Студопедия
Случайная страница | ТОМ-1 | ТОМ-2 | ТОМ-3
АвтомобилиАстрономияБиологияГеографияДом и садДругие языкиДругоеИнформатика
ИсторияКультураЛитератураЛогикаМатематикаМедицинаМеталлургияМеханика
ОбразованиеОхрана трудаПедагогикаПолитикаПравоПсихологияРелигияРиторика
СоциологияСпортСтроительствоТехнологияТуризмФизикаФилософияФинансы
ХимияЧерчениеЭкологияЭкономикаЭлектроника

Із стройової підготовки з командирами взводів і рот 2 мб

Читайте также:
  1. ЗАГАЛЬНА ОЦІНКА СТРОЙОВОЇ ПІДГОТОВКИ
  2. Із стройової підготовки з 1-м відділенням 1 мв
  3. Мета і етапи підготовки роботи
  4. Основні складові бойової підготовки підрозділів
  5. Основні форми і методи навчання вогневої підготовки.
  6. Особливості підготовки пасажирських вагонів для перевезення особового складу у складі військових ешелонів

(варіант)

 

Тема: Стройові прийоми та рух зі зброєю.

Навчальна мета:

1. Перевірити знання і підготувати командирів взводів і рот до проведення занять.

2. Удосконалити практичні навики офіцерів у виконанні стройових прийомів і дій зі зброєю.

Час: 2 години.

Місце: стройовий плац.

Форма одягу: повсякденна для строю, зі зброєю.

Керівництва і посібники:

1.Стройовий статут Збройних Сил України.

2. Посібник “Методика стройової підготовки”.

 

 

Хід заняття

 

№ п/п Зміст заняття Час, хв Дії керівника і тих, хто навчається
  Перевірка зовнішнього вигляду і знання статутних положень. Стройовий розрахунок і формування взводу   Проводжу огляд зброї та зовнішнього вигляду. Перевіряю знання офіцерами положень Стройового статуту, програми бойової підготовки. Формую взвод
  Методика навчання стройових прийомів на місці: стройове положення зі зброєю;   прийоми зі зброєю (“ремінь – послабити”, “ремінь – підтягти”, “автомат на груди”, “на ремінь”, “зброю за спину”, “на ремінь”, “до ноги”)   Доводжу завдання навчання. Розповідаю про застосування методичних прийомів і способів при проведенні занять з відділенням, взводом і ротою. Показую на офіцерах методику навчання: ознайомлення з прийомом, розучування прийому за розподілом і в цілому, тренування. Надаю практику п’яти-шести офіцерам з організації навчання стройових прийомів. Проводжу розбір дій командирів, які виступають у ролі керівників занять. Вказую на характерні помилки, які були допущені під час виконання прийомів і способи їх усунення
  Методика навчання рухатися зі зброєю: в положенні біля ноги; в положенні “на ремінь”, “на груди”, “за спину”     Показую методику навчання рухатися зі зброєю. Надаю практику трьом-чотирьом офіцерам у проведенні заняття. Проводжу розбір, вказую на помилки і шляхи їх усунення

 

№ п/п Зміст заняття Час, хв Дії керівника і тих, хто навчається
  Підведення підсумків проведеного інструкторсько-методичного заняття з офіцерами   Вказівки щодо підготовки до наступних занять з особовим складом     Відмічаю знання положень Стройового статуту, практичну і методичну підготовленість офіцерів   Розбираю подібний варіант плану-конспекту заняття зі стройової підготовки з даної теми. Надаю вказівки щодо підготовки і проведення інструктажів із сержантами. Відповідаю на запитання

 

Командир 2 мб ________________________________________

(військове звання, підпис)

 

“______” ______________ 2001 р.

 

 

Додаток 2

 

  ЗАТВЕРДЖУЮ   Командир військової частини ______ ________________________________ (військове звання, підпис)   “______” _______________2001 р.  

 

 

ПЛАН

Проведення контрольного заняття


Дата добавления: 2015-09-07; просмотров: 132 | Нарушение авторских прав


Читайте в этой же книге: Шикування роти з особовим складом попереду машин | Строї роти з особовим складом на машинах | Строї батальйону | Виконання військового вітання у складі взводу | ЗМАГАННЯ | Загальні положення | ПІДГОТОВКА КЕРІВНИКІВ І ОСОБОВОГО СКЛАДУ | Та найбільш характерні помилки під час їх виконання | Визначення оцінок за одиночну стройову підготовку | ПЕРЕВІРКА І ОЦІНКА СТРОЙОВОЇ ЗЛАГОДЖЕНОСТІ |
<== предыдущая страница | следующая страница ==>
ЗАГАЛЬНА ОЦІНКА СТРОЙОВОЇ ПІДГОТОВКИ| Із стройової підготовки з 1-м відділенням 1 мв

mybiblioteka.su - 2015-2024 год. (0.006 сек.)