|
Тема. Я вмію стрибати.
Мета. Повторити, активізувати, розширити знання ЛО. Повторити прийменники місця. Ознайомити з модальним дієсловом can. Формувати вміння будувати речення з дієсловом can. Ввести літери Qq, Jj. Формувати навички читання. Практикувати у діалогічному мовленні, письмі, читанні, аудіюванні. Розвивати комунікативну компетентність, вміння розуміти англійську мову, сприйняту на слух, зокрема вирази класного вжитку. Виховувати охайність, інтерес до вивчення іноземної мови.
Обладнання. Картки-звуки, картки-букви, алфавіт, відеозапис мультфільму “Learning English with Ozmo” ч.3, таблиці для читання, іграшки, картки з прийменниками.
Хід уроку
І. Підготовка до сприйняття іншомовного матеріалу.
1. Привітання. Повідомлення теми та мети уроку.
Teacher: Good morning, pupils! Nice to meet you!
Pupils: Good morning! Nice to meet you!
Teacher: Сьогодні на уроці ми вивчимо слова, що позначають рухи, будемо вчитися говорити, що ми вміємо робити. Також ми вивчимо нові букви, будемо продовжувати вчитися читати.
2. Фонетична розминка.
(Учитель демонструє і пояснює вимову англійських звуків. Для кращого розрізнення звуків і для попередньої підготовки до вивчення фонетичної транскрипції можна показувати зображення звука на картці.)
Teacher: Repeat after me: [kw], [kw], [kw], queen, question, quckly;
[dʒ], [dʒ], [dʒ], jump, jog January;
[ju], [ju], [ju], you, new, newspaper, Tuesday;
ІІ. Основна частина.
1. Повторення прийменників.
а) Робота з іграшками. (Вчитель демонструє іграшки, слова вчителя супроводжуються діями).
- Look! Where is the car? - The car is in the box. (The car is on the box. The car is under the box.)
(Відповіді учнів супроводжуються картками з написаними прийменниками).
б) Виконання команд вчителя.
Teacher: Take your pencil-boxes and pens. Put your pen into the pencil-box. Where is the pen? (It is in the pencil-box).
Teacher: Put your pen on the pencil-box. Where is the pen? (It is on the pencil-box.)
Teacher: Put your pen under the pencil-box. Where is the pen? (It is under the pencil-box.)
2. Введення нових ЛО.
а) Робота за підручником.
- Look at the picture of exercise 2 on page 40.
Що каже хлопчик? I can hop. I can jump. I can run. I can walk. (Перше речення перекладає вчитель, друге – учні.)
б) Виконання команд вчителя.
- Stand up! Jump, run, walk, hop.
в) Перегляд відеозапису.
- Що вміє робити Рендолф?
3. Фізкультхвилинка. (Урок №17).
4. Повторення раніше вивчених букв.
(Вчитель називає букву, учні показують картку з цією буквою).
Teacher: Show me the letter Aa, please. (Bb, Cc, Dd, Oo, Pp, Ee, Ff, Gg, Hh, Ii, Kk, Nn, Uu, Ss, Tt).
Pupils: Letter A, sound [æ]
5. Вивчення нових букв.
1) Ознайомлення із зображенням букви, її звуковим значенням.
(Вчитель демонструє катку-букву та звук, учні повторюють за вчителем).
- Letter Qq, sound [kw].
- Letter Jj, sound [dʒ].
2) Ознайомлення із місцем букви у алфавіті.
- Find these letters in the alphabet.
3) Спостереження за вживанням у словах. Впр.4 с.41.
- Find these letters in following words. (the queen, a jellyfish, jump, jog).
4) Спостереження за написанням букв. С.41 впр.5.
(Учні проводять пальчиками по напряму стрілочок)
5) Письмо в зошиті. РЗ сс.34-35.
6) Вироблення навичок читання. Читання слів за таблицею.
Up, cup, pup, sap, test, sit, still, this, that, queen.
ІІІ. Заключна частина.
1. Підсумок уроку.
- Що нового ви вивчили на уроці? Що вам сподобалось? Скажіть англійською, що ви вмієте робити. (I can jump)
- Розкажіть вдома батькам нові фрази, покажіть букви. За наполегливу роботу на уроці ви отримуєте розмальовки з буквами, які ми щойно вивчили. Не забувайте їх носити на кожен урок англійської мови. Вони будуть з радістю зустрічати своїх родичів у алфавіті.
- The lesson is over. Goodbye!
Дата добавления: 2015-10-21; просмотров: 52 | Нарушение авторских прав
<== предыдущая страница | | | следующая страница ==> |
Урок №17 | | | Урок №19 |