|
Тема. Мої шкільні речі.
Мета. Ввести нові ЛО. Продовжувати формувати вміння ставити запитання і давати відповідь. Формувати уявлення про означений та неозначений артиклі та найпростіші правила їх вживання. Практикувати у діалогічному мовленні, вживанні нових ЛО. Продовжувати розвивати навички читання та письма. Виховувати бережливе ставлення до шкільних речей.
Обладнання. Шкільні речі, тематичні малюнки, таблиці для читання, таблички з написаними словами.
Хід уроку
І. Підготовка до сприйняття іншомовного матеріалу.
1. Привітання. (Урок №29).
2. Повідомлення теми і мети уроку.
- Тема сьогоднішнього уроку «Шкільні речі». Ми вивчимо назви шкільних речей, пограємо у гру, будемо продовжувати вчитися читати та писати.
3. Мовленнєва зарядка. Повторення віршика. (Урок №29).
ІІ. Основна частина.
1. Актуалізація знань ЛО, вивчених на попередньому уроці.
Бесіда.
- When do you go to school? – I go to school on Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday and Friday.
- Do you go to school on Saturday? – No, I don’t.
- Do you go to school on Sunday? – No, I don’t.
- What do you see in the classroom? – I see a door, a window.
- Whom do you see in the class? – I see a teacher and many children.
2. Введення нових ЛО. Робота за тематичними малюнками.
1) Ознайомлення із звучанням та написанням ЛО.
(Вчитель називає слова, учні повторюють кілька разів звучання, потім знайомляться з написанням та запам’ятовують.)
2) Складання речень з новими словами. Спостереження за вживанням артиклів. (Робота за малюнками.)
- Make up a sentence with this word. (This is a book.)
- What colour is this book? (The book is blue.)
(Вчитель записує речення на дошці.)
- Подивіться, будь ласка, уважно на ці два речення. Ви бачите, що обидва вони про книгу. А чим відрізняється вживання слова book у першому та другому реченні. (В першому перед book стоїть a, а в другому – the .)
- Слова a та the називаються артиклі. Коли ми про якийсь предмет згадуємо вперше, ми вживаємо артикль a (a book). При повторному вживанні слова вживаємо артикль the (the book).
3) Закріплення.
а) Складання речень за іншими малюнками.
This is a pen. The pen is red.
This is a box. The box is green.
This is a pencil. The pencil is yellow.
This is a bag. The bag is pink.
This is a ruler. The ruler is purple.
б) Робота в парах. Складання запитань та відповідей.
- What’s this? – It’s a book. The book is blue.
в) Гра «Відгадай!».
(Вчитель показує учням набір шкільних речей: книгу, портфель, олівець, лінійку, ручку. Предмети повинні бути різного кольору. До дошки виходить учень і стає спиною до предметів. Вчитель вказує на одну з речей. Учень повинен поставити запитання і здогадатися, що це за предмет.)
- Is this a book? – Yes, it is.
- Is it red? – No, it isn’t.
- Is it green? – Yes, it is.
3. Фізкультхвилинка.
Hands on your hips,
Hands on your knees,
Put them behind you,
If you please.
Touch your shoulders,
Touch your nose,
Touch your ears,
Touch your toes.
Raise your hands high in the air,
At your sides, on your hair.
Raise your hands as before
While you clap: one, two, three, four.
4. Розвиток навичок читання. Читання сів за таблицею.
(Спочатку учні читають за вчителем, потім хором, потім ланцюжком.)
hot cot bot lock
rod sock bog fog
bod pod hop job
mock sod Ron top
5. Письмо. РЗ сс.60-61.
ІІІ. Заключна частина.
1. Підсумок уроку.
- Що нового ви вивчили на уроці? Що вам сподобалось? Для чого вам потрібні знання того матеріалу, що ми сьогодні вивчали? Розкажіть вдома батькам нові слова, повторіть алфавіт, почитайте слова на с.75.
- Goodbye!
Дата добавления: 2015-10-21; просмотров: 55 | Нарушение авторских прав
<== предыдущая страница | | | следующая страница ==> |
Урок № 29 | | | Урок №32 |