Студопедия
Случайная страница | ТОМ-1 | ТОМ-2 | ТОМ-3
АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

Урок № 11

Тема: Давайте пограємось!

Мета: Повторити, активізувати ЛО. Ввести нові ЛО. Формувати вміння вживати конструкції What’s this? – It’s a ball. Let’s play football. Практикувати у висловленні пропозиції, усному мовленні, письмі. Ознайомити з буквами Cc, Dd, формувати вміння розпізнавати їх, озвучувати, писати. Розвивати вміння артикулювати звуки [a:], [æ], [ai], комунікативну компетентність, вміння розуміти англійську мову, сприйняту на слух. Виховувати ввічливість у спілкуванні з однолітками, охайність.

Обладнання: картки-звуки, картки-букви, іграшки, тематичні малюнки, зображення букв Сс, Dd, аудіозапис пісні “Knock Knock Hello” диск “Super Simple Songs”, відеокліп “How Old are You?” диск “Genki English”, розмальовка.

 

Хід уроку

І. Уведення в іншомовну атмосферу.

1. Привітання. Повідомлення теми та мети уроку.

Teacher: Good morning, pupils! Nice to meet you!

Pupils: Good morning! Nice to meet you!

Teacher: Let’s sing a song. (Урок №9)

- Сьогодні ми продовжуємо вивчати тему «Іграшки». Ми повторимо назви іграшок, розучимо нові слова, вивчимо нові букви, навчимося їх писати. Я перевірю, як ви написали перші букви. Той, хто написав красиво, охайно, отримає приз.

2. Фонетична розминка.

(Учитель демонструє і пояснює вимову англійських звуків. Для кращого розрізнення звуків і для попередньої підготовки до вивчення букв і фонетичної транскрипції можна показувати зображення звука на картці.)

Teacher: Repeat after me: [æ], [æ], [æ], bad, dad, bag;

[a:], [a:], [a:], car, park, dark;

[ai], [ai], [ai], nice, kite, sky.

Намагайтеся ці звуки говорити так завжди, коли спілкуєтеся англійською мовою.

ІІ. Основна частина.

1. Повторення раніше вивчених ЛО (робота з іграшками).

- Look! What is this?

- It’s an apple (a doll, a ball, a dog, a bird, a teddy bear).

- I have got a ball (a doll, a dog, a bird, a teddy bear, an apple). And you?

- I have got a ball (…) too.

2. Введення нових ЛО.

(Учитель демонструє іграшки, тематичні малюнки, вчить правильно вимовляти нові слова без перекладу).

- Look! This is a car. I have got a car. (кілька разів повторити, так само слова a cat, a kite, a frog).

3. Робота по підручнику. Вивчення вірша. с.24 впр.1b.

- Listen and say. (Послухай і повтори).

A car, car, car A kite, kite, kite

In the park, park, park. In the sky, sky, sky.

A cat, cat, cat A frog, frog, frog

On the mat, mat, mat. On the log, log, log.

4. Вироблення вміння вживати структури What’s this? – It’s a ball. Let’s play football.

1) Спостереження за мовленнєвим матеріалом впр.2

- Listen and repeat. (Послухай і повтори).

- I have got a new toy.

- What’s this?

- It’s a ball. Let’s play football!

- Let’s play!

2) Робота в парах. Складання подібних діалогів про інші іграшки.

5. Фізкультхвилинка.

Виконання пісні з рухами «How old are you?»

6. Повторення вивчених букв.

- Які букви ми вивчили на минулому уроці? (Aa, Bb).

- Show me the letter Aa, Bb. (Покажіть картки з ними.)

- Letter Aa, sound [æ], letter Bb, sound [b].

7. Вивчення нових букв.

- Сьогодні ми вивчимо нові букви.

- Letter Cc, sound [k]. Letter Dd, sound [d]. (Вчитель демонструє зображення букви, учні кілька разів повторюють).

8. Робота за підручником.

1) Впр.5.

- Look and say. (Подивись і озвуч)

Ada, dad, bad, cab.

2) Спостереження за написанням букв. (Учні пальчиком проводять за стрілочками)

9. Робота в зошиті. Написання букв. РЗ сс.19-20.

ІІІ. Заключна частина.

1. Підсумок уроку.

- Що нового ви вивчили на уроці? Що вам сподобалось?

- Розкажіть вдома батькам нові фрази, покажіть букви. За наполегливу роботу на уроці ви отримуєте розмальовки з буквами, які ми щойно вивчили. Не забувайте їх носити на кожен урок англійської мови. Вони будуть з радістю зустрічати своїх родичів у алфавіті.

- The lesson is over. Goodbye!

 


Дата добавления: 2015-10-21; просмотров: 70 | Нарушение авторских прав


Читайте в этой же книге: Космический элемент года — дерево, цвет — зеленый. Талисман 2014 года — Зеленая Деревянная Лошадь. | Что должно быть на праздничном столе при встрече года Лошади | Тарталетки с куриной начинкой | Урок №2 | Урок №3 | Урок №4 | Урок №5 | Урок № 6 | Урок №7 | Урок №9 |
<== предыдущая страница | следующая страница ==>
Урок № 10| Урок №12

mybiblioteka.su - 2015-2024 год. (0.006 сек.)