Студопедия
Случайная страница | ТОМ-1 | ТОМ-2 | ТОМ-3
АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

Відкритого чемпіонату Житомирської області зі спортивного орієнтування по вибору

Читайте также:
  1. Адреси членів федерації спортивно-поштового та декоративного голубівництва Чернівецької області станом на 2011
  2. Відкритого чемпіонату Житомирської області зі спортивного орієнтування по вибору
  3. ВК та ПС УКЗ ГУМВС в області
  4. Основні види змінних багатогранних пластин та області їх застосування.
  5. Підсумковий протокол VIII-го чемпіонату України з армспорту серед юніорів 1994 р.н. та молодших
  6. Підсумковий протокол ХX-го чемпіонату України з армспорту серед юнаків 1997 р.н. та молодших

Департамент сім’ї, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації

ПРОТОКОЛ

відкритого чемпіонату Житомирської області зі спортивного орієнтування по вибору

ДИСТАНЦІЯ: за визначений суддями час

с. Дениші, Житомирського району 10.05.2015 року

 

Прізвище, ім'я, по батькові Дата народження Команда Тренер Час Бали Розряд Виконаний розряд Місце
Ч-21
Русецький Сергій 05.02.1974 Коростишів особисто 21.02 МСУ   І  
НестеренкоВіктор 24.11.1993 Коростишів Русецький 22.23 І   ІІ  
Садурський Павло Володимирович Романівський р-н особисто 26.03 б/р   ІІІ  
ТрухнійОлександр 09.07.1981 Коростишів особисто 27.41 ІІ    
Тимошенко Юрій 25.05.1972 Коростишів особисто 31.41 І    
Константинов Денис Романівський р- Садурський 40.30 ІІ    
Маринчин Вадим Житомир Левчук 24.09 ІІ    
КозирєвАндрій 01.01.1973 Коростишів особисто 30.17 І    
Контарь Ігор Анатолійович 17.06.1960 Коростишів особисто 22.50 ІІ    
БєляєвЄвген 12.08.1975 Коростишів особисто 24.54 б/р    
Кузьменко Олександр 25.11.1980 Житомир Чебаненко 20.02 б/р    
Ж-21  
Уланова Лариса Анатоліївна 31.03.1962 Житомир особисто 24.01 ІІ   І  
Попко Аліна Володимирівна 10.08.1996 Житомир Уланова 21.27 ІІ   ІІ  
Чебаненко Надія Сергіївна 15.02.1984 Житомир особисто 22.48 ІІІ   ІІІ  
Ч-18  
Сілін Юрій Володимирович 22.06.1998 Житомир Левчук 27.55 б/р   І  
Попко Михайло Володимирович 27.11.1997 Житомир Уланова 23.42 ІІІ   ІІ  
Незнайко Олександр Васильович 10.06.1998 Житомир Уланова 24.07 б/р   ІІІ  
Фомін Юрій Олексійович 26.07.1997 Житомир Уланова 23.31 ІІІ    
Мельник Максим Житомир Левчук б/р    
Ж-18  
Іванисько Світлана Олександрівна Романівський р Садурський 20.03 б/р   І  
Петриченко Вікторія 21.08.1998 Коростишів Нестеренко 22.49 б/р   ІІ  
Овсяннікова Анастасія Житомир Левчук 23.05 б/р   ІІІ  
Дорошенко Марія 24.09.1998 Коростишів Нестеренко   б/р    
Грищук Анна Сергіївна 24.12.1998 Житомир Чебаненко 21.12 б/р      
Ч-16  
Дмитрук Дмитро 3.06.2000 Житомир Чебаненко 28.53 б/р   І  
Шклярчук Юрій Васильович 23.05.1999 Житомир Левчук 21.41 ІІ   ІІ  
Шатилович Денис 20.07.1999 Радомишль Ніколаєв 21.59 б/р   ІІІ  
Терещенко Євген 09.09.2000 Коростишів Нестеренко 22.15 ІІІ юн    
Лозко Вячеслав Якович 28.08.2000 Житомир Уланова 20.38 І юн    
Проботюк Анатолій Ол-ч 31.12.1999 Житомир Чебаненко 27.15 б/р    
Кульчицький Дмитро 21.05.1999 Житомир Чебаненко 22.18 б/р    
Демчук Дмитро Андрійович Романівський р Садурський 21.19 б/р    
Ж-16  
Герговська Дарина 8.02.1999 Житомир Чебаненко   б/р   І  
Фоміна Анна Олексіївна 30.09.1999 Житомир Уланова   б/р   ІІ  
Ч-14  
Куценко Дмитро 12.05.2002 Коростишів Русецький   б/р      
  Марченко Олександр Олександрович 07.02.2001 Житомир Чебаненко 23.19 б/р      
  Мельніков Антон Анатолійович 12.06.2001 Житомир Уланова 27.09 ІІ юн      
  Горобець Олександр Житомир Левчук 24.37 б/р      
  Гордійчук Олександр   Житомир Левчук 25.00 б/р      
  Остапчук Владислав 11.02.2002 Радомишль Ніколаєв 19.19 б/р      
  Корженко Роман   Радомишль Ніколаєв б/р      
  Ковальчук Максим Вячеславович Романівський р Садурський 28.00 б/р      
  Мельничук Віталій Володимирович Романівський р Садурський 28.03 б/р      
Ж-14  
РусецькаВероніка 27.06.2002 Коростишів Русецький 24.48 б/р      
Садурська Анастасія Павлівна   Романівський р Садурський 16.35 б/р        
Повійчук Марина Петрівна Романівський р Садурський 14.00 б/р        
Мут Ангеліна   Радомишль Ніколаєв 15.30 б/р      
Сингаєвська Юля 21.02.2002 Коростишів Русецький 24.15 б/р      
Ч-12  
Бєляєв Іван 08.072004 Коростишів Нестеренко 23.01 б/р      
Горобець Олексій   Житомир Левчук 20.00 б/р      
Виговський Євген 26.03.2004 Коростишів Нестеренко 47.51 б/р      
Лаговський Даніїл 20.08.2005 Радомишль Ніколаєв 30.00 б/р      
Ж-12  
Тепенчак Олександра 21.04.2003 Коростишів Нестеренко 20.55 б/р      
Русецька Марія 13.10.2004 Коростишів Русецький 25.29 б/р      
Гаврилюк Даря Сергіївна Романівський р Садурський 24.07 б/р      
Скоробагата Владислава Олександрівна Романівський р Садурський 32.00 б/р      
                       

 

Загрузка...

Дата добавления: 2015-07-08; просмотров: 186 | Нарушение авторских прав


<== предыдущая страница | следующая страница ==>
Документальное оформление взаимоотношений турфирмы с клиентом| Відкритого чемпіонату Житомирської області зі спортивного орієнтування по вибору

mybiblioteka.su - 2015-2020 год. (0.007 сек.)