигляді

степеня і навпа­ки, а також знаходити значення виразів, що містять

степінь.

Розвиваюча мета: розвивати в учнів логічне мислення, уміння користуватися індукцією,

дедукцією, розвивати увагу, культуру мовлення та математичну

культуру учнів, сприяти формуванню та розвитку інтелектуальних і

творчих здібностей учнів, прищеплювати інтерес до математики.

Виховна мета: продовжити формувати в учнів науковий світогляд і раціональне

математичне мислення, виховання працьовитості, позитивне ставлення до

навчання і відповідальність за свої досягнення, наполегливості в подоланні

труднощів.

Тип уроку: засвоєння нових знань.

Обладнання: таблиця «Степінь з натуральним показником», проектор, комп'ютер.

Хід уроку

І. Організаційний момент

Привітання з класом. Перевірка присутності учнів.


Дата добавления: 2015-07-20; просмотров: 84 | Нарушение авторских прав


Читайте в этой же книге: Степінь з натуральним показником | V. Закріплення матеріалу | ПРОБЛЕМА СЕКСУАЛЬНОСТІ ТА БІСЕКСУАЛЬНОСТІ ЯК МЕТОДОЛОГІЧНА ПРОБЛЕМА |
<== предыдущая страница | следующая страница ==>
Фамилия Имя ____________________________________________| Усні вправи

mybiblioteka.su - 2015-2024 год. (0.006 сек.)