Студопедия
Случайная страница | ТОМ-1 | ТОМ-2 | ТОМ-3
АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

Практичне заняття №3

Читайте также:
  1. V. Зміст теми заняття.
  2. V. Зміст теми заняття.
  3. V. Зміст теми заняття.
  4. VI. Матеріали методичного забезпечення заняття
  5. VI. Матеріали методичного забезпечення заняття
  6. VІІ. Матеріали методичного забезпечення заняття.
  7. ДО ПІДГОТОВКИ ПРАКТИЧНОГО ЗАНЯТТЯ

Тема: Методика роботи з неповнолітніми злочинцями, безпритульними дітьми. (2 год.).

Тема:. Методика роботи з дітьми та підлітками, що страждають алкогольною та наркотичною залежністю. (2 год.).

Мета: Встановити етапи та зміст роботи практичного психолога з неповнолітніми злочинцями, безпритульними дітьми, дітьми та підлітками, що страждають алкогольною та наркотичною залежності.

Хід заняття

І. Обговорення наступних питань:

1. Етапи роботи з неповнолітніми правопорушниками.

2. Заходи щодо переривання діяльності та формування груп неповнолітніх злочинників.

3. Заходи що спрямованні на профілактику здійснення правопорушень та злочинів дітьми та неповнолітніми підлітками.

4. Інформаційно-аналітична база системи захисту дітей від насилля. Служби допомоги, реабілітації та профілактики насильства щодо дітей.

5. Вимоги до фахівця, що працює з даною категорією дітей групи ризику.

6. Міждисциплінарна команда спеціалістів, що здійснюють попередження насилля та жорстокого ставлення до дітей.

ІІ. Визначте законодавчо-нормативну базу, що регулює діяльність соціальних служб з дітьми означеної категорії дітей групи ризику.

Оцінювання:

за відвідування, активну роботу на занятті – 1 бал

за відповіді на теоретичні запитання – 1 бал

за виконання практичного завдання – 2 бали.

 

 

Семестр

Практичне заняття №1

Тема: Діагностична, корекційна та профілактична робота з соціально-занедбаними, агресивними та девіантними дітьми. (2 год.).

Мета: визначити напрями та зміст психопрофілактичної та психокорекційної роботи практичного психолога, соціального педагога з соціально занедбаними, агресивними та девіантними дітьми. Вправляти професійні навички.

Хід заняття

І. Обговорення наступних питань:

1. Принципи ранньої профілактики та корекції соціально-педагогічної занедбаності дітей.

2. Методи педагогічної профілактики соціально-педагогічної занедбаності, агресивної, девіантної поведінки дітей та підлітків.

3. Тактика психотерапевтичного впливу.

4. Превентивні заходи та керування агресією.

5. Програма корекційно-виховної роботи з девіантними підлітками.

6. Профілактика девіантної поведінки.

ІІ. Підготувати наочну презентацію програми корекційно-профілактичної роботи з дітьми та підлітками означеної групи ризику.

Оцінювання:

за відвідування, активну роботу на занятті – 1 бал

за відповіді на теоретичні запитання – 2 бали

за виконання практичного завдання – 2 бали.


Дата добавления: 2015-08-18; просмотров: 52 | Нарушение авторских прав


<== предыдущая страница | следующая страница ==>
ТЕМИ ПРАКТИЧНИХ ЗАНЯТЬ| Практичне заняття №5

mybiblioteka.su - 2015-2024 год. (0.006 сек.)