Студопедия
Случайная страница | ТОМ-1 | ТОМ-2 | ТОМ-3
АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

Відкритого чемпіонату Житомирської області зі спортивного орієнтування по вибору

Читайте также:
  1. Адреси членів федерації спортивно-поштового та декоративного голубівництва Чернівецької області станом на 2011
  2. Відкритого чемпіонату Житомирської області зі спортивного орієнтування по вибору
  3. ВК та ПС УКЗ ГУМВС в області
  4. Основні види змінних багатогранних пластин та області їх застосування.
  5. Підсумковий протокол VIII-го чемпіонату України з армспорту серед юніорів 1994 р.н. та молодших
  6. Підсумковий протокол ХX-го чемпіонату України з армспорту серед юнаків 1997 р.н. та молодших

ДИСТАНЦІЯ: за мінімальний час

с. Дениші, Житомирського району 10.05.2015 року

 

Прізвище, ім'я, по батькові Дата народження Команда Тренер Результат Розряд Виконаний розряд Місце
Ч-21
НестеренкоВіктор 24.11.1993 Коростишів Русецький 11.16 І   І  
Русецький Сергій 05.02.1974 Коростишів особисто 11.54 МСУ   ІІ  
КозирєвАндрій 01.01.1973 Коростишів особисто 18.50 І   ІІІ  
Садурський Павло Володимирович Романівський р-н особисто 20.15 б/р    
Тимошенко Юрій 25.05.1972 Коростишів особисто 21.57 І    
Контарь Ігор Анатолійович 17.06.1960 Коростишів особисто 22.40 ІІ    
Константинов Денис Романівський р- Садурський 22.52 ІІ    
Кузьменко Олександр 25.11.1980 Житомир Чебаненко 24.05 б/р    
БєляєвЄвген 12.08.1975 Коростишів особисто 25.44 б/р    
Ж-21  
Попко Аліна Володимирівна 10.08.1996 Житомир Уланова 26.57 ІІ   І  
Уланова Лариса Анатоліївна 31.03.1962 Житомир особисто 28.36 ІІ   ІІ  
Чебаненко Надія Сергіївна 15.02.1984 Житомир особисто 30.30 ІІІ   ІІІ  
Ч-18  
Незнайко Олександр Васильович 10.06.1998 Житомир Уланова 24.33 б/р   І  
Попко Михайло Володимирович 27.11.1997 Житомир Уланова 25.38 ІІІ   ІІ  
Фомін Юрій Олексійович 26.07.1997 Житомир Уланова 30.48 ІІІ   ІІІ  
Сілін Юрій Володимирович 22.06.1998 Житомир Левчук 34.10 б/р    
Мельник Максим Житомир Левчук   б/р    
                   
                   
Ж-18  
Іванисько Світлана Олександрівна Романівський р Садурський 30.15 б/р   І  
Грищук Анна Сергіївна 24.12.1998 Житомир Чебаненко 31.25 б/р   ІІ  
Петриченко Вікторія 21.08.1998 Коростишів Нестеренко 43.34 б/р   ІІІ  
Дорошенко Марія 24.09.1998 Коростишів Нестеренко 49.40 б/р    
Овсяннікова Анастасія Житомир Левчук   б/р      
Ч-16  
Дмитрук Дмитро 3.06.2000 Житомир Чебаненко 12.35 б/р   І  
  Терещенко Євген 09.09.2000 Коростишів Нестеренко 14.16 ІІІ юн   ІІ  
Шатилович Денис 20.07.1999 Радомишль Ніколаєв 19.15 б/р   ІІІ  
  Проботюк Анатолій Ол-ч 31.12.1999 Житомир Чебаненко 19.37 б/р    
  Шклярчук Юрій Васильович 23.05.1999 Житомир Левчук 20.35 ІІ    
  Кульчицький Дмитро 21.05.1999 Житомир Чебаненко 22.44 б/р    
Лозко Вячеслав Якович 28.08.2000 Житомир Уланова 23.10 І юн    
Демчук Дмитро Андрійович Романівський р Садурський 28.36 б/р    
Ж-16  
Герговська Дарина 8.02.1999 Житомир Чебаненко 24.29 б/р   І  
Фоміна Анна Олексіївна 30.09.1999 Житомир Уланова 34.23 б/р   ІІ  
Ч-14  
Ковальчук Максим Вячеславович Романівський р Садурський 09.00 б/р    
Марченко Олександр Олександрович 07.02.2001 Житомир Чебаненко 11.01 б/р    
Горобець Олександр Житомир Левчук 12.34 б/р    
Остапчук Владислав 11.02.2002 Радомишль Ніколаєв 12.53 б/р    
Мельніков Антон Анатолійович 12.06.2001 Житомир Уланова 14.33 ІІ юн    
Мельничук Віталій Володимирович Романівський р Садурський 14.54 б/р    
Куценко Дмитро 12.05.2002 Коростишів Русецький 16.14 б/р    
Корженко Роман   Радомишль Ніколаєв 19.47 б/р    
                   
                   
                   
Ж-14  
Повійчук Марина Петрівна Романівський р Садурський 08.28 б/р   І  
Садурська Анастасія Павлівна   Романівський р Садурський 10.19 б/р   ІІ  
Сингаєвська Юля 21.02.2002 Коростишів Русецький 14.49 б/р   ІІІ  
Мут Ангеліна   Радомишль Ніколаєв 16.32 б/р    
РусецькаВероніка 27.06.2002 Коростишів Русецький 20.40 б/р    
Ч-12  
БєляєвІван 08.072004 Коростишів Нестеренко 6.12 б/р   І  
  Лаговський Даніїл 20.08.2005 Радомишль Ніколаєв 6.14 б/р   ІІ  
Горобець Олексій Житомир Левчук 6.38 б/р   ІІІ  
ВиговськийЄвген 26.03.2004 Коростишів Нестеренко 6.46 б/р    
Ж-12  
  Скоробагата Владислава Олександрівна Романівський р Садурський 7.00 б/р   І  
  Гаврилюк Даря Сергіївна Романівський р Садурський 08.07 б/р   ІІ  
Тепенчак Олександра 21.04.2003 Коростишів Нестеренко 08.55 б/р   ІІІ  
РусецькаМарія 13.10.2004 Коростишів Русецький 13.42 б/р    
                     

 

Загрузка...

Дата добавления: 2015-07-08; просмотров: 176 | Нарушение авторских прав


<== предыдущая страница | следующая страница ==>
Відкритого чемпіонату Житомирської області зі спортивного орієнтування по вибору| Позитивизм и прагматизм.

mybiblioteka.su - 2015-2020 год. (0.006 сек.)