|
Тема: Комп’ютерна підтримка уроків математики.
Мета:
- Узагальнення знань з понять множини, підмножини; Вчити виділяти спільні ознаки з груп предметів, знаходити зайвий предмет; Встановити взаємозв'язок уроку інформатики з математикою;
- Розвивати логічне та образне мислення;
- Виховувати наполегливість в оволодінні предметними заннями.
Обладнання: плакати з правилами поведінки та техніки безпеки.
Програмне забезпечення: комп’ютерна програма «Сходинки до інформатики 2 клас», мультимедійна дошка для демонстрації презентацій.
Тип уроку: урок узагальнення та систематизації.
Хід уроку
І. Організаційний момент (1 хв).
ІІ. Розминка (2-3 хв).
Завдання: розгадайте ребуси
ІІІ. Перевірка домашнього завдання (5 хв).
ІV.Повторення попереднього матеріалу (10 хв).
Завдання1: Гра «Множина»
Учні діляться на дві команди. Кожній команді вчитель видає по три коробки з написами: «олівці», «ручки», «скріпки», «зошити», «тістечка», «овочі». Учитель пропонує розкласти в коробки предмети, що лежать на двох столах. Виграє та команда, яка швидше і точніше розкладе всі предмети (на столах лежать предмети тільки для двох коробок).
— Скільки предметів входить до кожної множини?
— Як називається множина, у якій немає жодного об'єкта?
Завдання 2: Робота з підручником
Відкрийте підручник на ст. 16 та уважно прочитайте завдання блакитним кольором. Яка довжина гілки?
По черзі відповідаємо і на наступні запитання.
Дата добавления: 2015-10-02; просмотров: 69 | Нарушение авторских прав
<== предыдущая страница | | | следующая страница ==> |
Урок №6 | | | Урок №8 |