Студопедия
Случайная страница | ТОМ-1 | ТОМ-2 | ТОМ-3
АрхитектураБиологияГеографияДругоеИностранные языки
ИнформатикаИсторияКультураЛитератураМатематика
МедицинаМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогика
ПолитикаПравоПрограммированиеПсихологияРелигия
СоциологияСпортСтроительствоФизикаФилософия
ФинансыХимияЭкологияЭкономикаЭлектроника

Актуалізація чуттєвого досвіду та опорних знань учнів.

Читайте также:
  1. II. ПОТОЧНИЙ КОНТРОЛЬ ЗНАНЬ
  2. II. ПОТОЧНИЙ КОНТРОЛЬ ЗНАНЬ
  3. V. Осмислення нових знань
  4. Аналіз досвіду роботи з профілактики правопорушень серед підлітків в Україні та за кордоном
  5. Дошкільна педагогіка як галузь педагогічних знань
  6. Дошкільна педагогіка як галузь педагогічних знань

КОНСПЕКТ

Відкритого уроку

з читання

Тема. Буква Ї, ї. Позначення буквою ї звукосполучення [йі].

Урок проведений: 19.02.2013р.

у 1-Б класі, КЗО Іларіонівській СЗШ, сел.Іларіонове

студентом-практикантом ПО-09-1/9 групи шкільного відділення Дніпропетровського педагогічного коледжу Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара

Кононенко Олесею Володимирівною

Оцінка______________

Підпис вчителя_______________

Підпис методиста___________________


ТЕМА: Буква Ї, ї. Позначення буквою ї звукосполучення [йі].

 

МЕТА: ознайомити учнів з буквами Ї, ї та їх звуковим значенням; формувати навички швидкого читання; продовжити роботу над звуко-буквеним аналізом слів; розвивати навички виразного читання віршованого тексту; виховувати любов та бережне ставлення до рідного краю.

 

ТИП УРОКУ: урок засвоєння нових знань.

 

ОБЛАДНАННЯ: картки із буквами розрізної азбуки, картка із буквою Ї, ї, фотокартки міста Києва, картки для звуко-буквеного аналізу слів, таблиця букви Ї, ї, лист від гостей.

 

ВИКОРИСТАНА ЛІТЕРАТУРА:

1) Вашуленко М.С. Навчання грамоти в 1 кл.: посіб. Для вчителя. – К.: Видавничий дім «Освіта», 2012. – 221 с. – (Вчителю початкових класів).

 

2) Вашуленко М.С. Буквар: підручник для 1 класу загальноосвітніх навчальних закладів. К.: Видавничий дім «Освіта», 2012. — 152 [7]с.: іл.

 

3) Усі уроки навчання грамоти. 1 клас. II семестр / упоряд. О. Б. Полєвікова, О. М. Мачнева. – Х.: Вид. група «Основа», 2012 – 528 с.: табл.. – (Серія «Усі уроки в початковій школі»).


ПЛАН УРОКУ

Організаційний момент

1. Мотивація навчальної діяльності учнів

1.1. Бесіда

2. Актуалізація чуттєвого досвіду та опорних знань учнів

2.1. Бесіда про Київ – столицю України

2.2. Читання вірша «Мій край»

2.3. Зустріч гостей

3. Повідомлення теми, мети, завдань уроку

4. Сприйняття та засвоєння учнями нового навчального матеріалу

4.1. Знайомство з буквою

4.2. Робота з Букварем

4.3. Малюнковий диктант

4.4. Читання вірша на с.116

4.5. Опрацювання тексту «На екскурсії»

5. Осмислення об’єктивних зв’язків і взаємозалежності у вивченому матеріалі

5.1. Друкування літери в зошиті

6. Узагальнення і систематизація знань

6.1. Гра «Мікрофон»

7. Підсумки уроку

8. Повідомлення домашнього завдання


8.1.

ХІД УРОКУ

Організаційний момент

- Продзвенів уже дзвінок

Починаємо урок,

Тож і ми часу не гаємо

До роботи приступаємо.

Мотивація начальної діяльності учнів.

1.1. Бесіда

- Кожного ранку ваші батьки приводять вас до школи та поспішають на роботу, бо в кожного є своя професія, найважливіше у житті заняття.

- А яке ваше заняття найважливіше? (навчатись, здобувати знання)

- Отже, цим ми сьогодні і будемо займатися, здобувати знання; для цього нам потрібно взяти з собою на урок увагу, розум, охайність, кмітливість.

Актуалізація чуттєвого досвіду та опорних знань учнів.

2.1. Бесіда про Київ – столицю України.

 

- Дітки, а в якій країні ми живемо? (В Україні)

- В кожній країні є багато міст, але одне з них – найголовніше, найважливіше. Його називають столицею.

- Дітки, а яке місто є столицею України? (Київ)

- Так, це дуже старовинне місто. Йому вже понад півтори тисячі років. За свою історію Київ не раз протистояв ворогові. Востаннє це було 70 років тому. На Київ напали німецькі фашисти. Місто зазнало великих руйнувань. Після визволення Києва Червоною Армією багато років його відбудовували.

- Київ стоїть на берегах Дніпра – найбільшої річки в Україні. Правий берег Дніпра – високий, з крутими горами. Саме на цих горах і був заснований древній Київ. А нині місто розташувалась і на лівому березі. Обидві частини міста сполучаються кількома мостами. По двох із них проходять лінії метрополітену. Поїзд метро з величезною швидкістю перетинає під землею майже все місто.

- Зачитаємо текст про Київ, що подано на плакаті.


 

2.2. Читання вірша «Мій край».

 

Україна – край мій рідний

Від Кавказу по Карпати,

І веселий, і свобідний,

І великий, і багатий.

 

Де є в світі кращі ріки,

Як Дністер, Дніпро-Славута?

Хто покине їх навіки,

Тому в серці вічна смута.

 

Де є в світі кращі гори,

Де таке повітря свіже?

Де шумлять так гарно бори

І хвилює спіле збіжжя?

 

Де ясніше сонце світить,

Де гарніше зорі сяють?

Де ж солодше пахнуть квіти –

Як у нашім любім краї!

Р. Купчинський

- Ось такий гарний вірш про рідний край написав Роман Купчинський.

 

- Яку нову букву ви почули в словах Київ, Україна? (букву Ї, ї)

2.3. Зустріч гостей

 

- А до нас сьогодні у гості завітали лялькові персонажі – Андрійко і Оксанка, і принесли нам ось такий конверт, в якому є для нас завдання, давайте відкриємо його. (Вчитель дістає букву Ї з її звуками – [й], [і] і чіпляє на дошку).

- Та це ж буква Ї. Можливо хтось з вас її вже знає.

 


Дата добавления: 2015-11-04; просмотров: 129 | Нарушение авторских прав


<== предыдущая страница | следующая страница ==>
я стрелковая Калинковичская ордена Ленина Краснознамённая ордена Суворова дивизия| Роман «Портрет Дориана Грея», как воплощение эстетических идей писателя

mybiblioteka.su - 2015-2024 год. (0.01 сек.)