Студопедия
Случайная страница | ТОМ-1 | ТОМ-2 | ТОМ-3
АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

Урок : 2

Клас:_______

Дата: _______

Підтема: Представлення.

Мета: Ознайомити учнів із новими ЛО. Повторити та активізувати лексичний матеріал теми.

Навчати діалогічного мовлення, формувати навички правильної вимови звуків англійської мови, формувати навички письма. Розвивати пам'ять, увагу, уяву, мовлення, логічне мислення. Виховувати культуру спілкування, інтерес до вивчення англійської мови.

Обладнання: Підручник, робочий зошит, малюнок із зображенням прапорів України, Великої Британії, США, картки для самостійної роботи, CD - програвач.

 

ХІД УРОКУ

 

Етап уроку Зміст уроку
І. Greeting II. Pronunciation III.Warmingup Game“Whatisyourname” Hello, mydearchildren! Сьогодні на уроці ми потренуємося вітатися й прощатися англійською мовою. Крім того, ви навчитеся називати своє ім'я під час знайомства. Let'sstartourles­son. Почнемо наш урок. А почнемо ми сьогоднішній урок із казочки. Послухайте казку про далеку країну. Там жили люди, що весь час скаржилися: [], [], [аі-аі-аі]. І вони також зітхали: [h-h-h]. Вони вміли скаржитися і зітхати, але не вміли вітатися. Але якось до тієї країни приїхали люди з Англії і привіталися: «Hello! Ні!» Ви пам'ятаєте, що значать ці слова? І вивчили люди сумної країни слова «Hello!», «Hі», і вони привітали англійців: «Hello! Ні!» Вони також привітали один одного: «Hello! Ні!» І стали вони дружніми та щасливими. Привітайте один одного. Повторення пісні «Hello» (Діти разом з учителем хором співають пісню). 2)Вивчення вірша «Hello, Му Dolly!». Учитель пояснює значення слів doll, youall. Діти хором повторюють текст вірша за вчителем, потім два-чотири учні (за ба­жанням) розповідають вірш самостійно. Hello, hello, hi, My doll! Hello, hello, hi, You all! Goodbye, goodbye, Goodbye, my doll. Goodbye, goodbye, Goodbye, you all.  
IV. Main body 4.1.Vocabulary Revision and Practice   4.2.Vocabulary     4.3. Game “Spinning”     4.4. Work with a book   4.5. Speaking     4.6. Work with a copy book   4.7. Physical Activity     4.8. Writing     Повторення й активізація ЛОтеми. Бесіда з учнями. По черзі звертаюсь до кожного учня): Hello! Ні! Goodbye! Bye! Рольова гра. Учні в парах вітають один одного словами «Hello» та «Ні», а потім прощаються: «Goodbye!», «Вуе!» Робота з картками. Учитель розкладає картки на столі перегорнутими. Учні по черзі виходять до дошки, беруть картку й озвучують міні-діалоги зображених персонажів. Учитель стежить за правильністю вимови слів. Т: Подивіться на малюнок і здогадайтеся, що говорять герої. Бесіда з учнями. Look! I amTatiana Oleksandrivna. Отже, під час знайомства, щоб представитися, ви кажете: «І аm...» — і називаєте своє ім'я. Наприклад: “І am Inna”, “І am Denis”, “I am Artem”. So repeat after me: I am... Кожен учень представляється за допомогою вчителя. Рольова гра. Учні в парах розігрують ситуацію знайомства: вітають один одного, називають свої імена і прощаються. - Hello! - Ні! - IamOiena. - IamYaroslav. - Goodbye, Yaroslav! - Bye, Olena! Діти стають у два кола: одне всередині другого. Учні внутрішнього кола стоять обличчям до учнів зовнішнього кола. Одне коло пересувається за стрілкою годин­ника, а друге — у протилежному напрямку. За командою вчителя рух кіл зупиняється, і учні в нових парах ро­зігрують ситуацію знайомства: вітають один одного, називають свої імена і про­щаються. Учитель стежить за правильністю виконання завдання. Впр. 1 (с. 8). Подивіться на сторінку 8 (показує відповідну сторінку). Ви бачите чотирьох хлопчиків (указує на хлопчиків) і чотирьох дівчаток (указує на дівчаток). Що вони роблять? Так, вони грають з м'ячем. І вони називають свої імена. Listenandsing. Послухайте пісню, а потім ми заспіваємо її разом. (Учні повторюють текст пісні за вчителем, потім хором співають). Впр. 2 (с. 9). Look and say. Подивіться і скажіть. Що каже дівчинка на першому малюнку? Що кажуть хлопчики на другому малюнку?Що каже дівчинка на третьому малюнку? (Учні відповідають). Впр. З (с. 9). Учні дістають принесених з дому ляльок та по черзі інсценують ситуацію знайом­ства: вітаються, називають свої імена і прощаються. РЗ. впр. 1 (с. 4). Учні розглядають малюнки й озвучують Eнн. Учитель стежить за правильністю вимови слів. Фізкультхвнлинка «Де говорять англійською?»   РЗ, впр. 2 (с. 4).Допоможіть звірятам знайти доріжки до школи. Учні самостійно обводять пунктир. РЗ, впр. З (с. 5). Учні самостійно обводять пунктир і розфарбовують малюнки. Учитель стежить за правильністю виконання завдань
V.Summingup Ось і прийшов час прощатися. Давайте усі підведемось з-за парт та заспіваємо нашу вивчену на минулому уроці пісню «Good bye!»

 


Дата добавления: 2015-07-26; просмотров: 78 | Нарушение авторских прав


Читайте в этой же книге: ЦЕЛЬ И ЗАДАЧИ ПРОЕКТА | Сводная смета | УРОК - 4 |
<== предыдущая страница | следующая страница ==>
II СЕМЕСТР| Урок : 3

mybiblioteka.su - 2015-2024 год. (0.007 сек.)