Студопедия
Случайная страница | ТОМ-1 | ТОМ-2 | ТОМ-3
АрхитектураБиологияГеографияДругоеИностранные языки
ИнформатикаИсторияКультураЛитератураМатематика
МедицинаМеханикаОбразованиеОхрана трудаПедагогика
ПолитикаПравоПрограммированиеПсихологияРелигия
СоциологияСпортСтроительствоФизикаФилософия
ФинансыХимияЭкологияЭкономикаЭлектроника

VIII. Пояснення домашнього завдання (3 хв). Завдання:виконайте 5-6 завдання з 13 уроку в зошитах та прочитайте ст

Урок №6 | Урок №7 | Урок №8 | Урок №9 | Урок №10 | V. Робота в зошитах (5 хв). | Урок №11 | Урок №12 | V. Робота в зошитах (5 хв). | Урок №13 |


Читайте также:
  1. VII. Пояснення домашнього завдання (3 хв).
  2. VIII. Find in the text the sentences that correspond to the following statements
  3. VIII. Translate the following sentences into English
  4. VIII. ВЫДЕРЖКА И ЗАКОНЧЕННОСТЬ
  5. VIII. ВЫДЕРЖКА И ЗАКОНЧЕННОСТЬ
  6. VIII. Задание по краеведению
  7. VIII. Задание по краеведению

Завдання: виконайте 5-6 завдання з 13 уроку в зошитах та прочитайте ст. 28-29 з підручника

ІХ. Підбиття підсумків уроку (2 хв).

Завдання: На ст. 29 вирішіть задачі для розумничків та розумниць.
Урок №14

Тема: Вивчення кольорової палітри графічного редактора Paint. Підсумковий урок за І семестр.

Мета:

- Ознайомити з властивостями інформації, навчити розпізнавати їх; Навчити використовувати кольорову палітру при малюванні в графічному редакторі;

Обладнання: плакати з правилами поведінки та техніки безпеки.

Програмне забезпечення: комп’ютерна програма «Сходинки до інформатики 2 клас», мультимедійна дошка для демонстрації презентацій.

Тип уроку: комбінований урок.

Хід уроку

І. Організаційний момент (1 хв).

ІІ. Розминка (2-3 хв).

Завдання: класифікуйте слова за змістом. Поясніть свої міркування:

Зразок:

 

 
 

 


ІІІ. Перевірка домашнього завдання (5 хв).

ІV.Пояснення нового матеріалу (10 хв).

Завдання: сьогодні Мудрунчик розповів мені цікаву історію, і я вирішила розпочати сьогоднішній урок саме з неї. Давайте прочитаємо її в голос з підручника на ст. 30. (Читання дощиком)

Бесіда:

- Про що йшлося в тексті? Що таке інформація?

- Про які властивості інформації ви дізналися? (учні називають і записують їх на дошці)

- Наведіть приклад корисної інформації.

- Наведіть приклад істинної інформації.

- Скажіть, якщо я вам розповім казку на італійській мові, то якою для вас буде ця інформація?


Дата добавления: 2015-10-02; просмотров: 109 | Нарушение авторских прав


<== предыдущая страница | следующая страница ==>
V. Робота в зошитах (5 хв).| V. Робота в зошитах (5 хв).

mybiblioteka.su - 2015-2024 год. (0.006 сек.)