Студопедия
Случайная страница | ТОМ-1 | ТОМ-2 | ТОМ-3
АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

Завдання 1 (1 бали).

Читайте также:
  1. II. ЗАВДАННЯ ДЛЯ ПРАКТИЧНИХ ЗАНЯТЬ
  2. II. Картка із завданням на лабораторне заняття
  3. Аналітичні завдання
  4. Б). Бойове завдання батальйону
  5. Б). Послідовність та зміст роботи командира відділення після одержання завдання на марш
  6. Б). Послідовність та зміст роботи командира роти після одержання завдання на марш
  7. Бойовий порядок та бойові завдання відділення в наступі, засоби посилення

Урок №

Тема: Тематична контрольна робота з теми «Електричне поле»

Мета:

Навчальна: тематичне оцінюваня знань, умінь і навичок учнів; закріпити розуміння учнями вивченого матеріалу.Здійснити контроль та перевірку рівня знань учнів;

Розвивальна: розвиток уміння працювати самостійно, розвиток уміння застосовувати знання на практичній діяльності.

Виховна: дисциплінованість під час уроку; уважність та систематичність; пунктуальність та коректність.

 

Тип уроку: урок контролю й оцінювання знань.

Методи навчання:

- практині

- частково-пошуковий

Основні джерела інформації:

Коршак Є.В., Ляшенко О.І., Савченко В.Ф. - Фізика. 11 клас. Рівень стандарту

інтернет,

допоміжна література.

Структура уроку

І. Організаційний етап (1-2хв)

ІІ. Перевірка домашнього завдання (2-3хв)

ІІІ. Актуалізація опорних знань (5 – 10хв)

ІV. Інструктаж по виконанню роботи (2-3 хв)

V. Контроль знань (20 – 25 хв)

VІ. Підсумок уроку (1 – 2хв)

 

 

Хід уроку

І. Організаційний етап

- привітання

- підготовка класу до заняття

- оголошення теми, мети і завдання уроку.

 

ІІ. Перевірка домашнього завдання

ІІІ. Актуалізація опорних знань

1. Що таке трансформатор?

2. Для чого він призначений?

3. Який принцип роботи трансформатора?

4. Що таке понижувальний і підвищувальний трансформатори?

 

ІV. Інструктаж по виконанню роботи

- пояснення учням яким чином виконується дана робота та критерії оцінювання.

VІІ. Контроль знань

Варіант 1.

Завдання 1.(1 бал).

У замкнутому контурі виникає ЕРС індукції, якщо...

А... контур перебуває в постійному магнітному полі.

Б...контуром тече постійний електричний струм.

В....контур перебуває в постійному електричному полі.

Г....змінюється магнітний потік через площу контура.

 

Завдання 2. (2 бали).

Вектор В магнітної індукції однорідного магнітного поля спрямований перпендикулярно рамки, яка має площину 150 см. Яким є модуль вектора В, якщо магнітний потік, що проходить крізь рамку, дорівнює 600 мкВб?

 

Завдання 3. (2 бали).

Яка сила діє на протон, що рухається зі швидкістю 5 Мм/с у магнітному полі з індукцією 0,2 Тл перпендикулярно до ліній індукції?

 

Завдання 4. (3 бали).

У магнітному полі з індукцією 10 мТл рухається електрон по колу з радіусом 10 см. Чому дорівнює модуль швидкості електрона, якщо вектор швидкості перпендикулярний до ліній магнітної індукції?

 

Завдання 5 (3 бали).

До джерела струму з ЕРС 40 в і внутрішним опором 1 Ом приєднано котушку з активним опором 3 Ом. Визначити індуктивність котушки, якщо після встановлення постійної сили струму енергія магнітного поля в ній дорівнює 7,5 Дж.

 

Варіант 2.

Завдання 1 (1 бали).

При зміні магнітного поля у вакуумі...

А....виникає електростатичне поле.

Б....виникає гравітаційне поле.

В....виникає вихрове електричне поле.

Г....виникає вихрові електричні струми.

 


Дата добавления: 2015-08-21; просмотров: 79 | Нарушение авторских прав


<== предыдущая страница | следующая страница ==>
Розглянемо будову і принцип дії трансформатора.| ОБЩИЕ ПОЛОЖЕНИЯ

mybiblioteka.su - 2015-2024 год. (0.006 сек.)