Студопедия
Случайная страница | ТОМ-1 | ТОМ-2 | ТОМ-3
АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

Молитва.

Читайте также:
  1. Ежедневная медитация и молитва.
  2. Молитва.

Й день

8-12 років

Тема уроку: Очі Бога

Мета:

- Розказати вихованцям, що Бог всевидючий;

- Донести, що Він хоче бачити в них чисту внутрішність;

- Спонукати їх пильнувати за тим, на що вони дивляться і що бачать, і робити правильний вибір для того, щоб побачити потім Його у небі.

 

Головна істина: Богбачитьвсе!

Золотий вірш: «…Очі Твої відкриті на всі дороги людських синів, щоб кожному дати згідно з його дорогою.» Єремії 32:19.

 

Хід уроку

(На урок принести плакат із пазлів, що мають вигляд огорожі, на звороті яких надруковані тези. Під час розповіді відкривати по одній тезі.)

І. Організаційна частина.

1. Вітання.

Привітати дітей посмішкою, нехай вони почуваються бажаними. Поцікавтеся їхніми справами і запитайте, чи у всіх хороший настрій.

На дошку прикріпити три картинки формату А-4. Одна - суцільно чорна; інша – розмитий пейзаж, в якому ледь проглядаються контури дерев, квітів; третя – сімейна фотографія – яскрава і чітка. Суть ілюстрації полягає в тому, щоб дати дітям можливість порівняти те, що бачать сліпі, напівсліпі і зрячі люди. Суцільно чорний аркуш – це те, що бачать щомиті сліпі люди. Фактично вони нічого не бачать. Розмита картина – це те, що бачать ті, у кого поганий зір. Яскрава кольорова фотографія – це ті щасливчики, які мають 100% зір.

Висновок: бачити реальність такою, як вона є, - це величезний Божий дар, який потрібно цінувати і за якого потрібно постійно славити Бога.

 

Молитва.

Подякуємо Богу за хороший зір, що ми маємо можливість бачити рідних, близьких нам людей і милуватися навколишньою красою, що оточує нас.

3. Пісня «Чудово, що я очі маю».

ІІ. Повторення опорних знань.

Усім відомо, що овочі, ягоди і фрукти – збагачені вітамінами продукти. Їх необхідно вживати, щоб бути у хорошій формі і мати 100% зір. Положити на стіл вирізані овочі, фрукти і ягоди на звороті яких написані пронумеровані питання, і поруч поставити кошика. Нехай за бажанням по одному підходять і беруть на вибір. Тоді по номерах відповідають. Якщо хтось не може дати відповідь, нехай обере собі того хто йому допоможе і з ким він потім поділить свій приз.

1.Якщо Бога ніхто не бачив, то чи існує Він? Чому ти так вважаєш? (Існує, тому що я вірю Біблії в якій пише, що Він невидимий)

2. Якщо у Бога немає, ні початку, ні кінця, то який Він? (Вічний)

3. Як ти розумієш «Бог святий»? Це який? (відділений від гріха)

4.Скільки є справжніх Богів на світі? (Один)

5.А для чого вірувати в такого Бога? (Щоб спастися)

6.Що Бог обіцяє тим, хто шукатиме Його? (нагороду)

7.По чому ти відрізниш справжню віру Богу від удаваної (притворной)? (По ділах людини)

8.Як ти можеш показувати свою віру Богу? Якими саме? (Через діла, вчинки, поведінку. Добрими: гарною поведінкою, чистою мовою, добрими справами, щоденним читанням Біблії, відвідуванням церкви, тощо)

9.Розкажи золотий вірш (можна декілька таких питань, щоб кожній дитині вистачило по картинці)

 

ІІІ. Мотиваційна частина.

- Подивіться уважно на картину. (Картина складена із 7 пазлів).

- Що зображено на ній? (Паркан, в якому є невеликий отвір).

- Можливо, хтось скаже, що відбувається там далі?

- Чому неможливо розказати про те, що відбувається за цією огорожею? (бо не бачимо)

- А що потрібно, щоб розказати? (заглянути у отвір)

- Скажіть, чи можемо ми бачити своє життя повністю, минуле разом з майбутнім? (ні)

 

Речення - зв’язка. Є Той, який це може. Саме про Нього ми з вами сьогодні поговоримо.

 

IV. Засвоєння нових знань.

Теза 1. Що ти бачиш?

Завчасно прикріпіть на дошку портрети різних людей. Бажано, щоб вони мали яскраво виражені риси, що характеризують їх особистість (наприклад, професію, матеріальне положення, соціальний статус, місце проживання і т.д.).

Вчені встановили, що майже 80% всього обсягу інформації про навколишній світ ми отримуємо за допомогою очей.

- Зверніть увагу на ці портрети.

- Охарактеризуйте людей, яких ви бачите на картинках.

- Хто вони за професією?

- Де вони проживають?

- Який займають соціальний статус?

- Яке в них матеріальне положення?

- Хто за національністю?

- Який в них колір очей?

(Використання лупи дозволить дітям краще ввійти в роль спостерігача.)

- Можливо, скажете, як звати цих людей?

- Коли у них день народження?

- Яке їхнє хобі?

- Яка мрія у кожного з них?

(Відкрити пазл з тезою «Що ти бачиш?»).

Завдяки спостережливості ми багато дізналися про людей на цих картинках. Багато, але не все. Наприклад, ми так і не змогли встановити, як звати цих людей, коли у них день народження, чи люблять вони грати в шахи і скільки ложок цукру сиплють в чай. Про це і багато іншого відомо лише Богу. Він єдиний, Хто бачить абсолютно все (Відкриваємо пазл з тезою «Бог бачить все».)


Дата добавления: 2015-07-26; просмотров: 193 | Нарушение авторских прав


Читайте в этой же книге: Ведение | ЭМБОЛИЯ Газовая эмболия | Ведение | Бронхоспазм | Оборудование | Неудачная интубация | АСПИРАЦИЯ ЖЕЛУДОЧНОГО | ЭФФЕКТЫ | Важные для анестезиологической практики препараты | Идиосинкразия |
<== предыдущая страница | следующая страница ==>
Неврологические повреждения| Теза 2. Бог бачить все.

mybiblioteka.su - 2015-2024 год. (0.007 сек.)