|
Тема. Моя улюблена пора року.
Мета. Повторити, активізувати знання ЛО. Формувати вміння висловлювати своє ставлення та ставлення друга до різних пір року, а також давати коротку відповідь на питання Do you like …? Формувати навички читання, вчити писати слова. Практикувати в діалогічному мовленні, декламуванні віршів, читанні, письмі. Розвивати комунікативну компетентність, вміння розуміти англійську мову, сприйняту на слух, розуміти вирази класного вжитку. Виховувати любов до природи.
Обладнання. Тематичні малюнки, картки-звуки, картки-букви, таблиця «Алфавіт», таблиця для гри, таблиці для читання, фішки для гри.
Хід уроку
І. Підготовка до сприйняття іншомовного матеріалу.
1. Привітання. (Урок 21)
2. Повідомлення теми та мети уроку.
Teacher: Сьогодні на уроці ми повторимо назви пір року, будемо вчитися говорити про улюблену пору року свою та свого друга, вчитися відповідати на питання.
2. Фонетична розминка.
Teacher: Repeat after me: [ai], [ai], [ai], my, like, cry;
[ŋ], [ŋ], [ŋ], morning, evening, rеading;
[ə], [ə], [ə], teacher, winter, summer.
ІІ. Основна частина.
2. Актуалізація знань ЛО, отриманих на попередньому уроці.
а) Бесіда за малюнками.
Teacher: Look at the picture and answer my questions.
- What season is it? – It’s spring.
- What season is it? – It’s summer.
- What season is it? – It’s autumn.
- What season is it? – It’s winter.
б) Повторення вірша “Spring is green”.
2. Вивчення нового матеріалу.
а) Опрацювання вірша “What season do you like?” впр.1 с.51.
(Вчитель читає вірш спочатку повністю, учні повинні зрозуміти, про що він, потім учні повторюють хором вірш за вчителем, намагаючись запам’ятати).
б) Відпрацювання вимови нових фраз.
Teacher: Repeat after me:
I like spring. (Я люблю весну.) – She likes spring. (Вона любить весну.)
I like summer. (Я люблю літо.) – S he likes summer. (Вона любить літо.)
I like autumn. (Я люблю осінь.) – She likes autumn. (Вона любить осінь.)
I like winter. (Я люблю зиму.) – She likes winter. (Вона любить зиму.)
- Яку різницю ви помітили у вимові цих речень?
- Коли ми говоримо про друга, про маму, тата чи когось іншого, то до слова like слід добавляти – s.
в) Закріплення висловлення учнями своїх вподобань. (Робота за малюнками).
Гра «Be Attentive!»
(Клас поділяється на дві команди. Представники кожної команди говорять, яка пора року їм подобається. Представники протилежної команди повинні запам’ятати і повторити. Перемагає та команда, яка зробить найменше помилок. За кожну правильну відповідь гравці отримують фішку.)
3. Фізкультхвилинка. (Урок №20).
4. Повторення раніше вивчених букв.
1) Робота за картками.
(Вчитель називає букву, учні показують картку з цією буквою).
Teacher: Show me the letter Aa, please. (Bb, Cc, Dd, Ee, Ff, Gg, Hh, Ii, Jj, Kk, Ll, Mm, Nn, Oo, Pp, Qq, Ss, Tt Uu, Vv, Ww, Xx, Zz).
Pupils: Letter A, sound [æ]
(Після цього учні називають вивчені букви у алфавітному порядку).
2) Гра “Find the Letter ”. (Клас поділяється на дві команди. На дошку вивішується таблиця з буквами. До дошки по черзі виходять гравці різних команд і дають один одному завдання зайти ту чи іншу літеру. Виграє команда, яка зробить найменше помилок. Відгадані букви викреслюються).
J | E | R | H | U | L | V | G |
B | D | A | M | T | D | U | J |
H | O | S | Y | S | X | L | F |
P | C | K | E | X | O | U | Z |
D | W | F | H | R | V | S | H |
X | R | P | T | V | X | R | I |
5. Вироблення навичок читання. (Читання слів за таблицею.)
man can bat Jack
wag sack an sat
cab cat pan nap
ham ax lap quack
(Спочатку учні читають слова за вчителем, потім самостійно хором, потім ланцюжком.)
6. Робота в зошиті. РЗ сс.42-44.
ІІІ. Заключна частина.
1. Підсумок уроку.
- Що нового ви вивчили на уроці? Що вам сподобалось?
Розкажіть вдома батькам нові фрази, покажіть букви. За наполегливу роботу на уроці ви отримуєте розмальовки з буквами, які ми щойно вивчили. Не забувайте їх носити на кожен урок англійської мови. Вони будуть з радістю зустрічати своїх родичів у алфавіті. The lesson is over. Goodbye!
Дата добавления: 2015-10-21; просмотров: 53 | Нарушение авторских прав
<== предыдущая страница | | | следующая страница ==> |
Урок №21 | | | Урок №23 |