|
Тема: Пристрої комп’ютера.
Мета:
- Закріпити знання учнів з попередньої теми; Вчити користуватися маніпулятором «миша».
- Формувати навички грамотності, безпечної роботи за комп’ютером; Розвивати уважність та охайність при роботі в комп’ютерному класі;
- Виховувати дбайливе ставлення до обладнання в кабінеті, повагу до інформатики, як предмету.
Обладнання: плакати з правилами поведінки та техніки безпеки.
Програмне забезпечення: комп’ютерна програма «Сходинки до інформатики 2 клас», мультимедійна дошка для демонстрації презентацій.
Тип уроку: урок вивчення нового матеріалу.
Хід уроку
І. Організаційний момент (1 хв).
ІІ. Розминка (2-3 хв).
Розгадайте ребуси:
ІІІ. Перевірка домашнього завдання (5 хв).
Вчитель збирає зошити і роздає дітям картки:
Завдання: Розділіть слова на групи – по 7 слів у кожній. Запиши їх у квадратні рамки жовтого кольору, а узагальнюючі слова в рамки блакитного кольору. Поясни принцип угрупування.
Варіант1
Комар, кіт, муха, лисиця, собака, метелик, вовк, грак, ведмідь, снігур, бджола, бабака, жайворонок, білка, жук, горобець, мурашка, кінь, синиця, лебідь.
Варіант 2
Морква, помідор, смородина, картопля, білий, лисичка, буряк, полуниця, аґрус, шампіньйон, малина, чорниця, редиска, горобина, перець, опеньок, горох, суниця, підберезник, маслюк, груздь.
ІV. Повторення матеріалу (10 хв).
1. Робота з підручником.
Відкрийте підручник на сторінці 8 і прочитайте про наступні пригоди наших друзів.
2. Бесіда за прочитаним:
- Для чого в бібліотеці використовують комп’ютери?
- Чи потрібен комп’ютер лікарям?
- Чи вожливо створити музику, малюнок за допомогою комп’ютера?
- Яким чином використовується комп’ютер в магазинах?
- Яким чином комп’ютер використовується в салонах краси?
3. Виконання завдань в підручнику.
- Закінчіть речення на сторінці 9. (Робота в парах)
V. Фізкультхвилинка (1 хв).
«На морі»
Хвилі бавляться та б'ються, Роблять хвильові рухи руками
Наче неслухи-хлоп'ята. перед собою, зліва направо і на впаки
I стрибають, і сміються:.
Вітер їм лоскоче п'яти. Стрибають.
Вгору, вниз і знову вгору Руки вниз — вгору, очима
Підганяє дужий вітер. слідкують за рухами.
Розгойдав він ціле море — Розводять руки в сторони,
Як же хвилям не радіти! усміхаються.
Дата добавления: 2015-10-02; просмотров: 69 | Нарушение авторских прав
<== предыдущая страница | | | следующая страница ==> |
V. Робота в зошитах (5 хв). | | | Урок №4 |