|
Тема. Щасливого Великодня!
Мета. Повторити, активізувати, розширити знання ЛО. Формувати вміння вітати своїх родичів з Великоднем. Ознайомити з особливостями оформлення вітальної листівки. Практикувати у вживанні речень в Present Simple у різних особах та часах, говорінні, читанні, письмі. Розвивати комунікативну компетентність, вміння розуміти англійську мову, сприйняту на слух, вирази класного вжитку.
Обладнання. Тематичні малюнки, писанки, кошик, іграшка кролик, таблиця «Алфавіт», картки для індивідуальної роботи, аудіозапис пісні“Knock, Knock, Hello!”диск “Super Simple Songs”, таблиця для читання, зразок вітальної листівки.
Хід уроку
І. Підготовка до сприйняття іншомовного матеріалу.
1. Привітання. Повідомлення теми і мети уроку.
- Good morning, pupils! Let’s sing a song “Knock, Knock, Hello!” (Урок №1)
- Сьогодні на уроці ми будемо вчити ся вітати своїх рідних та близьких з Великоднем. Тема нашого уроку: «Щасливого Великодня!». Ви дізнаєтеся, як святкують це свято у Великобританії. Також ми продовжимо вчитися читати та писати. А допоможе нам дізнатися нове цей великодній кролик Easter Bunny, який завітав до нас на урок.
2. Ознайомлення з країнознавчим матеріалом.
- А чи знаєте ви, чому до нас завітав саме кролик?
- Кролик у Британії – символ Великодня. Традиції його святкування відрізняються від українських традицій. У четвер перед Великоднем прийнято подавати милостиню бідним. Королева обдаровує стількох людей, скільки їй років. У святкову неділю дітям роздають цукерки, шоколадні яйця з подарунком всередині, грають в ігри, їдять запеченого баранця та святковий торт.
3. Мовленнєва зарядка.
Аудіювання та вивчення пісні “Happy Easter” з рухами впр.2 с.65.
(Спочатку учні слухають пісню в записі, потім вивчають по рядках, потім співають під музику.)
ІІ. Основна частина.
1. Уведення нових ЛО.
(Вчитель демонструє кошик, писанки і називає нові слова, учні повторюють, запам’ятовують.)
2. Ознайомлення з мовленнєвим матеріалом впр.3 с.66.
- Як діти готуються до свята?
- Ann cleans the room.
- Dan draws the picture.
- Alex paints Easter eggs.
- Mum bakes Easter cake.
3. Закріплення. Бесіда.
- What do you do? (I draw the picture. I clean the room. I paint Easter eggs.).
4. Фізкультхвилинка. (Урок №18)
5. Повторення вивчених букв.
*а) Індивідуальна робота на картках.
Card #1 Запишіть слова великими буквами: bad, bell, sat, pen, ham, ten, can, queen, jam. | Card #2 Запишіть слова маленькими буквами: JAM, BELL, SAT, PEN, HAM, BAD, TEN, QUEEN, CAN. |
Card #3 Допишіть загублені великі букви: A, ___, ___, D, E, ___, G, ___, I, J, __, L, ___, N, ___, P, ___, R, S, ___, ___, V, ___, X, Y, ___. | Card #4 Допишіть загублені малі літери: ___, b, ___, ___, e, ___, g, ___, I, ___, k, l, ___, n,___, p, ___, r, ___, ___, u, ___, w, ___, y, z. |
б) Робота в режимі Class → P за таблицею «Алфавіт».
(Клас дає завдання учневі, що біля дошки, показати ту чи іншу літеру).
6. Читання за таблицею.
hit kit bit lick
rid Nick big fin
win pin him Jim
hiss Bill dim lid
7. Письмо РЗ с.54.
8. Ознайомлення із зразком оформлення вітальної листівки.
(Учні розглядають зразок, звертають увагу на форму звертання, привітання, прощання-підпису.)
ІІІ. Заключна частина.
1. Підсумок уроку.
- Що нового ви вивчили на уроці? Що вам сподобалось?
Розкажіть вдома батькам, як святкують Великдень у Британії, намалюйте вітальну листівку своїм родичам і підпишіть її англійською, повторіть букви, алфавіт.
- The lesson is over. Goodbye!
Дата добавления: 2015-10-21; просмотров: 49 | Нарушение авторских прав
<== предыдущая страница | | | следующая страница ==> |
Урок №25 | | | Урок №28 |