Студопедия
Случайная страница | ТОМ-1 | ТОМ-2 | ТОМ-3
АрхитектураБиологияГеографияДругоеИностранные языки
ИнформатикаИсторияКультураЛитератураМатематика
МедицинаМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогика
ПолитикаПравоПрограммированиеПсихологияРелигия
СоциологияСпортСтроительствоФизикаФилософия
ФинансыХимияЭкологияЭкономикаЭлектроника

Фрагмент 1. Мета:Ознайомити учнів із функцією та звуковою формою дієслів у третій особі однини

Зміст теми | Структура уроку ІМ та Зміст уроку ІМ | Іноземна мова є метою і засобом навчання | Різноманітність форм роботи учнів | Мотиваційне забезпечення навчальної діяльності | Аналіз уроку іноземної мови. Схема загального аналізу уроку англійської мови. | Тема уроку: Дикі тварини | Хід уроку | Зміст роботи | Фрагмент 1 |


Читайте также:
  1. IP-датаграммы, IP-пакеты и IP-фрагменты
  2. Бухгалтерский баланс на 31 декабря 2011 года (фрагмент)
  3. Выделение фрагментов листа
  4. Женщины с цветами. Фрагмент. VIII—IX вв. Музей Ляо-нинг.
  5. Нужна ли SSD дефрагментация
  6. Отступление от сюжета: некоторые фрагменты истории тайной войны стран НАТО против СССР в 50-х годах прошлого столетия 1 страница
  7. Отступление от сюжета: некоторые фрагменты истории тайной войны стран НАТО против СССР в 50-х годах прошлого столетия 2 страница

Мета: Ознайомити учнів із функцією та звуковою формою дієслів у третій особі однини Present Simple (стверджувальна форма).

Методичні зауваження: Фрагменти уроків, що подаються нижче, базуються на тому, що на попередніх уроках англійської мови учні мали навчитися вживати у мовленні на понадфразовому рівні ГС видочасової форми Present Simple для всіх осіб однини і множини, крім третьої особи однини.

Етап. Прийом.   Зміст роботи
Етап1. Розучування вірша з дієсловами у тре­тій особі однини Present Simple. Прийом1: Слухан­ня вірша у виконан­ні вчителя.     Прийом 2:Повто­рення кожного ряд­ка вірша за вчи­телем. Прийом 3:Нази­вання дій, що ви­конує черепаха. Прийом 4:Декла­мування учнями вірша з опорою на схему.   Етап 2. Ознайомлення уч­нів із функцією та звуковою формою дієслів у третій осо­бі однини Present Simple (стверджу­вальна форма). Прийом1: Активне слухання фоногра­ми - "розповіді Піноккіо". Прийом 2: Пере­клад речень на українську мову. Прийом 3: Гра на розрізнення вимо­ви закінчень у діє­словах третьої осо­би однини Present Sіmple (стверджу­вальна форма).   Т: Dear boys and girls, today you'll learn how to say what your brother, sister or a friend does every day, every morning, usually, often, sometimes, always. But first listen to the poem about a little tor­toise and his usual actions.   T (читає вірш напам'ять, наголошує на дієслові у третій особі однини Present Simple і пояснює незнайомі для учнів слова): There is a little tortoise, Не lives in a box, He swims in the pond, He climbs on the rock, He catches the mosquito, He catches the flea. He catches the spider, But he cannot catch me! Т: Let's learn this poem by heart. First, I'll say each line and you'll repeat after me. Т: There is a little tortoise. Cl: There is a little tortoise. T: He lives in a box. Cl: He lives in a box. Etc.   T: Now say what the tortoise usually does. P1: He lives... P2: He swims... Etc.   T: Now try to recite the poem. Look at the scheme which will help you. (Схема пред'являється на плакаті або на дошці) Зразок схеми
There is a little tortoise,  
Не.... in a box,
Не.... Не... Не.... Не.... Не.... in the pond, on the rock,
the mosquito,
the flea. the spider,
But he cannot catch me!  

 

T: Now listen to Pinocchio's story about Malvina's working day. Pay attention to what Malvina does every day.

 

Pinocchio: Hello, girls and boys. Today I want to tell you about my and Malvina's day. Listen to me carefully. Note the endings of the verbs when I speak about Malvina's actions.

I get up at 10 o'clock. Malvina gets up at seven.

I don't wash my face and hands. Malvina washes her face and hands every morning.

I have breakfast in the after­noon. Malvina has breakfast in the morning.

She has dinner in the afternoon.

I don't go to school every day. Malvina goes to school every day.

I play football at four o'clock. Malvina plays the piano at four o'clock, and then she does her homework.

I don't read books. Malvina reads books every day. She likes to read books.

I watch TV every day. Malvina watches TV in the evening.

I go to bed at twelve o'clock. Malvina goes to bed at ten o'clock.

 

T: Listen to my statements and translate them into Ukrainian. Now begin.

T: Malvina washes her face and hands every morning.

P1- Мальвіна вмивається кожного ранку.

Т: Malvina goes to school every day.

P2: Мальвіна ходить до школи кожного дня.

 

Т: Ви, звичайно, помітили, що коли Піноккіо розповідав про дії, які виконує Мальвіна регулярно, кожного дня, то в дієсловах були різні закінчення: вони звучали як [s], [z] або [iz]. Я знову промовлятиму ці дієслова. У вас є картки. Якщо ви почуєте звук [s] наприкінці слова, покажіть мені картку ◘; якщо почуєте [z], покажіть ◙; якщо почуєте [iz], покажіть ♦.

Т: reads

Pupils: показують картку ◙

Т: likes

Pupils: показують картку ◘

Т: washes

Pupils: показують картку ♦


Дата добавления: 2015-08-17; просмотров: 92 | Нарушение авторских прав


<== предыдущая страница | следующая страница ==>
Фрагмент 2| Фрагмент 2

mybiblioteka.su - 2015-2024 год. (0.01 сек.)