Студопедия
Случайная страница | ТОМ-1 | ТОМ-2 | ТОМ-3
АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

Фізкультхвилинка

Тема:Звуки, букви мовлення

Мета: Пригадати букви, звуки мовлення. Розвивати мовлення, логіку, уяву, вміння читати. Виховувати любов до української мови.

Обладнання: презентація, плакат з недописаними буквами, зображення Лунтіка, картки, аудіо звуків тварин, розмальовки, ребуси.

 

 

Організаційний момент

 

Всі за парти ми сідаєм.

До роботи приступаєм.

Щоб помилок уникати,

Треба мову добре знати.

 

—Доброго дня, дітки! Мене звуть Катерина Анатоліївна і протягом цього уроку ми будемо працювати разом.

Сьогодні крім гостей, які ви побачили, до нас сьогодні завітав ще один гість. Давайте глянемо на нього та спробуємо впізнати хто ж це.(слайд1:Зображення Лунтіка)

Так, правильно! Це Лунтік, який упав з місяця! До нас на урок він прийшов з подарунками, але ці дізнаємося і отримаємо ми подарунки тільки тоді, коли старанно будемо працювати та піднімати руки і гарно поводитися протягом заняття.

 

Повідомлення теми і мети уроку

А сьогодні ми з вами пригадаємо, що таке звуки і букви.

Актуалізація опорних знань.

— Діти, хто ж мені скаже, що таке звук?(звук ми чуємо)

— А що таке буква?(Букву ми пишемо)

(роздаю картки з буквами і звуками)

—Діти чого більше звуків чи букв?

Пояснення нового

— Діти, давайте з вами розімнемо пальчики

Пальчикова зарядка: (маленькі кішечки)

 

Каліграфічна хвилинка

Відкриваємо зошиті відступаємо 1 робочий рядок

Пишу на дошці «В в вв ввічливий ввічливість Будь ласка! Спасибі!»

— Діти давайте з вами пофантазуємо, які ж звуки ми можемо почути у природі?

Гра «Впізнай звук»

Діти ми зараз пограємо у гру, де треба послухати звук і впізнати кому він належить.(включаю аудіо)

— Молодці! Тепер наше завдання зробити навпаки: я називаю тварину, а ви відтворюєте їхній звук.

 

— Оце ви розумні дітки, а тепер давайте з вами зробимо звукобуквений аналіз слів «Зозуля», «Бджола»(викликаю учнів до дошки):

[з о/ з у/ ׳а]— 6б, 6 зв, 3 ск.

[б д ж о/ л а ] — 6б, 5 зв, 2 ск.

 

Фізкультхвилинка

Ви уже напевно втомилися, давайте проведемо фізкультхвилинку з ялинкою(показую відео)

— Зараз ми визначимо хто ж у нас найуважніший!

Гра «Прочитай правильно» (слайд)

А-а-а

Котика нема.

Е-е-е

Де наш котик, де

У—у—у

Мишку з’їв малу.

І—і—і

Він спить на печі

И—и—и

Має гарні сни.

О—о—о

Не будить його.

І—і—і

Тихо мишки всі!

Гра «Впізнай букву»

Завдання гри: швидко і без помилок дописати всі букви алфавіту(на плакаті дописуємо букви.)

— Наступне наша гра «Зайве слово».

З преліку слів треба знайти зайве слово.(слайд на презентації)

Ніс руки річка ворона

Ніс руки нічка ворона

 

Ніс роки річка ворота

Ріс руки річка ворона

— Молодці, але цього не достатньо, щоб отримати подарунки від Лунтіка. Нам потрібно виконати ще декілька завдань.

«Зоровий диктант»

— Зараз гляньте на телевізор. Прочитайте, запам’ятайте слова, і по моїй команді їх напишете по пам’яті(слайд презентації).

 

Друг лис ліс

слово день літо

книга школа

 

— Тепер відкрийте свої «Післябукварики».Наше задання виконати вправу 5. Каті подарували кошеня, Олі— олівці, як показано на малюнку. Ану подумайте, що ж подарували іншим діткам та з1єднайте олівцем?

«Ребуси»

 

 

 


Дата добавления: 2015-07-10; просмотров: 810 | Нарушение авторских прав


Читайте в этой же книге: III. Анамнез жизни (Anamnesis vitae) | Характеристика развития ребенка до 1 года | Конечности |
<== предыдущая страница | следующая страница ==>
XI.Этиология| по гражданскому процессуальному праву

mybiblioteka.su - 2015-2024 год. (0.006 сек.)