Студопедия
Случайная страница | ТОМ-1 | ТОМ-2 | ТОМ-3
АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

Урок : 3

Клас:_______

Дата: _______

Підтема: Привітання.

Мета: Ознайомити учнів із новими ЛО. Повторити та активізувати лексичний матеріал теми.

Навчати діалогічного мовлення, формувати навички правильної вимови звуків англійської мови, формувати навички письма. Розвивати пам'ять, увагу, уяву, мовлення, логічне мислення, комунікативні здібності учнів.. Виховувати культуру спілкування, інтерес до вивчення англійської мови.

Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для роботи у групах, аудіодиск, програвач компакт-дисків, м'яч.

 

ХІД УРОКУ

 

Етап уроку Зміст уроку
І. Greeting II. Warmingup 2.2.Gamewih a ball Hello, children!Учні співають пісню «Hello» На цьому уроці ми повторимо, як треба вітатися, представлятися та прощатися англій-ською мовою. Крім того, винавчитеся запитувати «Як справи?» та давати відповідь на це запитання. Let'sstartourlesson. Почнемо наш урок. Повторення вірша «Hello, Му Dolly!» Діти стоять у колі й кидають один одному надувний м'яч. Той, у кого м'ячопиняє-ться в руках, повинен представитися: «І am...» Після цього він кидає м'яч ін­шому учню. Учитель розповідає історію. Учні повторюють звуки та звукосполучення.  
IV. Main body 4.1.Phonetic drill   4.2Game “Sounds”   4.3. Work withcards   4.4. Speaking     4.5. Role play     4.6. Work with a book   4.7. Writing     4.8. Singing a song     4.9. Physical Activity     4.10 Writing Чи ви пам'ятаєте містера Язичка? У нього є багато друзів серед тварин І віть коли містер Язичок їх не бачить, він може здогадатися, хто знаходиться поруч. Ви запитаєте: як це може бути? Дуже просто. Справа в тому, що він знає,які звуки видає кожен із них. Отже, корова каже: [m-m-m]. їжачок каже: [f-f-f]. Собака каже: [bau-wau]. Віслючок тихо зітхає [h-h-h]. Котик каже: [mijau]. Комар каже: [---]; Діти грають у командах по четверо-п'ятеро. Один з них вимовляє якийсь зі з ків, що звучали у фонетичній зарядці ([m], [f], [h], [bau-wau]…) решта здогадується, яку тварину він зображує.   Учитель поділяє клас на три команди. Кожна з них отримує по комплекту карток пазлів. Команди повинні якомога швидше зібрати пазл та озвучити cитуацію на малюнку.Зберіть пазл та озвучте ситуацію на малюнку. Отже, коли ми зустрічаємося, ми вітаємося: «Hello!», «Ні!» Але ми часто також питаємо: «Howareyou?» — «Як справи?» Repeat. Повторіть: «Howareyou?»Кожен учень повторює, учитель контролює вимову. У відповідь на це запитання ми кажемо: «І amfine! Thankyou!»— «Усе добре! Дякую!» Repeat. Повторіть. Кожен учень повторює за вчителем слова, вчитель звертає особливу увагу на звук [ 0 ] у слові «Thank». Учні в парах розігрують ситуацію зустрічі: вітають один одного, називають свої iмена і запитують, як справи. - Hello! - Ні! - I am Mykola. -I am Roman. - How are you? - I am fine! Thankyou! Комунікативна гра. Діти стають у два кола: одне всередині другого. Учні внутрішнього кола стоять обличчям до учнів зовнішнього кола. Одне коло пересувається за стрілкою годин­ника, а друге — у протилежному напрямку (так, щоб в учнів змінювалися спів­розмовники). За командою учні в парах розігру­ють ситуацію зустрічі, знайомства і прощання: вітають один одного, називають свої імена, запитують, як справи, і прощаються. Впр. 1 (с. 10).Подивіться на сторінку 10. Тут зображені два хлопчики. Вони розмовляють по Скайпу. Хто з них з України, а хто — з Англії? За костюмом першого хлопця учні здогадуються, що він з України, а за прапо­ром Британії на столі у другого — що той англієць. Що вони говорять? Listenandrepeat. Учні слухають текст діалогу й хором повторюють його за вчителем. Потім розігрують цей діалог у парах за ролями. РЗ, впр. 1 (с. 8).Учні розглядають малюнки й озвучують їх у парах, розігруючи відповідні діало­ги. Учитель стежить за правильністю вимови. Впр. 2 (с. 11). Подивіться на фотографію. Ми бачимо дітей. їхні імена — Вік, Пем, Тім і Сем. Давайте заспіваємо пісеньку про них.Учні повторюють текст пісні за вчителем, потім хором співають. Гра «Коти й миші». - Діти поділяються на дві команди: котів і мишей. Ставляться стільці, щоб розділи­ти кімнату на три секції: «дім котів», «мишачу нору» і «вулицю». Учитель говорить: «Cats, gohome!»— і команда котів переходить у «дім»; учитель каже; «Місе, walk!» — і команда мишей виходить на «вулицю». Потім командує: «Cats, comeoutandcatchmice! Mice, runaway!» — і діти-коти вибігають з «дому» й ловлять мишей, які можуть сховатися в «мишачій норі». РЗ, впр. 2 (с. 7). _-Учні самостійно обводять пунктир та розфарбовують малюнки. Учитель ходить покласу і стежить за правильністю виконання вправи.  
V.Summingup Учні разом з учителем співають «GoodbyeSong» (див. Teacher'sFiles, с. 86).  

 

Клас:_______

Дата: _______


Дата добавления: 2015-07-26; просмотров: 70 | Нарушение авторских прав


Читайте в этой же книге: ЦЕЛЬ И ЗАДАЧИ ПРОЕКТА | Сводная смета | II СЕМЕСТР |
<== предыдущая страница | следующая страница ==>
Урок : 2| УРОК - 4

mybiblioteka.su - 2015-2024 год. (0.005 сек.)