|
Підтема: « Повторення теми «Знайомство.Привітання»
Мета: Повторити й активізувати ЛО теми.Ввести команди «Hands up!», «Hands down!», «Hands on hips!». Навчати діалогічного мовлення, формувати навички правильної вимови звуків англійської мови, формувати навички письма. Розвивати пам'ять, увагу, уяву, мовлення, логічне мислення, комунікативні здібності учнів.. Виховувати культуру спілкування, інтерес до вивчення англійської мови.
Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для роботи у групах, аудіодиск, програвач компакт-дисків, м'яч.
ХІД УРОКУ
Етап уроку | Зміст уроку |
І. Greeting II. Warmingup | Hello, children! Учні співають пісню «Hello» -How are you? - We are fine! Thank you! Сьогодні на уроці ми потренуємось у вживанні слів «hello», «goodbye», запитання «Howareyou?» та пригадаємо, як треба представлятися англійською мовою. Let'sstartourlesson. Почнемо наш урок. Повторення вірша «Hello, MyDoll!».Учні хором розповідають вірш. А сьогодні ми з вами вивчимо новий і дуже корисний віршик, який дітки в Англії та Америці розповідають коли хочуть з кимось познайомитись. Hello, hello! How are you? I'm fine. Thank you. Hello, hello! How are you? I'm fine too! Діти хором повторюють текст вірша за вчителем, потім два-чотири учні (за бажанням) розповідають його самостійно. |
IV. Main body 4.1.Phonetic drill 4. 2 VocabularyRevision 4.3. Work with copy books 4.4. Work with cards 4.5. Work with the book 4.6. Role play 4.7. PhysicalActivity | Послухайте казочку про злу кішку, яка стала доброю та дружелюбною. Жила-була кішка. Вона часто сердилася і фиркала: [f-f-f]. Одного дня вона бігла по коридору й потрапила у щілину в підлозі. І застрягла в ній! Вона дуже злякалася і стала плакати: [аі-аі-аі], [аи-аи-аи]. Потім вона заспокоїлася й спробувала вибратися: [n-n-n]. У цей момент у коридор вийшла дівчинка. Вона побачила кішку і сказала: «Ой-ой-ой!» — []. «Бідна кицюню! Дозволь допомогти тобі!» І вона звільнила кішку. Кішка була дуже вдячна дівчині. Вона потерлася об її ногу і сказала: []. А кошачою мовою це значить «дякую». «Будь ласка»,— сказала дівчинка. І вони стали добрими друзями. Hello! Ні! How are you? Goodbye! Bye! Учні реагують відповідними репліками. РЗ, впр. 1 (с. 8).- Учні самостійно домальовують малюнки й по черзі озвучують їх. РЗ, впр. 2 (с. 8).- Учні самостійно малюють себе, а потім по черзі представляються. РЗ, впр. З (с. 8). - Учні працюють у парах: вітаються, запитують один в одного, як справи, й прощаються.Учитель стежить за правильністю вимови. Учитель роздає дітям картки з половинками малюнків (HO). Діти, пересуваючись по класу, повинні якомога швидше знайти свою пару, скласти картинку й озвучити ситуацію, зображену на ній.Знайдіть однокласника з другою половинкою вашого малюнка та озвучте ситуацію, зображену на ньому. Подивіться на малюнки на сторінці 12 (показує відповідну сторінку). Кого ви бачите? Хлопчика звуть Сем (указує на хлопчика), а дівчинку — Енн (указує на дівчинку). Що вони говорять? Listenandrepeat. Учні слухають текст діалогу й хором повторюють його.Тепер подивіться на сторінку 13 (показує відповідну сторінку). Кого ми бачимо? Сем та Енн зустріли друга. Що вони говорять? Listenandrepeat. Учні слухають текст діалогу й хором повторюють його. Учні в групах по троє, використовуючи малюнки на с. 12—13 підручника як підказки, по черзі інсценують діалоги. Учитель стежить за правильністю вимови. Учитель вимовляє команди і показує, що треба робити. Учні слухають і виконують відповідні рухи спочатку за вчителем, потім — самостійно. Т: Hands up! Hands down! Hands on hips! Sit down! Stand up! Hands up! |
V.Summingup | Скажіть, будь ласка, чого ви навчилися на перших чотирьох уроках англійської мови? Ps: Вітатися, представлятися, питати, як справи, прощатися. Goodbye!Учні разом з учителем співають «GoodbyeSong» |
Дата добавления: 2015-07-26; просмотров: 77 | Нарушение авторских прав
<== предыдущая страница | | | следующая страница ==> |
Урок : 3 | | | ЗАЯВКА НА ПОЛУЧЕНИЕ АККРЕДИТАЦИИ (ЛИЦЕНЗИИ) СПОРТИВНОГО СУДЬИ |