|
Цілі уроку:
Практична:
· ввести нові лексичні одиниці, розвивати здібності учнів до номінації (називання предметів), до імітації мовленнєвої одиниці різного обсягу;
· навчити учнів описувати диких тварин (обсяг 5-7 фраз);
· навчити учнів розуміти прочитаний текст;
· навчити учнів сприймати на слух і розуміти короткі тексти.
Освітня: ознайомити учнів зі світом диких тварин, їх звичками та притаманними їм рисами поведінки; формувати філологічну компетенцію; розширювати кругозір в межах теми.
Розвиваюча: розвивати індивідуальні психологічні особливості учнів: спостережливість, обсяг оперативної та довготривалої слухової/зорової пам'яті, фонематичний та інтонаційний слух, гнучкість артикуляційного апарату, швидкість сприйняття, мовну здогадку та мовленнєву реакцію, довільну увагу і пам'ять при слуханні і читанні тексту, розвивати логічне мислення на матеріалі опису тварин.
Виховна: виховувати дбайливе ставлення до природи та диких тварин зокрема; виховувати культуру спілкування, повагу один до одного, ініціативність, культуру інтелектуальної праці.
Обладнання уроку: Іграшки тварин, малюнки, плакати зі схемами, картки зі словами.
Схематичний план уроку
1. Початок уроку. Організація класу - 1хв.
2. Фонетична зарядка. Розучування вірша - 5 хв.
3. Подача нових лексичних одиниць - 7хв.
4. Навчання аудіювання - 7 хв.
5. Навчання монологічного мовлення - 7 хв.
6. Пауза для релаксації - 4 хв.
7. Навчання читання - 5хв.
8. Пояснення домашнього завдання - 2 хв.
9. Підсумки уроку - 2 хв.
Дата добавления: 2015-08-17; просмотров: 102 | Нарушение авторских прав
<== предыдущая страница | | | следующая страница ==> |
Аналіз уроку іноземної мови. Схема загального аналізу уроку англійської мови. | | | Хід уроку |